VII-oji kasmetinė konferencija „Moksliniai tyrimai – sergančiųjų retomis ligomis viltis“

Konferencija skirta Pasaulinei retų ligų dienai paminėti.

Konferencijos laikas ir vieta:  2017 m.  kovo 17 diena, 09.00 – 18.00, viešbučio  „Crowne Plaza Vilnius“ konferencijų centras, M.K.Čiurlionio g. 84, Vilnius

Konferencija skirta: visų specialybių vaikų ir suaugusiųjų gydytojams, vaistininkams, slaugytojams.

Programos trukmė (išklausyta valandų): 8 val.

Konferencijos organizacinis komitetas:

Retų ligų fondas

Programa

**********************************************************************

Konferencijoje numatoma rezidentų ir doktorantų sekcija, kurioje bus pristatomi įvairių retų ligų atvejai (žodiniai ir stendiniai pranešimai).

Visus labai kviečiame dalyvauti ir ruošti klinikinius atvejus! Atrinktų atvejų autoriai bus pakviesti skaityti žodinių pranešimų anglų kalba, kiti klinikiniai atvejai bus eksponuojami elektroniniu formatu kaip stendiniai pranešimai anglų kalba. Moderatorius – prof. M. Beck.

Pagal reikalavimus parengti klinikiniai atvejai bus spausdinami anglų ar lietuvių kalbomis recenzuojamame žurnale „Laboratorinė medicina“ (Index Copernicus).

Klinikinio atvejo santrauką anglų kalba būtina atsiųsti iki vasario 12 dienos elektroniniu paštu retos.ligos@santa.lt

Pagal nurodytus reikalavimus parengtus klinikinių atvejų straipsnius lietuvių arba anglų kalba prašome atsiųsti iki vasario 17 dienos elektroniniu paštu retos.ligos@santa.lt

REIKALAVIMUS GALIMA RASTI ČIA