2017 m. spalio 20 d. Vaikų ligoninės Didžiojoje auditorijoje (Santariškių g. 7, Vilnius) vyks mokslinė-praktinė konferencija „Vaikų alergologijos naujienos 2017“.

2017 m. 20 d. Vaikų ligoninės Didžiojoje auditorijoje (Santariškių g. 7, Vilnius) vyks mokslinė-praktinė konferencija „Vaikų alergologijos naujienos 2017“, skirta supažindinti gydytojus vaikų alergologus, alergologus ir klinikinius imunologus, vaikų gastroenterologus, gastroenterologus, dietologus, vaikų pulmonologus, dermatovenerologus, vaikų intensyviosios terapijos gydytojus, pediatrus, šeimos gydytojus, neonatologus, laboratorinės medicinos gydytojus, gydytojus akušerius-ginekologus, dietistus su alerginių ligų diagnostikos naujovėmis, diferencinės diagnostikos ypatumais, šiuolaikinio gydymo galimybėmis.

Programa