2018 m. kovo 1 d. Vaikų ligoninės Didžiojoje auditorijoje (Santariškių g. 7) vyks VIII mokslinė konferencija „Vaikų retų ligų koordinavimo centras – 5 metų patirtis ir pasiekimai“.

2018-ieji metai Vaikų retų ligų koordinavimo centro komandai labai svarbūs, nes tai jau penktieji metai aktyvaus darbo retų ligų srityje. Šia bei Pasaulinės retų ligų dienos proga kviečiame į VIII mokslinę konferenciją „Vaikų retų ligų koordinavimo centras – 5 metų patirtis ir pasiekimai“, kuri vyks kovo 1 d. Vaikų ligoninės (Santariškių g. 7) Didžiojoje auditorijoje.

Konferencijoje bus pristatomos Vaikų ligoninėje per 5 metus įdiegtos retų ligų diagnostikos ir gydymo naujovės, prieinamos Lietuvos vaikams.

Registracija į konferenciją: www.rarediseases.lt

Konferencija skirta: kardiologams, hematologams, gastroenterologams, pulmonologams, reumatologams, endokrinologams, nefrologams, neurologams, oftalmologams, ortopedams, neurochirurgams, chirurgams, vaikų ligų ir vaikų subspecialybių gydytojams, vidaus ligų gydytojams, genetikams, laboratorinės medicinos gydytojams, psichiatrams, fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojams, kineziterapeutams, dietologams, psichologams, bendrosios praktikos gydytojams, vaistininkams, slaugytojams.