2018 m. birželio 1 d. Vaikų ligoninės Didžiojoje auditorijoje (Santariškių g.7) vyks V konferencija, skirta Tarptautinei vaikų gynimo dienai „Vaikų sveikatos aktualijos 2018. Sergančių vaikų maitinimas“.

V KONFERENCIJA TARPTAUTINEI VAIKŲ GYNIMO DIENAI PAMINĖTI

VAIKŲ SVEIKATOS AKTUALIJOS 2018

SERGANČIŲ VAIKŲ MAITINIMAS

2018 m. birželio 1 d., penktadienis

Vaikų ligoninė, VšĮ VUL SK filialas, Didžioji auditorija, Santariškių g. 7, Vilnius

Konferencija skirta: šeimos gydytojams, visų specialybių vaikų ligų gydytojams, vaikų chirurgams, gydytojams urologams, gydytojams ortopedams – traumatologams, gydytojams anesteziologams – reanimatologams, gydytojams radiologams, fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojams, gydytojams psichiatrams, gydytojams vaikų ir paauglių psichiatrams, psichologams, dietologams, socialiniams darbuotojams, bendrosios praktikos slaugytojams (visų specializacijų).

Užsiregistravusiems dalyviams po konferencijos bus išduodami 5 val. VU Medicinos fakulteto pažymėjimai.
Dalyvio mokestis: 5 eur (gavėjas – Vaikų ligoninės paramos fondas).
Mokestį galite pervesti tiesiogiai į VšĮ Vaikų ligoninės paramos fondą, Santariškių g. 7, Vilnius, įmonės kodas 303047517; atsiskaitomoji sąskaita Nr. LT307300010135084529 Swedbank, AB BIC-HABALT22 (paskirtis – konferencija).

Programa

Registracija į konferenciją sustabdyta.