2018 m. birželio 28 d. 11-12 val. – Vaiko raidos centro Atvirų durų diena.

Šiandien Vaikų ligoninės Vaiko raidos centras dirba jau naujose patalpose – Santariškių g. 7 ir J. Kairiūkščio g. 2.

Kviečiame Jus į Vaiko raidos centro Atvirų durų dieną, kad pamatytumėte, kur nuo šiol teikiamos paslaugos vaikams  ir paaugliams, turintiems raidos sutrikimų ar psichikos sveikatos problemų. Apie persikėlimą, dabartines sąlygas, vaikų, turinčių raidos sutrikimų, problemas ir poreikius  jums papasakos Vaikų ligoninės Vaiko raidos centro vadovė dr. Jovita Petrulytė, Ankstyvosios reabilitacijos skyriaus vedėja Laima Mikulėnaitė, Vaikų psichiatrijos skyriaus darbuotojai, Lietuvos autizmo organizacijos „Lietaus vaikai“ atstovė Kristina Radžvilaitė.

Laukiame Jūsų liepos 3 d. 11 val. Vaikų ligoninėje  (Santariškių g. 7, prie Administracijos). Aplankysime Ankstyvosios reabilitacijos skyrių (IV a., III a. Santariškių g. 7).  Bus galimybė autobusiuku nuvykti apžiūrėti J. Kairiūkščio g. 2 įsikūrusio Vaikų psichiatrijos skyriaus.