2018 m. gruodžio  13  d. Vaikų ligoninės Žaliojoje auditorijoje vyks mokslinė-praktinė konferencija „Aktualūs vaikų raidos sutrikimų ankstyvosios reabilitacijos klausimai

LIETUVOS SOCIALINĖS PEDIATRIJOS DRAUGIJA

Mokslinė-praktinė konferencija

AKTUALŪS VAIKŲ RAIDOS SUTRIKIMŲ ANKSTYVOSIOS REABILITACIJOS KLAUSIMAI

2018 m. gruodžio  13  d.

Vaikų ligoninė, Santariškių g. 7, Vilnius

Žalioji auditorija, Neonatologijos centras

9.00   –  10.00    Dalyvių registracija

10.00 –  11.30    Smurto požymių atpažinimas vaikystėje

Inga Norkutė-Mueck. Paramos vaikams centras

11.30 – 11.45    Kavos pertrauka

11.45 –  13.15   Pozityvi tėvystė ir smurto prevencijos principai ankstyvoje vaikystėje.

Inga Norkutė-Mueck. Paramos vaikams centras

13.15 –  14.00  Pietų  pertrauka

14.00 – 15.00  Ankstyvosios reabilitacijos tarnybų vaidmuo smurto prevencijoje. Diskusija.

Dr. Jovita  Petrulytė, Vaikų ligoninės,  VšĮ VULSK filialo Vaiko raidos centro

vadovė, vaikų ligų gydytoja –socialinė pediatrė

15.00 –  16.00  Ankstyvosios reabilitacijos paslaugų teikimo patirtis  Vaikų ligoninėje.

Palankios aplinkos kūrimas  vaikams su autizmo spektro sutrikimais.

Gyd.  Laima Mikulėnaitė, Vaikų ligoninės,  VšĮ VULSK filialo Vaiko raidos centro

Ankstyvosios reabilitacijos skyriaus vedėja, vaikų neurologė-socialinė pediatrė

16.00 –  17.00  Ankstyvosios reabilitacijos paslaugų  organizavimo aktualūs klausimai.

Dr. Jovita  Petrulytė, Vaikų ligoninės,  VšĮ VULSK filialo Vaiko raidos centro vadovė,

vaikų ligų gydytoja –socialinė pediatrė