2018 m. rugpjūčio 1 d. 11 val. Vaikų ligoninėje (Santariškių g. 7), Didžiosios auditorijos fojė – fotografijų paroda „Žindymas – gyvenimo pamatas“.

Lietuva pirmą kartą buvo įtraukta į rugpjūčio 1-8 dienomis vykstančios Pasaulinės žindymo savaitės (WABA) projekto žemėlapį dėl Vaikų ligoninės paramos fondo iniciatyvos surengti drauge su akušere, laktacijos konsultante Ieva Girdvainiene fotografijų parodą (fotografė Akvilė Razauskienė) „Žindymas – gyvenimo pamatas“.

Parodoje bus galima pamatyti žinomas Lietuvos moteris, kurios pasirinko žindyti savo kūdikius, suprasdamos motinos pieno ir žindymo svarbą savo naujagimiams,  taip pat norėdamos pasidalinti savo patirtimi su kitomis Lietuvos moterimis.

Fotografijų paroda bus eksponuota rugpjūčio 1 d. 11 val. Vaikų ligoninės, VUL Santaros klinikų filialo (Santariškių g. 7, Vilnius) Didžiosios auditorijos fojė.

Vėliau paroda persikels į Vaikų ligoninės Neonatologijos centro Naujagimių skyrių ir kitas Lietuvos ligonines.