Centro gydytojai dalyvavo tarptautinėje retų ligų konferencijoje

2015-11-052015 m. liepos 2-6 dienomis Varšuvoje vyko tryliktoji tarptautinė retų ligų konferencija (13th International Conference On Rare Diseases „Rare Diseases Crossing Borders Together“, Białobrzegi 2015).

Vaikų retų ligų koordinavimo centro vadovė doc. dr. Rimantė Čerkauskienė konferencijoje dalinosi Vaikų retų ligų koordinavimo centro Lietuvoje patirtimi. Centro gydytoja vaikų hematologė dr. Gražina Kleinotienė dalyvavo konferencijoje kaip mokslinio komiteto narė.

Vaikų ligoninės, VšĮ Vilniaus universiteto ligoninės Santariškių klinikų filialo gydytoja vaikų kardiologė Marija Jakutovič skaitė pranešimą tema „Širdies ir kraujagyslių sistemos pokyčiai sergant lizosominėmis kaupimo ligomis“.

Ši konferencija suteikė puikią galimybę užmegzti naujus ryšius su kitomis Europos šalimis, pasidalinti patirtimi ir žiniomis apie tokias retas ligas kaip Fabry, Goshe, lizosomines kaupimo ligas ir kt.