„Lietuvos vaikų viltis“ padovanojo Vaikų ligoninės gydytojų ortopedų darbui labai reikalingą echoskopą

Šis echoskopas skirtas kūdikių klubo sąnarių ultragarso tyrimui. Pasak Vaikų ortopedijos-traumatologijos centro vadovo doc. Kęstučio Saniuko, kūdikiams šis tyrimas ypač svarbus, nes esant klubo sąnarių patologijai labai svarbu žinoti, ar galima kūdikį išgydyti taikant specialias ortopedines priemones, ar reikia operacijos. Itin tiksli diagnostika, įmanoma su moderniais, šiuolaikiškais ultragarso aparatais, suteikia gydytojams vertingos informacijos,  o tėveliai gali būti ramūs dėl vaiko sveikatos  – gydytojai ortopedai visada ras pačią geriausią išeitį.

Gydytojai ortopedai be galo džiaugiasi jau keletą dešimtmečių JAV lietuvių labdaros organizacijos pagalba, kuri sergantiems ortopedinėmis ligomis ir patyrusiems nudegimų traumas Lietuvos vaikams teikiama nuo 1993 metų. Ši organizacija padėjo Vaikų ligoninės ortopedams-traumatologams įgyti vertingos patirties, aprūpino naujausiais instrumentais, implantais, aparatūra, padėjo įdiegti naujas operacijų technologijas.