2018 m. kovo 16 d. viešbučio „Crowne Plaza Vilnius“ konferencijų centre (M. K. Čiurlionio g. 84, Vilnius) vyks IX tarptautinė mokslinė konferencija „Retų ligų gydymo inovacijos“.

Maloniai kviečiame Jus į IX tarptautinę mokslinę konferenciją „Retų ligų gydymo inovacijos“, kuri įvyks 2018 m. kovo 16 d. viešbučio „Crowne Plaza Vilnius“ konferencijų centre, M. K. Čiurlionio g. 84, Vilnius. Konferencija skirta Pasaulinei retų ligų dienai paminėti.

Šių metų konferencija išskirtinė – ji organizuojama kartu su svarbiausia skėtine Europos retų ligų pacientų organizacija EURORDIS bei Lietuvos pacientų organizacijomis. Konferencija rengiama kaip Europos Komisijos remiamo EUROPLAN projekto, skirto retų ligų Nacionalinių planų rengimui ir vystymui, dalis. Pranešimus skaitys lektoriai iš Lietuvos, Italijos, Čekijos, Norvegijos, Belgijos, Vokietijos. Konferencijoje bus aptartos retų ligų veiklos politikos aktualijos, diskutuojama pacientams svarbiomis temomis, pristatomi pastarųjų metų retų ligų diagnostikos laimėjimai, inovacijos, mokslo naujienos.

Programa

Programa (En)

Registracija į konferenciją: http://www.creativa.lt/retosligos

Konferencija skirta gydytojams kardiologams, hematologams, gastroenterologams, pulmonologams, reumatologams, endokrinologams, nefrologams, neurologams, oftalmologams, ortopedams, neurochirurgams, chirurgams, vaikų ligų ir vaikų subspecialybių gydytojams, vidaus ligų gydytojams, genetikams, laboratorinės medicinos gydytojams, psichiatrams, fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojams, kineziterapeutams, dietologams, psichologams, bendrosios praktikos gydytojams, vaistininkams, slaugytojams.