Paramos koncertas kartu su svaria rėmėjų pagalba – Vaikų infekcinių ligų skyriui

Paramos koncertas kartu su svaria rėmėjų pagalbaParamos koncerto, įvykusio balandžio 3 d. Šv. Kotrynos bažnyčioje, kurį rengė Vaikų ligoninės paramos fondas, Mstislavo Rostropovičiaus labdaros ir paramos fondas ir Šv. Kristoforo orkestras „Dedikacija maestro“ tikslas buvo surinkti lėšų ir įsigyti prietaisą kūdikių ir mažų vaikų smulkioms venoms surasti.

Didžioji Vaikų ligoninės pacientų dalis yra kūdikiai ir mažamečiai vaikai, kuriems ypač dažnai reikia gydymo lašinėmis skysčių infuzijomis. Dėl anatominių ypatumų šių vaikų periferinių venų kateterizacija dažnai būna labai sudėtinga, o kartais išvis neįmanoma. Prietaisas, padedantis aiškiai pamatyti smulkias kraujagysles, – neįkainojama pagalba kasdieniame skyriaus darbe.

Koncerte veikė du trumpieji numeriai, kuriais žmonės galėjo aukoti Vaikų ligoninės paramos fondui. Tokiu būdu suaukota per 1500 eurų. Prisidėjus UAB TIMIDUS ir gavus prietaisu prekiaujančios kompanijos svarią nuolaidą, fondas įsigijo Vaikų infekcinių ligų skyriui skirtą prietaisą.

Nuotr. Dovana džiaugiasi (iš kairės) fondo direktorė O. Zimanaitė, Pediatrijos centro vadovė prof. A. Jankauskienė, dr. I. Ivaškevičienė