Svečiuose – ilgametė Vaikų ligoninės rėmėja Danguolė Navickienė

Danguolė Navickienė (trečia iš dešinės) su Vaikų ligoninės gydytojaisVaikų ligoninę aplankė Los Andželo „Lietuvos vaikų vilties“ komiteto, taip pat Pasaulio lietuvių bendruomenės pirmininkė p. Danguolė Navickienė.

P. Danguolė Navickienė susitiko su ligoninės administracija, gydytojais, kaip visada aplankė Vaikų traumatologijos skyrių ir jo žaidimų kambarį, kurio atsiradimas ligoninėje siejamas su jos vyro a.a. Jono Navicko labdaringa veikla. Ištikima Vaikų ligoninės bičiulė domėjosi Vaikų ligoninės gyvenimu, Vaikų ligoninės paramos fondo veikla, užtikrino, kad Amerikos lietuviai iki šiol lieka ištikimi tradicijai metinių labdaros renginių metu rinkti lėšas Lietuvos vaikų poreikiams.

2014 metų gruodžio 30 d. vykusiuose „Globalios Lietuvos apdovanojimuose 2014“ Užsienio reikalų ministerijos įsteigtoje nominacijoje „Už viso gyvenimo nuopelnus“ p. Danguolė Navickienė buvo apdovanota už nuoseklią veiklą telkiant ir teikiant paramą Vaikų ligoninei ir filantropijos tradicijos puoselėjimą.

Nuotr. Danguolė Navickienė (trečia iš dešinės) su Vaikų ligoninės gydytojais