Tradicijų puoselėjimas: penktasis labdaros koncertas „Vaikai vaikams“

Kovo 21 d. 18 val. Šv. Kotrynos bažnyčioje įvyks jau penktasis labdaros koncertas „Vaikai vaikams“, kuriuo siekiama paminėti pasaulinio garso violončelininką, dirigentą, žmogaus teisių gynėją, filantropą Mstislavą Rostropovičių.

Iškilmingame labdaros koncerte „Vaikai vaikams“ atgims paties Maestro M. Rostropovičiaus idėjos. Garsus muzikas globojo ir talentu apdovanotus, ir ligos nuskriaustus vaikus. Todėl kartu su Šv. Kristoforo kameriniu orkestru, diriguojamu Modesto Barkausko, scenoje pasirodys M. Rostropovičiaus fondo remiami jaunieji scenos atlikėjai, kurie savo talentu sieks atkreipti dėmesį į sergančius bendraamžius: bus kviečiama aukoti Vaikų ligoninės paramos fondui.

Koncerto dalyviai:

Šv. Kristoforo kamerinis orkestras (meno vadovas ir vyr. dirigentas Modestas Barkauskas).

Rostropovičiaus fondo globojami jaunieji atlikėjai: Justas Drakšas (trimitas) Agnė Gečaitė (smuikas), Rugilė Juknevičiūtė (violončelė), Liepa Jurgutavičiūtė (smuikas), Rokas Makštutis (klarnetas), Nora Straukaitė (baletas), Jonas Vozbutas (akordeonas), Ugnė Liepa Žuklytė (smuikas).

Renginio organizatoriai: M. Rostropovičiaus, Vaikų ligoninės paramos fondai, Šv. Kristoforo kamerinis orkestras, Lietuvos radijas ir televizija.

Projektą globoja  Jo Ekscelencija Prezidentas Valdas Adamkus ir p. Alma Adamkienė.

Koncerto transliacija – kovo 23 d. per LRT Plius kanalą.

Įėjimas į koncertą laisvas.