Vaikų ligoninės paramos fondas pristatė 2015 metų darbus

20160516a2016 m. gegužės 13 d. Vaikų ligoninės paramos fondas pristatė 2015 metų darbų ataskaitą, kurioje dalyvavo fondo steigėjai Lietuvos Respublikos prezidentas Valdas Adamkus, Rolandas Valiūnas, Anatolijus Faktorovičius, fondo patarėjų tarybos nariai, Vaikų ligoninės direktorius prof. Juozas Raistenskis, gydytojai.

Pasak fondo direktorės Olgos Zimanaitės,  pernai metais fondas sukaupė per 175  tūkst. eurų, iš kurių apie 150 tūkst. eurų išleido Vaikų ligoninės medicinos įrangai ir slaugos priemonėms pirkti, medikų (gydytojų ir slaugytojų) kvalifikacijai kelti, konferencijoms organizuoti, mokslinio žurnalo leidybai ir sergančiųjų sunkiomis ligomis vaikų poreikiams.

Daugiausia lėšų (51 proc.) fondui paaukojo įmonės, kiti fondai ir asociacijos (27 proc.), fiziniai asmenys (16 proc.).  Fondas džiaugiasi, kad kasmet daugiau gyventojų Vaikų ligoninei perveda 2 proc. nuo GPM.

Vaikų ligoninės paramos fondas per 2015 metus Vaikų ligoninei nupirko daug naudingos įrangos: echoskopą ortopedams-traumatologams, portatyvųjį elektroencefalografą, rezektoskopą urologams, aparatą randams gydyti, švirkštinių pompų operacinėms, rankų ir kojų treniruoklį Vaikų fizinės medicinos ir reabilitacijos skyriui.

Fondas bendradarbiavo su aukok.lt portalu, su M. Rostropovičiaus labdaros ir paramos fondu organizuotas koncertas „Padėk man pasveikti“, kartu su UAB „Baltic Amadeus“ dalyvauta Danske Bank Vilniaus maratone, organizuota labdaros akcijos, fondui padėjo būrys savanorių.

Tariame ačiū visiems, padedantiems Vaikų ligoninės paramos fondui dirbti Vaikų ligoninės labui.

Ataskaita 2015