Vaikų ligoninės paramos fondo komanda – šiųmečiame Danske Bank Vilniaus maratone

Vaikų ligoninės paramos fondo bėgikai ir šiemet dalyvavo Danske Bank Vilniaus maratone. Maratono dieną fondo palapinėje, įsikūrusioje Katedros aikštėje, jaunieji vaikų ligų gydytojai matavo maratono dalyviams ir  sostinės gyventojams, užsukusiems į palapinę, kraujospūdį, gydytojai ortopedai ir kineziterapeutai tikrino vaikų laikyseną, pusiausvyrą, davė tėvams, jauniems ir vyresniems bėgikams gerų patarimų.

Dalyviai, registravęsi bėgti Vilniaus maratone, Vaikų ligoninės paramos fondui paaukojo 502 eurus. Apie 100 eurų į fondo dėžutę sukrito Vaikų ligoninės paramos fondo palapinėje, kur nuoširdžiai triūsė  Vaikų ligoninės gydytojai.