Vaikų ligoninės svečias – garsus gydytojas neurologas prof. Eugen Boltshauser iš Šveicarijos

2016 m. spalio  17-21 dienomis Vaikų ligoninėje viėšėjo  ilgametis  Šveicarijos Ciuricho vaikų ligoninės Neurologijos skyriaus vadovas  gydytojas vaikų neurologas ir dabartinis kelių neurologijos žurnalų redakcinės komisijos narys, redaktorius  profesorius emeritas Eugen Boltshauser.

Profesorius savo viešnagės metu konsultavo ligonius, sergančius retomis nervų ligomis, vedė klinikinius seminarus  gydytojams ir prekonferenciją ,,Vaikų smegenėlių pažeidimai‘‘ Lietuvos gydytojams.

Profesorius yra vaikų neurologijos srities profesionalas, aprašė naują ligą  – Poretti-Boltshauser sindromą, išleido knygą „Vaikų smegenėlių sutrikimai“ (,,Cerebellar disorders in children‘‘).

Nuotr. (iš kairės) doc. R. Čerkauskienė, prof. A. Jankauskienė, prof. E. Boltshauser, doc. R. Praninskienė