Personalas

Skyriaus vedėjas – gydytojas vaikų pulmonologas, vaikų ligų gydytojas dr. Rimvydas Ivaškevičius
Konsultantė – gydytoja alergologė ir klinikinė imunologė prof. dr. Odilija Rudzevičienė
Vyresnioji vaikų pulmonologė, vaikų ligų gydytoja doc. dr. Sigita Petraitienė
Gydytojas vaikų pulmonologas, vaikų ligų gydytojas Saulius Cirtautas
Gydytoja vaikų pulmonologė Danguolė Jusienė
Gydytoja vaikų pulmonologė dr. Miglė Leonavičiūtė-Klimantavičienė
Gydytoja vaikų pulmonologė, vaikų ligų gydytoja Rima Versockienė
Gydytoja pulmonologė, vaikų ligų gydytoja Violeta Radžiūnienė
Gydytoja alergologė ir klinikinė imunologė Neringa Stirbienė (pavaduoja Gintarė Paulikaitė)
Gydytoja alergologė ir klinikinė imunologė Ingrida Mačiulaitytė

Vyresn. slaugos administratorė Eliana Jurgo

Informacija atnaujinta 2018 08 27

Personalas

Skyriaus vedėja – gydytoja ortopedė-traumatologė dr. Jolanta Labanauskienė
Vyresnysis gydytojas vaikų chirurgas Vidas Misevičius

Gydytojai ortopedai – traumatologai:

Dr. Jonas Vencius

Rimantas Bieliauskas
Vidas Misevičius
Aleksandras Šeredega
Paulius Grigas
Mindaugas Jasiukevičius
Eduardas Stukas

Gydytojai vaikų chirurgai:

Dainius Geležauskas
Haroldas Bernotas
Egidijus Jauniškis

Vaikų nudegimų ir plastinės chirurgijos poskyrio gydytojai

Gydytojas vaikų chirurgas Vidas Misevičius (nudegimų, įvairių žaizdų, audinių defektų, randų chirurgija)
Gydytojas ortopedas-traumatologas Mindaugas Jasevičius (nudegimų, įvairių žaizdų chirurgija)

Plastines- rekonstrukcines operacijas atlieka:

Dr. Jonas Vencius (plastinės-rekonstrukcinės operacijos dėl randinių deformacijų, atlėpusių ausų korekcija, nudegimų chirurgija).
Dr. Darius Radzevičius (plastinės-rekonstrukcinės operacijos dėl randinių deformacijų, pėdų deformacijų plastikos chirurgija, įgimtų ir įgytų plaštakos deformacijų operacinis gydymas).
Vytautas Gasiūnas (plaštakos, alkūnės, riešo ir peties chirurgija).
Juozas Ravinskas (plastinės-rekonstrukcinės operacijos).

Vaikų neurochirurgijos poskyrio gydytojai neurochirurgai:

Ramūnas Raugalas
Gintaras Migauskas
Dr. Robertas Kvaščevičius
Dr. Saulius Ročka
Ieva Šataitė

Vyresnioji slaugos administratorė Irena Sergejeva

Informacija atnaujinta 2017 12 05

Personalas

Vaikų onkohematologijos skyriaus vedėja gydytoja vaikų hematologė Sigita Stankevičienė

Vaikų onkohematologijos skyriaus vyresnioji gydytoja vaikų hematologė dr. Gražina Kleinotienė
Vaikų onkohematologijos skyriaus vyresnioji gydytoja vaikų hematologė dr. Goda Elizabeta Vaitkevičienė
Hemofilijos ir krešėjimo kompetencijos centro vadovė, gydytoja vaikų hematologė dr. Sonata Šaulytė Trakymienė
Gydytojos vaikų hematologės: Ramunė Pasaulienė, Indrė Tamulienė, Vilma Rutkauskaitė, Audronė Mulevičienė, Rolanda Nemanienė (Kraujo banko gydytoja transfuziologė), Natalija Šestel, Ignė Kairienė

Gydytoja alergologė ir klinikinė imunologė Neringa Stirbienė

Vyresnioji slaugos administratorė Božena Mockevič
Bendrosios praktikos slaugytoja-koordinatorė Dalė Malinauskienė

Informacija atnaujinta 2018 09 21

Personalas

Skyriaus vedėjas dr. Giedrius Bernotavičius (stuburo ir klubo patologijų konsultacijos ir gydymas, naujagimių klubų sąnarių echoskopijos, galūnių deformacijų korekcijos).

Vaikų ortopedijos poskyrio gydytojai: 

Konsultantas gydytojas ortopedas-traumatologas doc. dr. Kęstutis Saniukas (stuburo chirurgija, galūnių deformacijų korekcija ir ilginimas, klubo sąnario deformacijų operacinis gydymas, pėdų deformacijų, krūtinės deformacijų operacinis gydymas).
Vyresnysis gydytojas ortopedas-traumatologas Virgilijus Urbanavičius (galūnių deformacijų korekcija ir ilginimas, klubo sąnario deformacijų, pėdų deformacijų, krūtinės deformacijų operacinis gydymas).
dr. Dalia Galvydienė (klubų sąnarių echoskopija, pėdos chirurgija, galūnių deformacijų chirurgija).
dr. Darius Radzevičius (plastikos chirurgija, pėdos chirurgija, įgimtų plaštakos deformacijų operacinis gydymas).
Šarūnas Bernotas (stuburo chirurgija, galūnių deformacijų korekcija ir ilginimas, klubo sąnario deformacijų operacinis gydymas, pėdų deformacijų, krūtinės deformacijų operacinis gydymas).
Andrius Šaikus (sąnarių endoskopinės operacijos).
Tomas Jonaitis (gydymas ir konsultacijos ligonių, patyrusių sporto traumas, endoskopinės operacijos).
Viktorija Brogaitė-Martinkienienė (gydytoja ortopedė-traumatologė).
Jurga Grybauskaitė-Rudalevičienė (klubų sąnarių echoskopija, pėdos chirurgija).
Tomas Indriulionis
Julija Ravinskienė
Marek Tatol

Vaikų traumatologijos poskyrio gydytojai:

Vyresnioji gydytoja chirurgė dr. Jolanta Labanauskienė
Vyresnysis gydytojas vaikų chirurgas Vidas Misevičius

Gydytojai ortopedai – traumatologai:

dr. Jonas Vencius
Rimantas Bieliauskas
Aleksandras Šeredega
Paulius Grigas
Mindaugas Jasiukevičius

Gydytojai vaikų chirurgai:

Haroldas Bernotas
Egidijus Jauniškis

Vaikų nudegimų ir plastinės chirurgijos poskyrio gydytojai:

Vyresnysis gydytojas vaikų chirurgas Vidas Misevičius (nudegimų, įvairių žaizdų, audinių defektų, randų chirurgija).
Gydytojas ortopedas-traumatologas Mindaugas Jasevičius (nudegimų, įvairių žaizdų chirurgija)  Gydytojas vaikų chirurgas Dainius Geležauskas  (nudegimų, įvairių žaizdų, audinių defektų, randų chirurgija).

Plastines- rekonstrukcines operacijas atlieka:

dr. Jonas Vencius (plastinės-rekonstrukcinės operacijos dėl randinių deformacijų, atlėpusių ausų korekcija, nudegimų chirurgija).
dr. Darius Radzevičius (plastinės-rekonstrukcinės operacijos dėl randinių deformacijų, pėdų deformacijų plastikos chirurgija, įgimtų ir įgytų plaštakos deformacijų operacinis gydymas).
Juozas Ravinskas (plastinės-rekonstrukcinės operacijos).

Vaikų neurochirurgijos poskyrio gydytojai neurochirurgai:

Vyresnysis gydytojas  vaikų neurochirurgas Ramūnas Raugalas
Gintaras Migauskas
dr. Robertas Kvaščevičius
dr. Saulius Ročka

Vyresnioji slaugos administratorė Olga Stekolščikova

Bendrosios praktikos slaugytoja koordinatorė Irena Sergejeva

Informacija atnaujinta 2018 06 25

Personalas

Vyresn. gydytoja – dr. I. J. Sruogienė

Konsultuoja:

Dr. I. J. Sruogienė (darbo stažas 18 metų. Stažavosi Švedijoje, Danijoje, Čekijoje, Vokietijoje, Austrijoje, Italijoje).
Gydytoja V.Vaivockaitė (darbo stažas 8 metai. Stažavosi Ukrainoje, Estijoje, Danijoje, Vokietijoje).
Gydytoja J. Byčkova (darbo stažas 7 metai. Stažavosi Danijoje, Austrijoje, Bosnijoje ir Hercegovinoje, Vengrijoje, Estijoje, Lenkijoje, Ispanijoje).

Personalas

Vaikų intensyviosios terapijos skyriaus vedėja gydytoja anesteziologė reanimatologė, vaikų intensyviosios terapijos gydytoja Vilmanta Burokienė

Vyresnysis vaikų intensyviosios terapijos skyriaus gydytojas Henrikas Šimkus

I vaikų intensyviosios terapijos poskyrio gydytojai:

Gydytoja anesteziologė reanimatologė Jūratė Vėbraitė
Gydytoja anesteziologė reanimatologė Vitalija Pronckienė
Gydytojas anesteziologas reanimatologas Saulius Strekas
Gydytojas anesteziologas reanimatologas Vytautas Zubka
Vaikų intensyviosios terapijos gydytojas Aivaras Radžiūnas
Vaikų intensyviosios terapijos gydytojas Algis Lukoševičius
Vaikų intensyviosios terapijos gydytoja Jurgita Biliuvienė
Vaikų intensyviosios terapijos gydytoja Irina Kulečnikova
Vaikų ligų ir vaikų intensyviosios terapijos gydytoja Edita Poluziorovienė

II intensyviosios terapijos skyriaus poskyrio gydytojai:

Vaikų intensyviosios terapijos gydytoja Vilija Grinevičienė
Vaikų intensyviosios terapijos gydytoja Birutė Geležauskienė
Vaikų intensyviosios terapijos gydytoja Loreta Pečiulienė
Vaikų intensyviosios terapijos gydytoja Danutė Petraitienė
Gydytoja anesteziologė reanimatologė Lina Sakalauskaitė

Vyresn. slaugos administratorė Janina Šablinska

Anesteziologijos ir intensyviosios terapijos slaugytoja koordinatorė Virginija Židovainienė

Informacija atnaujinta 2018 09 20