Personalas

Skyriaus vedėjas – gydytojas vaikų pulmonologas, vaikų ligų gydytojas dr. Rimvydas Ivaškevičius

Vyresnioji vaikų pulmonologė, vaikų ligų gydytoja doc. dr. Sigita Petraitienė
Gydytojas vaikų pulmonologas, vaikų ligų gydytojas Saulius Cirtautas
Gydytoja vaikų pulmonologė Danguolė Jusienė
Gydytoja vaikų pulmonologė dr. Miglė Leonavičiūtė-Klimantavičienė
Gydytoja vaikų pulmonologė, vaikų ligų gydytoja Rima Versockienė
Gydytoja alergologė ir klinikinė imunologė Neringa Stirbienė
Vaikų ligų gydytoja Galina Mališauskienė

Vyresn. slaugos administratorė Eliana Jurgo

Informacija atnaujinta 2017 12 05

Personalas

Skyriaus vedėja – gydytoja ortopedė-traumatologė dr. Jolanta Labanauskienė
Vyresnysis gydytojas vaikų chirurgas Vidas Misevičius

Gydytojai ortopedai – traumatologai:

Dr. Jonas Vencius

Rimantas Bieliauskas
Vidas Misevičius
Aleksandras Šeredega
Paulius Grigas
Mindaugas Jasiukevičius
Eduardas Stukas

Gydytojai vaikų chirurgai:

Dainius Geležauskas
Haroldas Bernotas
Egidijus Jauniškis

Vaikų nudegimų ir plastinės chirurgijos poskyrio gydytojai

Gydytojas vaikų chirurgas Vidas Misevičius (nudegimų, įvairių žaizdų, audinių defektų, randų chirurgija)
Gydytojas ortopedas-traumatologas Mindaugas Jasevičius (nudegimų, įvairių žaizdų chirurgija)

Plastines- rekonstrukcines operacijas atlieka:

Dr. Jonas Vencius (plastinės-rekonstrukcinės operacijos dėl randinių deformacijų, atlėpusių ausų korekcija, nudegimų chirurgija).
Dr. Darius Radzevičius (plastinės-rekonstrukcinės operacijos dėl randinių deformacijų, pėdų deformacijų plastikos chirurgija, įgimtų ir įgytų plaštakos deformacijų operacinis gydymas).
Vytautas Gasiūnas (plaštakos, alkūnės, riešo ir peties chirurgija).
Juozas Ravinskas (plastinės-rekonstrukcinės operacijos).

Vaikų neurochirurgijos poskyrio gydytojai neurochirurgai:

Ramūnas Raugalas
Gintaras Migauskas
Dr. Robertas Kvaščevičius
Dr. Saulius Ročka
Ieva Šataitė

Vyresnioji slaugos administratorė Irena Sergejeva

Informacija atnaujinta 2017 12 05

Personalas

Vaikų onkohematologijos skyriaus vedėja gydytoja vaikų hematologė Sigita Stankevičienė

Vaikų onkohematologijos skyriaus vyresnioji gydytoja vaikų hematologė dr. Gražina Kleinotienė
Vaikų onkohematologijos skyriaus vyresnioji gydytoja vaikų hematologė dr. Goda Elizabeta Vaitkevičienė
Hemofilijos ir krešėjimo kompetencijos centro vadovė, gydytoja vaikų hematologė dr. Sonata Šaulytė Trakymienė
Gydytojos vaikų hematologės: Ramunė Pasaulienė, Indrė Tamulienė, Vilma Rutkauskaitė, Audronė Mulevičienė, Rolanda Nemanienė (Kraujo banko gydytoja transfuziologė), Natalija Šestel
Gydytoja alergologė ir klinikinė imunologė Neringa Stirbienė

Vyresnioji slaugos administratorė Božena Mockevič
Bendrosios praktikos slaugytoja-koordinatorė Dalė Malinauskienė

Informacija atnaujinta 2017 11 30

Personalas

Skyriaus vedėjas – gyd. Šarūnas Bernotas (stuburo chirurgija, galūnių deformacijų korekcija ir ilginimas, klubo sąnario deformacijų operacinis gydymas, pėdų deformacijų, krūtinės deformacijų operacinis gydymas).

Vyresnioji slaugos administratorė – Olga Stekolščikova

Gydytojai:

Dr. Kęstutis Saniukas (stuburo chirurgija, galūnių deformacijų korekcija ir ilginimas, klubo sąnario deformacijų operacinis gydymas, pėdų deformacijų, krūtinės deformacijų operacinis gydymas).
Dr. Dalia Galvydienė (klubų sąnarių echoskopija, pėdos chirurgija, galūnių deformacijų chirurgija).
Dr. Darius Radzevičius (plastikos chirurgija, pėdos chirurgija, įgimtų plaštakos deformacijų operacinis gydymas).
Virgilijus Urbanavičius (galūnių deformacijų korekcija ir ilginimas, klubo sąnario deformacijų, pėdų deformacijų, krūtinės deformacijų operacinis gydymas).
Andrius Šaikus (sąnarių endoskopinės operacijos).
Tomas Jonaitis (gydymas ir konsultacijos ligonių, patyrusių sporto traumas, endoskopinės operacijos).
Giedrius Bernotavičius (stuburo ir klubo patologijų konsultacijos ir gydymas, naujagimių klubų sąnarių echoskopijos, galūnių deformacijų korekcijos).
Viktorija Brogaitė – Martinkienienė (gydytoja ortopedė traumatologė).
Jurga Grybauskaitė – Rudalevičienė (klubų sąnarių echoskopija, pėdos chirurgija).
Tomas Indriulionis
Julija Ravinskienė
Marek Tatol

Skyriuje konsultuoja: neurologas, neurochirurgas, pediatras.

Informacija atnaujinta 2017 12 05

Personalas

Vyresn. gydytoja – dr. I. J. Sruogienė

Konsultuoja:

Dr. I. J. Sruogienė (darbo stažas 18 metų. Stažavosi Švedijoje, Danijoje, Čekijoje, Vokietijoje, Austrijoje, Italijoje).
Gydytoja V.Vaivockaitė (darbo stažas 8 metai. Stažavosi Ukrainoje, Estijoje, Danijoje, Vokietijoje).
Gydytoja J. Byčkova (darbo stažas 7 metai. Stažavosi Danijoje, Austrijoje, Bosnijoje ir Hercegovinoje, Vengrijoje, Estijoje, Lenkijoje, Ispanijoje).