Padėkos medikams

Noriu nuoširdžiai padėkoti ortopedinės chirurgijos skyriaus darbuotojams. Visų pirma, gydytojui Tomui Jonaičiui už profesionaliai atliktą dukros kojos operaciją, bei už žmogišką požiūrį į pacientą ir jo šeimą, taip pat visoms slaugytojoms ir kitiems skyriuje dirbantiems žmonėms. Visi buvo labai malonūs, paslaugūs ir labai kompetentingi.
Dar kartą ačiū!
Gajos Pilarczyk-Palaitis mama Anna Pilarczyk-Palaitis

2024 02 15


Dažnai geram žodžiui nerandam laiko, kai pikti prasiveržia iškart.
Prieš pat Kalėdas patekome į jūsų ligoninę su karščiuojančia dukra.
Nustebino jūsų ligoninė savo sutvarkytomis ir moderniomis palatomis, nuolat šiltu ir lyg restorane pateikiamu maistu. Didelė pagarba tiek jį gaminantiems, stebinantiems įvairove (net bulvinę lazaniją teko ragauti !).
Labiausiai norėčiau padėkoti jūsų gydytojų ir slaugių komandai, kurių atidumas, įsiklausymas ir rūpestis paliko neišdildomą įspūdį. Turite nuostabią komandą.
Ačiū jums ir jiems!
Marius Beliūnas

2024 02 15


2024-01-30 mano sūnui Bernardui buvo atlikta operacija Urologijos poskyriuje. Viskas praėjo sklandžiai ir gerai, vaikas sveiksta. Norėčiau padėkoti už profesionalumą gydytojui Vyčiui Kazlauskui, kuris ir darė operaciją ir viską mums gražiai išaiškino – kas, kur, kada ir kaip bus.
Taip pat anesteziologei Ilonai Dockienei ir kitiems Urologijos poskyrio darbuotojams, kurie tą dieną budėjo ir palaikė mano sūnų. Bernardas atskirai prašė pasakyti, kad maistas kurį jam davė ligoninėje buvo labai skanus.
Dmitrij Smirnov

2024 02 15


Nemėgstu lankytis ligoninėse, tačiau šiandienos apsilankymas Santaros klinikų vaikų skubios pagalbos skyriuje paliko tik teigiamas emocijas. Atvykome su 4 metų dukra praskeltu antakiu, visos gydytojos ir seselės labai paslaugios, profesionalos ir mokančios nuoširdžiai elgtis su vaikais! Susiuvo labai greitai, pakonsultavo ką toliau turi daryti!

Ir dukrelė su šypsena išvažiavo namo ir aš su dėkingumu medikams!

2023 10 23


Liepos 2 dieną patekome į vaikų infekcinį skyrių. Apsirgo šešiametis sūnus Kipras.
Turėjome išankstinių nuostatų dėl valstybinės medicinos paslaugų, tačiau esame maloniai nustebinti gydytojos Vitos Pupelienės dėmesiu, kompetencija, žmogiška šiluma, šiuolaikiškumu.
Vaikas grįžo namo sveikas, laimingas, pamiršęs visą baisumą ir sunkumus, nes buvo padaryta viskas, kad įmanoma, kad visa šeima jaustųsi komfortiškai.
Didžiausi linkėjimai gydytojai, didžiausios sėkmės jai.
Taip pat norime padėkoti visai skyriaus komandai už tikrai didelę kokybę, nuoširdumą ir kantrybę, gydant vaikutį, kuriam tai įvyko pirmą kartą gyvenime ir visa šeima buvome tikrai pasimetę ir išsigandę.
AČIŪ.

2023 07 19


Noriu padėkoti priėmimo skyriaus visam kolektyvui už profesionalumą, malonų bendravimą ir nuoširdumą.
Kreipėmes 2023.07.15 d. 18.50 val.
Pagarbiai Luko M. mama

2023 07 17


Nuoširdžiai dėkoju vaikų infekcinių ligų skyriaus personalui už kvalifikuotą gydymą ir puikią priežiūrą! Noriu padėkoti gyd. Sauliui Cirtautui, gyd. Ilonai Choliavskajai ir gyd. Rasai Orentaitei už profesinę kompetenciją, žmogiškumą, supratingumą, profesionalumą, nuoširdumą. Duok Dieve, Jums visiems sveikatos, ištvermės, optimizmo. Sėkmės Jums profesinėje veikloje ir asmeniniame gyvenime.

Su didžiausia pagarba – Oksana Žydelienė

2023 07 04


Norėčiau padėkoti vaikų gydytojai Vitai Pupelienei, gydžiusiai mano dukrytę. Nuostabi, labai atidi, kruopšti ir nuoširdi. Kelis kartus per dieną užsukdavo pažiūrėti kokia būklė, skyrė gydymą, labai šiltai bendravo su pačiu vaiku. Išsakius nuogastavimus dėl vaiko silpnumo ir įtarimus dėl per žemo gliukozės kiekio kraujyje, iš kart atlikti tyrimai. Patekus vakare į skyrių, tą naktį budėjusi gydytoja iš ties nuvylė. Visgi patekome į geras gydytojos Pupelienės rankas. Labai labai ačiū jai sakom abi su dukryte.
Taip pat norim padėkoti skyriaus slaugytojoms. Nežinau pavardžių, bet tikrai šiltos ir rūpestingos. Dukrytei buvo skirtos lašelinės, man reikėjo grįžti namo daiktų. Nesitikėjom stacionaro. Neturėjau kas juos atveš. Išskubėjau neramia širdim, paprašiusi prižvelgti vaiką. Kai grįžau, dukra miegojo, slaugytojos lovą užstatė kėde ir parėmė kaldryte, kad nenukristų. Jokio grubumo, vedant kateterius ar imant tyrimus. Rodos paprasta, bet pati būdama medike, labai vertinu nuoširdų atsidavimą šiam darbui.
Linkim sėkmės gydytojai bei slaugytojoms ir nepamesti savęs šiam sunkiam darbe🙂

2023 06 05


Ačiū gydytojai, Giedrei Manikienei, už šiltą bendravimą su mano vaiku ir profesonalią konsultaciją.
Sėkmės darbuose.

Asta Krincienė

2023 05 23


Noriu padėkoti gyd. Rasai Martinkienei už 2022 12 24 suteiktą profesionalią ir operatyvią pagalbą mano dukrai Faustai.

Pagarbiai

Faustos tėveliai

2022 12 24


Esame dėkingi gydytojui Kalibatui už profesionalumą, optimizmą, suteiktas naujas žinias apie retą mūsų ligą.

Taip pat ačiū specializuoto skyriaus b korpuso slaugytojoms už rūpestį ,mokėjimą bendrauti su vaiku, gerą nuotaiką.

Ačiū ačiū

2022 12 07


Nuoširdžiai dėkoju Vaikų neurochirurgijos gydytojui R. Raugalui, kuris ne tik puikus specialistas, bet ir mokėjo bendrauti su mažąja ligoniuke.Dėkoju gydytojai Aistei Visockytei, kuri nustatė ligos priežastį. Ūla sakė, kad labai graži ir gera dakterė. Vyriausioji fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytoja Daiva Šatkutė stengėsi, kad Ūla kuo greičiau pasveiktų: sukinėtų kaklą ir vėl taisyklingai laikytų galvą. Esu dėkinga Vaikų neurochirurgijos poskyrio visoms slaugytojoms, sanitarėms, o Ūla didelį ačiū sako virtuvės darbuotojoms už skanius pietus.

Pagarbiai
Ūlos Snapaitytės mama – globėja Ramutė Varnaitė

2022 11 16


Noriu padėkoti spalio 6 d. vaiką (Roką Kediką) operavusiam vaikų chirurgui R. Šapranauskui.
Gydytojas ir konsultacijos metu viską paaiškino, pozityviai nuteikė vaiką prieš operaciją. Aplankė prieš operaciją, po operacijos iš karto užėjo pranešė apie vaiko savijautą ir pačią operaciją.
Vaikas jaučiasi gerai, o randelis visai mažiukas ir jau beveik sugijęs.
Dėkui aptarnaujančiam personalui už rūpestį, ir šypsenas.

mama Giedrė

2022 10 17


Norėjau padėkoti Jūsų centro gydytojams ir seselėms už pagalbą. Mūsų mažylis bumtelėjo su kakta nuo stalo. Labai išsigandome. Atlėkėme į Santariškes. Mus labai greitai priėmė, apžiūrėjo, padarė rengeną, labai draugiškai viską paaiškino, padėjo. Ačiū!

Jeigu galite, padėkokite nuo mūsų gydytojai Gintarei Banytei (kitų vardų, deja, nežinau).

Pagarbiai,
Rytis Valančiauskas (Adomo tėtis)

2022 10 17


Labai noriu padėkoti gydytojai Virginijai,kuri budėjo 2022.10.07 d .vaikų infekciniame reanimacijos skyriuje,kur guli mano dukrytė,tai nepaprasto profesionalumo gydytoja,paaiškina aiškiai vaiko būklę,kalba aiškiai,tiksliai,jos dėka labai operatyviai buvo nustatyta diagnozė dukrytei ir paskirtas efektyvus gydymas,su tokio profesionalumo ir gerumo gydytoja nesu susidūrusi gyvenime,tik gaila neįsiminiau jos pavardės,ačiū,Jums gydytoja,kad tokia esate išmananti savo darbą,operatyviai reaguojate į situaciją,dėkinga,Jums būsiu iki gyvenimo galo,tai angelas,ne gydytoja.

2022 10 17


Dėkojame gydytojai vaikų odontologei Audrai Drukteinienei ir jos padėjėjai Violetai Vinikienei už pagalbą dukrytei Vasarei įveikiant dantukų gydymo baimę. Tik gydytojos kantrybės ir profesionalumo dėka dukrytė iš kabineto išėjo laiminga su sutaisytu dantuku.

2022 09 28


Buvome sanatorijoje jau gana senokai – 2022 m. vasario mėn., tačiau geriausi atsiliepimai ir prisiminimai gyvi iki šiol. Kaip sakoma, geriau vėliau nei niekada, tad norime pasidalinti mūsų įspūdžiais.

Į sanatoriją vykome pirmą sykį gyvenime, be jokių išankstinių nuostatų, nuomonių. Buvome apgyvendinti atnaujintoje, šiltoje, šviesioje palatoje. Gyvenome ir džiaugėmės, sūnus jaukiai vadino palatą ,,mūsų kambarėlis“, ,,namučiai Saulutėje“, ,,žaliasis mūsų kambarėlis“. Šaunios ir malonios moterys, kurios kasdien prisidėdavo prie švaros palaikymo mūsų kambarėlyje ir visuomet ateidavo su gera nuotaika, šypsena, pakalbindavo vaiką, palinkėdavo geros dienos.

Likau sužavėta ,,Saulutės” personalo mandagumu, demonstruojamu pozityvumu, empatija – vos ne kiekvienas sutiktas pakalbindavo sūnelį, nukreipdavo ar net palydėdavo, jei nežinodavome, kur eiti. Specialistai, atliekantys procedūras, domėjosi mažuoju pacientu, net atsimindavo pacientų vardus – vaikams, o ir be abejonės tėvams, tai yra labai svarbu, tas geras jausmas, kad tave girdi, mato, atliepia tavo poreikius.  Su šypsena skubėdavome į visas procedūras, vaikas pats lėkte bėgdavo ,,pas sesutę vaistukų“.

Atskirai noriu padėkoti mus prižiūrėjusiai gydytojai Danguolei Žūkienei, kurios rūpestį ir priežiūrą išties jautėme ir vertinome, kuri ir nuramindavo mane, mamą, ir pagirdavo mažąjį pacientą, labai operatyviai priimdavo, konsultuodavo ir paskirdavo, reikalui esant, vaistus ar koreguodavo procedūrų planus. Išties puiki, geriausių žodžių verta gydytoja, ačiū!

Turbūt daugiausiai reakcijų iš šalia gyvenančių tėvelių būdavo apie maitinimą santorijoje, tačiau negalėtume pasakyti nė vieno blogo žodžio – valgykloje maistas visada būdavo šiltas, šviežias ir mums skanus. Atvykstant čia vistik nereikia tikėtis Stiklių restorano lygio, ko, panašu, tikisi nemenka dalis tėvelių. O druskos, jei kažkam jos labai trūksta, visada galima paprašyti valgyklos darbuotojų. Jos, beje, buvo labai malonios, paslaugios, atsiprašydavo, jei kas nors šiek tiek ne taip. Valgyklos lankytojams galima būtų palinkėti daugiau pagarbos dėl jų skrandžių besistengiančioms virtuvės ir valgyklos moterims bei supratimo, kiek į tai įdedama darbo.

Taigi, apibendrinant, norėtume padėkoti už teikiamas paslaugas ir jų kokybę, už darbuotojų bendravimą ir bendradarbiavimą su pacientais, juos slaugančiais asmenimis. Jei kada dar gyvenime tektų spręsti klausimą į kurią sanatoriją keliauti, neabejotinai rinktumėmės Druskininkų sanatoriją ,,Saulutė”.

Mažasis pacientas Jokūbėlis ir mama Eglė

2022 07 21


Noriu padėkoti priimamojo gydytojų ir slaugytojų komandai už sūnui suteiktą pagalbą, infekcinių ligų skyriaus gydytojui Sauliui Cirtautui ir visai komandai už gydymą ir rūpestį. Jūs nuostabūs!!!

Ilona Šakienė

2022 05 13


Esu labai dėkinga visam Druskininkų sanatorijos ,, Saulutė ‘ medicinos personalui už profesionalią pagalbą, tik jų dėka sūnui pavyko pasveikti turint diagnozes kalbos neišsivystymas ir judesio raidos sutrikimas. Šiai dienai esame sveiki ir be galo dėkingi.

Audriaus Zigmanto mama

2022 04 05


Rūta Dagilytė yra puiki savo srities specialistė. Gydytoja tikslingai diagnozavo ir paskyrė reikiamus tyrimus. Tyrimai buvo skiriami profesionaliai, norint įsitikinti, jog diagnozė pasitvirtino. Ji yra dėmesinga ir rūpestinga, mokanti bendrauti su mažaisiais pacientais ir ne tik. Su ja pacientai gali drąsiai jaustis prieš operaciją ir po jos, nes gydytoja yra labai supratinga, empatiška, mokanti nuraminti ir užjausti. Šiltas bendravimas ir gydytojos šypsena vaikams suteikia puikią atmosferą gydytis ligoninėje.Taip pat norėčiau padėkoti visam chirurginiam skyriui už kompetentingumą, dėmesingą ir geranorišką požiūrį. Laimė, kad yra žmonės, kuriems galima patikėti mūsų artimųjų gyvenimus ir sveikatą! Tvirtybės, neišsenkančios energijos ir stiprybės dovanojant pacientams patį brangiausią turtą – sveikatą. Širdingai dėkoju gydytojai Dagilytei už pagalbą, atsidavimą savo profesijai!

Nuo Augustės mamos!

2022 03 08


Vaikų akių ligų skyriaus kolektyvas nuoširdžiai dėkoja Įstaigų paramos fondui ir jo direktorei Olgai Zimanaitei už suteiktą galimybę naudotis moderniausiu prietaisu, kuris buvo labai reikalingas vaikų Akių ligų skyriui. Šis prietaisas skirtas vaikučių akių spaudimo matavimui. Aparatas nereikalauja akies nujautrinimo. Tinkamas naudoti, kai pacientas yra gulimoje padėtyje. Matavimas paprastas, greitas ir neskausmingas. Tai, ko ir reikia dirbant su vaikais. Ačiū!

2022 02 07


Noriu nuoširdžiai padėkoti visam Neurologijos sk. kolektyvui už jų atsidavimą darbui ir labai malonų bendravimą tokiu sunkiu pandemijos metu.
Taip pat labai dėkoju gydytojoms Rasai Orentaitei ir dr. Rūtai Samaitienei už nuoširdų rūpestį ir dėmesį, kurį kasdien skiria pacientams, atsakingai ir profesionaliai atliekant savo darbą.
Sėkmės ir sveikatos Jums. (Adriano mama)

2022 01 24


Vėlų sekmadienio vakarą teko apsilankyti vaikų ligoninės priėmime dėl dukros traumos. Nežinau, ar galima buvo tikėtis geresnio ir greitesnio serviso. Gavome profesionalią medicininę pagalbą ir nuoširdų žmogišką kontaktą – viskas, ko reikia tokioje situacijoje.
Ačiū budinčiai medicinos gydytojai Gintarei Banytei, priėmimo skyriaus registratorėms, slaugytojoms, radiologijos technologams ir kitiems sveikatos specialistams !

2022 01 04


Siunčiame kuo nuoširdžiausią padėką visam Vaikų nudegimų ir plastinės chirurgijos poskyrio personalui, gyd. D. Geležauskui, žaidimų kambario auklėtojoms. Nors ir teko ligoninėje praleisti šv. Kalėdas, jautėmės kaip namuose. Ačiū už šiltą bendravimą ir profesionalumą!

Mažylis Arnas ir mama Jūratė 🙂

2022 01 03


Laba diena, norime nuoširdžiai padėkoti visiems Ankstyvosios reabilitacijos skyriaus darbuotojams – puikūs specialistai, kurie atsako į kiekvieną iškilusį klausimą, malonios ir nuoširdžios slaugytojos, visada pasiruošusios pagelbėti ir nuraminti, pagalbinis personalas, puikiai atliekantis savo darbą.  Jūsų visų dėka pirmojo apsilankymo baimės ir iššūkiai buvo įveikti. Jūs pakvietėte Vaidotą į nuostabią naujų patyrimų kupiną kelionę. Ir jis su džiaugsmu žengė pirmuosius žingsnius į pasaulį. Ačiū Jums.  Asmeniškai dėkojame gydytojai L. Mikulėnaitei, psichologei A. Marcinkonytei, logopedėms D. Rimkuvienei ir B. Žaliukienei, kineziterapeutei M. Serbentavičiūtei, ergoterapeutei M. Bukauskaitei už nuoširdų darbą, padrąsinimą ir visus patarimus. Taip pat esame sužavėti slaugytojos Jurgitos Šerienės profesionalumu ir meile vaikams ir geranoriškumu. Dar kartą AČIŪ.

Silvija Rakutienė

2021 11 26


Laba diena, patekome su 4 metų vaiku į Santariškių g. 4 spalio 28 d. Vaikui nustatė plaučių uždegimą, dar priėmime pamatavo deguonies lygį ir be eilės paguldė į palatą su deguonimi. Vėliau gulėjome infekciniame skyriuje, palatą tvarkė kasdien, maitino labai gerai, aikų su kitais susirgimais į mūsų palatą neguldė.

Ypač norėčiau padėkoti visam personalui. Gydytojai labai kompetentingi, rūpestingi, seselės paslaugios. Atskiras didelis Ačiū seselei Valentinai Tripuckai už paprastą žmogiškumą ir nuoširdumą bei norą padėti. Taip pat norėčiau padėkoti gydytojai, kurios pavardės neįsidėmėjau, bet ji budėjo infekciniame skyriuje naktį iš spalio 30 d į 31 d. už profesionalumą ir teisingai skirtą gydymą. Didelis ačiū gyd. Rasai Orentaitei, kuri ir po išrašymo domėjosi vaiko sveikata.

Ačiū, kad padėjote mano vaikui pasveikti.

Pagarbiai Irina Timonovič

2021 11 06


Noriu išreikšti nuoširdžią padėką visam Santaros Vaikų ligoninės personalui, pradedant priimamuoju, baigiant Specializuoto vaikų skyriaus personalu. Dukrytė ir aš buvome paguldytos stacionariniam gydymui spalio 19 d. Į priimamąjį atvykome naktį (iš 18 d į 19 d.). Išvykome 22 d. Detaliai rašau todėl, kad norime, jog padėka pasiektų visas tomis dienomis dirbusias specialistes. Nes dar neteko jausti tokios šilumos, atjautos ir pagalbos iš personalo. Sesutės net naktį ateidavo pasiteirauti, ar viskas gerai, paklausti, kaip laikosi mergaitė, ar nekarščiuoja…Ypač noriu pagirti sesutę, berods Romą. Šviesių, labai  trumpų plaukų moteris. Esu labai reikli, bet nėra net prie ko prikibti. Visos buvo  nuostabios! Nuo valytojų bei maisto dalintojų, sesučių, iki gydytojos ir rezidenčių. Tiesiog visi mėgsta skųstis, o aš pilna emocijų, kaip buvo gera pajausti tokį rūpestį. Teigiate, kad geriausia padėka medikui  – žodis Ačiū, tad be galo norėčiau, kad ši padėka pasiektų Specializuoto vaikų ligų skyriaus personalą. Nes ,,ačiū” – tai mažiausia, ką galima padaryti dėl tokių nuostabių žmo

Danielės Grikinytės mama Antanina Grikinienė, 6 palata

2021 10 28


Sveiki, noriu dar kartą nuoširdžiai padėkoti Jūsų gydytojai reabilitologei Odetai Rašimaitei ir visai komandai už nuoširdumą, lankstumą, profesionalumą! Su sūneliu lankėmės antrajai reabilitacijai  po rankos lūžio ir buvome dar kartą maloniai nustebinti! O svarbiausia – Jūsų specialistų dėka ranka sugijo po patirtos traumos!

Taip pat esame dėkingi administracijai, kuri stengiasi, kad reabilitacijos procedūrų grafikas būtų lankstus, už nuoširdumą, konstruktyvią komunikaciją!!!

Turite tikrą profesionalų komandą!

Beno mama Kristina

2021 10 20


Noriu tik padėkoti gerb. Šviesuolei Račkauskienei už tai, kad yra tikra vaikų gydytoja. Jūs esate viena iš tų retų gydytojų, kurie skiria laiko prieiti prie vaiko, jam paaiškinti, negąsdinti jo, ir taip pat  žmogiškai ir empatiškai bendrauja su tėvais.

Labai ačiū ir Jums, ir šįvakar budėjusiam kolektyvui, nes tikrai leidote nesijausti pasimetusiai, kaip mamai, ir buvote žmogiški (elementariai pažiūrint viena akimi vaiką, kad nenugriūtų, kol pasirašinėju sutikimus) bei paaiškinantys, kas, tikrai gaila, ne visada pasitaiko net ir tarp jūsų kolegų, dirbančių su vaikais.

Ieva Strumskytė

2021 10 18


Nuoširdžiai dėkinga Vaikų ligoninės priėmimo komandai, gydytojai Julijai Prosianikovai bei slaugytojoms už jų  profesionalią, operatyvią pagalbą, kurią suteikė mano sūnui Klaidui Gaupšui. 

Pagarbiai Alma Gaupšienė

2021 09 09


Iš visos širdies noriu padėkoti visam Vaikų ligoninės intensyvios terapijos skyriaus personalui. Didžiausias AČIŪ Danutei Petraitienei ir Linai Sakalauskaitei, nuostabios gydytojos, rūpestingos, žmogiškos! Jos išgelbėjo mano 10 mėnesių sūnelį nuo didžiausios nelaimės, kuri galėjo nutikti. Visą gyvenimą būsiu Jums dėkinga už Jūsų darbą ir už išgelbėtą sūnaus gyvybę. Ačiū, ačiū, ačiū!

Martino mama Katažyna

2021 07 26


Atsiliepimas apie gydytoją O. Rašimaitę ir visą reabilitacijos personalą

Gydytoja O. Rašimaitė labai maloni ir švelni gydytoja. Moka bendrauti su vaiku, dėmesinga, rūpestinga ir profesionali! Išsamiai atliko apžiūrą, įvertino būklę, parinko efektyvų gydymo planą po patirtos rankos traumos. Visas reabilitacijos aptarnaujantis  personalas nustebino maloniu bendravimu ir rūpestingumu, specialistai orientuojasi į šiltą kontaktą su vaiku, kas vaikui sukėlė didelę nuostabą ir norą „keliauti” į reabilitaciją. Esame nuoširdžiai visiems dėkingi, kad gavome profesionalią pagalbą po patirtos traumos!!!

Kristina

2021 07 14


Norime padėkoti Vaikų ligoninės Vaikų neurologijos skyriaus vedėjai dr. Rūtai Praninskienei  bei visam šauniam kolektyvui už Jūsų profesionalumą, nuoširdumą ir šiltą bendravimą rūpinantis mūsų dukra Fausta. Esame labai Jums dėkingi.

Su pagarba Giedrė ir Tadas Čepuliai
2021 07 05


Norėčiau perduoti padėką Naujagimių skyriaus slaugytojai Daivai Sabaitienei už suteiktą ramybę, naudingus patarimus ir nuoširdų palaikymą. Ačiū!

Lukrecijos mama

2021 06 15


Laba diena, susirgus vaikui kreipiausi į priėmimo skyrių, kuris profesionaliai apžiūrėjęs ir įvertinęs būklę, hospitalizavo į Infekcinių ligų vaikų skyrių. Noriu padėkoti visai komandai už rūpestį, pagalbą. Bet labiausiai noriu išskirti du jaunus specialistus: P. Kalibatą, kuris gydė mus skyriuje, nuoširdžiai domėjosi, rūpinosi, stebėjo būklę bei skyrė tyrimus. Taip pat nefrologą K. Ažukaitį, kuris konsultavo ne tik tame  skyriuje, bet ir pediatrijos. Išsamiai, aiškiai, skirdamas daug savo laiko, nuramindamas savo profesionaliais patarimais bei būklės stebėjimu.

Ačiū, kad esate!

Noriu palinkėti įstaigai, dėti visas įmanomas pastangas išlaikant šiuos jaunus, kompetentingus ir mylinčius savo darbą gydytojus!

Pagarbiai

R. Urbonienė

2021 06 09

 


Labai esu dėkinga Santariškių g 4. Vaikų infekcinių ligų skyriaus gydytojai  Giedronei Nanevičienei bei seselėms. Labai profesionaliai ir sąžiningai dirba. Viskas papasakota detaliai ir aiškiai. Bei atlikti visi reikalingi tyrimai ir pritaikytas gydimas. Didelis AČIŪ nuo Maksimo iš 219 kabineto už rūpestį, pagarbą bei kantrybę.

Violeta

2021 05 28


Noriu padėkoti gerb. doc. dr. Gilvydui Verkauskui ir visam Urologijos poskyrio kolektyvui už šešerius metus trunkantį rūpestį mūsų coliuke Kornelija. Jūsų profesionalumas, rūpestis ir neišsenkantis optimizmo lobynas įkvepia siekti to, kas prieš šešerius metus, gimus Kornelijai, atrodė neįmanoma ir nepasiekiama. Jūsų dėka pildosi svajonės, Jūsų dėka – mūsų dukrytė gyvena visavertį gyvenimą, šypsosi. Nuoširdžiausias ačiū Jums ir Jūsų kolektyvui! Su profesine švente, būkite sveiki!

Pagarbiai
Jurgita Šukienė

2021 05 03


Begalinis AČIŪ gydytojai Miglei Kaupienei už atliktą sūnaus Aro pirštukų operaciją, konsultacijas, šilumą bendraujant. Taipogi gydytojui  Giedriui Bernotavičiui už konsultacijas ir siuntimą pas tokią puikią, profesionalią kolegę bei likusiam ligoninės personalui, kurie prisidėjo operacijos metu.

Jūsų dėka mūsų sūnus vėl gali džiaugtis gyvenimo kokybe. Būkite ir toliau Gydytojais iš didžiosios raidės! Likite sveiki!

Pagarbiai

Gintarė ir Kęstutis Kučinskai

Vilnius

2021 04 23

 


Gerbiami Gydytojai,

norime pasidžiaugti šiomis nuostabiomis dukromis ir padėkoti Jums ir visam su mumis dirbusiam Neonatologijos centro personalui.
Nors ir gimėme per anksti (30 sav, 2021-01-13), 5 paras praleidome intensyvioje terapijoje, iš viso pusantro mėnesio Santaros klinikų Vaikų ligoninės naujagimių skyriuje, tačiau dukrytės yra stipruolės ir kiekvieną dieną jomis džiaugiamės.

Išskirtinai norime padėkoti Naujagimių intensyvios terapijos skyriaus gydytojams ir slaugėms už pirmųjų dienų profesionalią priežiūrą, mus prižiūrėjusiai Naujagimių skyriaus gydytojai Rymantai Gudaitienei už profesionalų gydymą, ergoterapeutei Juditai Dovydėnaitei už žindymo kelio pradžią, kurį iki šiol tęsiu, Pieno bankui už donorinį pienuką, kai trūko manojo, visam slaugių personalui už kantrybę ir skirtą laiką bei vaikų priežiūros praktikas, kurias pritaikėme grįžę namo.

Nors artimoje aplinkoje neturėjome ankstukų ir atitinkamai kaip ir visi su tokiu iššūkiu susidūrę tėvai turėjome daug baimių ir nerimo, tačiau visas personalas, veikdamas kartu komandoje, paskatino neprarasti tikėjimo ir nurimti. Būdama kartu su mergaitėmis mačiau, kad jos buvo apsuptos pačių geriausių ir rūpestingų pasaulinio lygio profesionalų!

Esame be galo dėkingi už profesionalią pagalbą ir gydymą mūsų vaikams bei linkime sveikatos!
Nuoširdžiausi linkėjimai,
Agata, Aleksandras, Adelina ir Paulina

2021 04 14


Deividas ir mūsų šeima širdingai dėkoja visam Santaros Vaikų ligoninės COVID -19 skyriaus personalui. Gydytojai Valerijai Railienei, slaugutėms, sesutėms už  suteiktą gydymą, profesionalų darbą, malonų bendravimą.

2021 04  13


Cibulskų šeima dėkoja dr. Elenai Sučilienei bei jos komandai už Leticijos Cibulskaitės priežiūrą bei konsultacijas.

Linkėjimai!

Pagarbiai

Kristina Cibulskienė

2021 04 08


2021 02 25 mano sūnui Linui smarkiai suskaudo pilvas, o kai požymiai pasireiškė ir vyresniam studentui broliui apėmė nerimas, ar tai rimta, ar tai ne COVID. Su siuntimu atvykom apie 10 ryto į Vaikų skubios medicinos, intensyviosios terapijos ir anesteziologijos centrą 1 -ąjį vaikų priėmimo-skubios pagalbos poskyrį ir  viskas baigėsi laimingai. Labai norėčiau padėkoti už kantrybę ir rūpestingumą, profesionalumą dviem jauniems ir labai šauniems gydytojams. Nesu tikra, ar tai gyd. Mantas Fabijonavičius ir gyd. Reda Pipinienė, nes tik šiltos ir rūpestingos akys žvelgė pro kaukes ir kombinezonus, bet gal galėsite pasitikrinti. O taip pat mumis rūpinosi nuostabi posto sesutė – ėmė kraują ir kitus tyrimus. Gaila, kad stresuodami nepaklausėme vardo.

Ačiū Jums už puikius darbuotojus, profesionalumą.

Lina Pranarauskienė

2021 02 26


Rašau Jums norėdama pasidalinti pačiais geriausiais atsiliepimais apie puikų Vaikų ligoninės personalą. Ligoninėje su dukryte gulėjome 2020 m. lapkričio 21-30 dienomis, traumatologijos (nudegimų) skyriuje. Išgyvenome beprotiškai sunkų laiką, tačiau visą tą laiką, praleistą ligoninėje, labai palengvino ir tikrai, drąsiai galiu sakyti, patirtus išgyvenimus visais įmanomais būdais sušvelnino ligoninės personalas, tiek patys nuostabiausi daktarai, tiek nuoširdžios, užjaučiančios, rūpestingos ir be galo paslaugios sesutės, tiek valytojos ir virtuvės šeimininkutės. Mus nuolat supo betarpiškas rūpestis, priežiūra, pagalba. Niekada nebūčiau pagalvojusi, kad valstybinėje ligoninėje gali būti tokia jauki aplinka – buvo labai švaru, tvarkinga, skanus ir sveikas maistas, pati puikiausia ir labai kompetentinga profesionalų komanda, kuri buvo be galo rūpestinga. Visa tai padėjo dukrytei labai greitai pasveikti. Todėl tariu patį nuoširdžiausią AČIŪ ir linkiu visokeriopos sėkmės Jūsų beprotiškai sunkiame darbe. Santaros vaikų ligoninėje dirba nuostabūs žmonės! Ačiū Jums.

Pagarbiai

Miglė Petronienė

2021 02 23


Norėjau padėkoti vaikų ligų gydytojai Sigitai Burokienei už profesionalią apžiūrą, malonų bendravimą ir rūpestį, bei prižiūrėjusiai ir asistavusiai sesutei. Labai AČIŪ! Atvykome greitosios automobiliu su karščiuojančia 1,5 metų dukra Adrija. Atvykome apie 18 val. 2021.02.20, buvome 15 stebėjimo palatoje. Gavome visą reikalingą apžiūrą, priežiūrą ir šiltą bendravimą bei rūpestį.

Sėkmės!

Linkėjimai nuo mamos Marijos Bieliauskienės ir Adrutės, kuri jau jaučiasi geriau 🙂

2021 02 23


I would like one more time to  Thank You to  the team of  Vilnius Children’s  Hospital Bone marrow transplantation center for Ralf’s possibilitie to live!
Today we are celebrating 1 Year anniversary for second birth to my dear sun Ralfs. Exactly one year ago today 21.01.  was transplantation.
Thank You, thank You, thank You and thank ‘s a God!
Please, if it is possible, say hello and thanks from us to all center’s doctors (Audrone, Ramune..e tch..)  and medical  staff (Inga, Karolina, Neringa, Rasa, Olga,  e.tch.)  who remember us. Of course also to  physioterapists.
You are saving lifes, health and luck to You and all  aroud of  You!

Ar cieņu Marika Spalviņa

2021 01 22


Gyvename keistais ir neramiais laikais. 2020 m. mums visiems, o ypač Jums, medikams, beprotiškai sunkūs. Žemai Jums lenkiuosi: už kovą, su nematomais priešais. O ypač tuo baisiuoju, daužančiu žmonių likimus.

Taip jau nutiko, kad 2020 12 22 su sūneliu atvykome į ligoninę dėl netyčia su durim brolio prispausto pirštuko, o atsigulėme į II infekcinių ligų skyrių su temperatūra, pakilusia tos pačios dienos rytą.

Esu nepaprastai dėkinga visiems čia sutiktiems daktarams, seselėms, kitam personalui nuo priėmimo iki infekcinio: už rūpestį sūneliu, už nušluostytas mamos ašaras, už pasiaukojimą, dėmesį ir globą.

Esu dėkinga Dievui už tai, kad apsaugojo mus nuo COVIDO ir už tai, kd sūnelis sveiksta. Tai – didžiausias iš didžiausių stebuklų, tai geriausia Kalėdų dovana.

Jei galite, perduokite padėką iš B korpuso 262 palatos tiems, kurie mumis rūpinosi.

Visam personalui ir Jums asmeniškai linkiu: sveikatos, stiprybės, ištvermės šiuo kritiniu laikotarpiu. Ačiū, už išsaugotą žmogiškumą.

Žinokite, kad „laisvėje” yra daug Jus palaikančių žmonių, besimeldžiančių už Jus ir Jūsų sveikatą, suprantančių ir palaikančių.

Su šventėmis! Tegul 2021m. būna fiziškai ir dvasiškai lengvesni! O mes, bėgame saugotis ir tikimės, kad daugiau neteks pas Jus apsilankyti (su visa pagarba :)).

Saugokite  save taip, kaip saugote mus.

Amžinai dėkinga mama Adelė.

2020 12 28


Labai noriu padėkoti gydytojui, kuris yra ne tik savo srities profesionalas, tačiau ir humaniškas žmogus. Kadangi mano sūnui turėjo atlikti adenoidų šalinimo operaciją, o kitoje klinikoje jau buvome užsirašę operuoti bambos išvaržą, tai gydytojas V. Sakalinskas pasiūlė šias operacijas daryti vienu metu, kad reikėtų tik vienos narkozės. Esu be galo dėkinga šiam gydytojui. Taip pat noriu padėkoti ir chirurgui K. Trainavičiui, kuris sutiko operuoti mūsų sūnaus bambą. Ačiū gydytojams už profesionalumą.

Pagarbiai

Ilona Stambrauskienė Nojaus mama

2020 11 25


 

Nuoširdžiai dėkoju šį vakarą budėjusioms Priėmime ir Trečiajame COVID skyriuje darbuotojoms už kantrybę ir geranoriškumą. Ištikus negandoms, labiau imame vertinti gerumą ir dėmesį. Ačiū.

Laimutė Jakavonytė

2020 11 24


Laba diena, mūsų šeima širdingai dėkoja dr. Kęstučiui Trainavičiui ir jo komandai už atliktą limfmazgių šalinimo operaciją Leticijai Cibulskaitei. Vaikų ligoninė gali tik didžiuotis šiuo daktaru! Atsakingumas, rūpestingumas, profesionalumas – šios daktaro savybės sužavėjo labiausiai. Leticija siunčia linkėjimus 🙂

Kristina Cibulskienė

2020 10 26


Nuoširdus AČIŪ gydytojai Virginijai Juodelytei už atsidavimą savo darbui, rūpestį pacientei ir nuoširdumą. Gydytoja atliko visus įmanomus tyrimus, ieškodama geriausio gydymo. Visą gydymo laikotarpį nuoširdžiai rūpimosi ne tik mažąja paciente, bet ir jos mama, skyrė labai daug dėmesio ir pastangų. Labai džiaugiuosi, kad patekome pas šią gydytoją, savo srities specialistę. Rekomenduoju ją visiems, kam prireiks puikaus neonatologo!

Elajos mama

2020 10


Po savaitės gydymo Vaikų ligoninės Naujagimių skyriuje, grįžome namo sveiki ir su šypsena. Nuoširdžiai dėkojame visam Naujagimių skyriaus personalui už sūnaus Dominyko gydymą. Labai vertiname gydytojos Virginijos Juodelytės profesionalumą ir tikrai platų požiūrį į gydymą. Dėkojam už rūpestį ir dėmesį man pačios, kaip vaiko mamos, sveikatai, konsultacijas ir rekomendacijas dėl gydymo, profilaktikos, dėl sveiko gyvenimo būdo. Dominykas nėra mūsų pirmas vaikas, ne kartą pagalvojome, kodėl tos žinios tik dabar mus pasiekė, būtume daug lengviau auginę ir pirmąjį vaikutį. Nebuvome susidūrę niekada su gydymu ligoninėse, tad gydytojos priežiūra ir rūpestis maloniai nuteikė, suteikė jėgų ir ramybės, kad viskas bus gerai. Savaitė praleista gydantis, tiriant, ieškant sprendimų, klausantis rekomendacijų buvo viena iš geriausių mokyklų mums patiems. Gydytoja Virginija išmokė analizuoti medicininius tyrimus, negailėjo laiko išaiškinti medicininius terminus. Norim palinkėti gydytojai Virginijai Juodelytei ir visam personalui sveikatos ir stiprybės. Ačiū už tai, ką darote ir kaip darote!

Mama Raminta Šuminskienė

2020 10


Su dukrele sakom didelį AČIŪ gydytojai Virginijai Juodelytei už rūpestį, dėmesį ir profesionalumą gydantis Vaikų ligoninėje, Naujagimių skyriuje. Puiki gydytoja, maloni, rūpestinga, visada pasitaria prieš skiriant tyrimus, gavusi atsakymus iškart ateina ir informuoja apie esamą sveikatos būklę. Domisi ne tik gydomo vaiko, tačiau ir mamos savijauta, visada išklauso. Labai džiaugiuosi sutikusi šią puikią gydytoją, savo srities profesionalę. Daugiau tokių gydytojų!

Mockė

2020 10


Jums rašo dvynukų mama. Šiandien grįžome namo po bjauraus entero viruso sukelto faringito… Ir niekaip negaliu pamiršti gydytojos rezidentės Vaivos, pavardės, deja, neįsiminiau. Bet visgi, gal mano padėkos žodis pasieks šį žmogų.  Ačiū Jums už nuoširdumą, šypseną, kurią buvo galima matyti per veidą dengiančią kaukę, laiką, kurį skyrėte išsamiai nupasakoti situaciją ir svarbiausia tą jautrų ir švelnų bendravimą su ligoniukais, juos kalbinant nukreipiant dėmesį nuo nelabai malonių jiems procedūrų. Nors ir skubėjome išvykti, bet esu tikra, kad Luka ir Leonas su šypsena pamojuotų ate ate ir nusiųstų bučkį…

Didelės profesinės sėkmės Jums linkiu, nes tai ką darote – iš pašaukimo.

Mama Asta

2020 10 26


Laba diena, norėčiau nuoširdžiai padėkoti gydytojui Antanui Meškai už suteiktą pagalbą sūnui, parodytą žmogiškumą ir supratingumą.

Pagarbiai Lucija Smirnova

2020 08 18


Rašau su dideliu noru pasidalinti gražiausias atsiliepimais apie Jūsų pastangas ir darbą. Nuo liepos 26 d. vidurnakčio iki šios dienos gydėmės Vaikų infekcinių ligų skyriuje. Šokas buvo didžiulis, nes į Vaikų ligoninę papuolėme pirmą sykį staiga pakilus labai aukštai temperatūrai. Buvom paguldyti į minėtą Infekcinių ligų skyrių, A korpusą, vėliau perėjome į B, mokamą palatą. Išgąstis ir vaikui, ir man… Tačiau! Tokio dėmesio, tiek meilės, rūpestingumo savo darbui dar neteko sutikti… Kiekvienas sutiktas gydytojas su šypsena, slaugutės ir sesutės su dideliu dėmesiu bei atjauta, klausite, kaip matėme šypsenas? Ogi, kaip atsakė mano devynmetis, kiekvienas ten dirbantis, šypsojosi akimis ir širdimi! Vaikas jautėsi prastai, gydytojai atsakingai ir kantriai ieškojo priežasties. Ir ją rado! Nepuolė kišti antibiotikų, turėjo vilties, kad viską  „išsirgsime” be jų. Deja, nepavyko. Kitą naktį šoko stipri temperatūra, ir viskas ėmė kartotis. Buvo gili naktis, dirbanti sesutė kantriai rinko mums vaistus, abi mušėme temperatūrą… atėjus rytui, toks jausmas, visi žinojo kas čia mums nutiko, visi buvo susirūpinę… Tokio dėmesio, tokios meilės nesu sutikus. Todėl labiausia, ko norėjau, raštu PADĖKOTI visiems visiems  mūsų sutiktiems medikams! Jie yra nuostabūs. Labai laukėme išrašymo, bet atsisveikint buvo liūdna 🙂 Pažadėjom nebegrįžt, bet toliau mylėt ir gerbt per atstumą visą ten sutiktą personalą. Mūsų zuikiams labai pasisekė, kad jų gydymui pasiruošus tokia stipri ir kompetentinga komanda!

Sėkmės Jums kuo dideliausios! Ir dar kartą vienas didžiulis AČIŪ nuo manęs ir sūnaus!

Pagarbiai,

Dovydas Miliūnas su mama 🙂

2020 07 31


Sveiki,  prieš savaitę mano 6 metų sūnus Ąžuolas Noreika pateko į Santariškių ligoninę dėl sudėtingo rankytės lūžio. Noriu padėkoti visam personalui, ir priimamajame, ir skyriuje, už pagalbą, paramą, malonų bendravimą, ir, svarbiausia, profesionalų darbą. Ypač dėkojame gydytojui Egidijui Jauniškiui, kuris rado laiko kuo skubiau atlikti operaciją, po kurios vaikas jaučiasi puikiai ir nuotaikingai sveiksta.

Sėkmės jūsų svarbiame darbe.

Pagarbiai  Deiminta Noreikienė

2020 06 16


Noriu padėkoti už puikų darbą visiems Neonatologijos centro Naujagimių skyriaus darbuotojams, o ypač mus priėmusiam gydytojui (deja, neprisimenu jo vardo) ir gydytojai Jolitai Biliuvienei. Smagu žinoti, jog mūsų ligoninėse dirba santūrūs, geranoriški savo srities profesionalai, gebantys perteikti savo žinias ir mokantys nuraminti mamytes, sunerimusias dėl savo atžalų. AČIŪ!

Pagarbiai Barbara Omelčenko

2020 06 02


Visi turintys vaikų gali suprasti, kokia didelė yra problema, kai tavo vaikas sužalotas, verkia, o tu jam negali padėti. Kai atsiranda gydytojas, kuris tai sutvarko, norisi garsiai pasakyti ačiū. Rūta Mačiulyte, AČIŪ Jums. Tikiuosi, kas nors iš vadovybės atkreips dėmesį, nes būtent dėl tokių gydytojų, atsitikus rimtai problemai, žmonės važiuoja į Santaros klinikas. Dar kartą AČIŪ.

Vilma

2020 05 10


Norėjau padėkoti gydytojui ortopedui Giedriui Bernotavičiui. Jau ne vieną kartą kreipėmės pas jį, gydo ir konsultuoja mus labai malonus ir rūpestingas žmogus, daugiau tokių daktarų mūsų medicinoje!  Ačiū jam labai.

Beata Goridovec

2020 04 28


 

Norime padėkoti vaikų chirurgui gydytojui Jonui Povilavičiui už sėkmingai sūnui atliktą operaciją ir dėmesingumą buvimo stacionare metu. Taip pat dėkojame greitosios pagalbos gydytojai ir visam vaikų chirurginio skyriaus kolektyvui už priežiūrą ir šiltą atmosferą ligoninėje. Stiprybės ir Dievo palaimos Jūsų darbuose.

Ačiū, Dovydo mama Vaida Večkienė

2020 04 27


Norėtume padėkoti gyd. vaikų chirurgams A. Strumilai ir P. Gurskui bei visam naujagimių reanimacijos kolektyvui už sėkmingą mūsų vaikučio operaciją, pačią geriausią priežiūrą reanimacijoje, rūpestį ir pačią gražiausią bambą. Amžinai liksime Jums dėkingi. Nesustokite daryti to, ką darote, ir toliau judėkite pirmyn. Be galo dėkingi ir be galo laimingi tėveliai.

Dovilė

2020 03 11


Sveiki,

noriu padėkoti Priėmimo- skubios pagabos skyriui, kurio paslaugomis netikėtai teko pasinaudoti, kai vaikas patyrė kojos piršto traumą. Nieko tragiško, bet atsarga gėdos nedaro ir nusprendėme vis tik atvykti apžiūrai. Nors buvo pirmadienio vakaras ir prie kabinetų netrūko pacientų, tikrai jautėmės apgaubti dėmesiu, nuo pat patekimo į skyrių iki išvykimo iš jo. Labai vertinu, kad tiek pirminės apžiūros metu, tiek vėliau pacientą apžiūrėję gydytojai su vaiku bendravo, kaip su lygiu sau ir paaiškino, kas nutiko, kokios procedūros laukia. Tai labai svarbu, kai vaikas ir taip stresuoja dėl patirtos traumos, jam skauda. Labai puiki ir kvalifikuota gydytoja pasirodėRamunė Žilinskaitė-Tamašauskė, nes net ir turėdama limituotą laiko tarpą paciento apžiūrai, tai darė maloniai bendraudama, paaiškindama pėdos anatomiją, suteikdama rekomendacijas tiesiogiai pacientui.

Iš ligoninės grįžome pilni teigiamų emocijų, nors ir su skaudama koja. Paciento klasiokai išgirdo daug įspūdžių apie skubios pagalbos skyrių ir šaunius gydytojus – manau, kad tokie atsiliepimai turi teigiamos įtakos kitų galimų pacientų elgsenai traumos akivaizdoje, jie į skyrių atvyks be išankstinės neigiamos nuostatos apie medikų darbą ir laukiančias procedūras. O tokio efekto galima pasiekti tik šaunaus, profesionalaus, motyvuoto personalo dėka.

Taip pat noriu pastebėti, kad gerąja prasme nustebino skyriaus švara, taip pat ir ypatingai švarus sanitrinis mazgas, jame esančios visos reikalingos  dezinfekcinės priemonės.

Manau, kad šio skyriaus vadovė puikiai atlieka savo darbą, motyvuoja kolektyvą ir sukuria darbingą atmosferą – skubaus priėmimo skyriaus pagalba tenka naudotis retai, tačiau kaskart apsilankius pastebiu, kad trumpėja apsilankymo skyriuje laikas, priėmimo procedūra vyksta greičiau,o personalo motyvacija tik auga.

Ačiū priėmimo – skubios pagalbos gydytojams ir vadovams už sunkų kasdienį darbą, kurį atliekate pacientų labui!

Paciento Ąžuolo Kairionio mama

Aistė Kairionienė

2020 03 01


Norėjome padėkoti dukros Adelės Elenos Brundzaitės vardu Intensyviosios terapijos ir Infekcinių ligų skyrių darbuotojams, kurių rūpesčio dėka mūsų mergaitė nugalėjo gripą ir vėl trykšta energija ir gera nuotaika.

Dar kartą ačiū Jums labai!!!

Pagarbiai

Dovilė ir Andrius Brundzos

2020 02 20


Didžiausia padėka Vaikų reabilitacijos skyriaus Druskininkų ,,Saulutė” gydytojai Danguolei Žūkienei už išsamiai paaiškintą gydymo planą, efektyvų gydymą ir patarimus. Taip pat esu be galo dėkinga kiekvienam  ,,Saulutės” darbuotojui už asmeninį indėlį  į mano vaiko sveikimą. Telydi Jus Dievo palaima.

2020 02 18


Nuoširdžiai dėkoju gydytojai vaikų hematologei doc. dr. Jelenai Rascon už profesionalumą ir nuoširdų rūpestį, už išsamias konsultacijas dėl mūsų dukros retos ligos. Ačiū iš visos širdies už skirtą laiką ir dėmesį, už globą ir rūpestingumą, už šiltumą ir švelnumą. Didžiausia pagarba Jums ir linkime stiprybės, ištvermės ir emocinės tvirtybės atliekant šį kilnų, sunkų ir atsakingą darbą.

Stepanavičių šeima

2020 02 04


 

Tariame didelį ir pagarbų AČIŪ Vaikų ligoninės I priėmimo – skubios pagalbos poskyryje 2020-01-13 naktį budėjusiems darbuotojams, Vaikų pulmonologijos ir alergologijos skyriaus gydytojai Violetai Radžiūnienei už atidumą, kruopštumą ir kantrybę nustatant ligos diagnozę, taip pat slaugytojai Irenai Jurkoit už didelį rūpestį ir namų šilumą. Jūsų visų nuoširdžios šypsenos ir begalinis dėmesys suteikė milžiniškos drąsos kovoje su piktosiomis bacilomis. AČIŪ JUMS!!

Vytautas su tėveliais

2020 01 13


2020 01 10 mes darėmės klausos tyrimą su narkozę. Mūsų sūneliui yra 3,5 m, jis yra autistas, sunkus neįgalumas. Norėtume pasakyti labai labai ačiū gydytojai Ingai Julijai Sruogienei ir visam personalui, anestezeologui už  rūpestį, dėmesingumą. Jautėmės, kaip aukščiausios klasės viešbutyje su aukštu aptarnavimu. Dar karta jiems AČIŪ ir didelės jiems sekmės darbuose.

AL

2020 01 10


Norime padėkoti gydytojams Vyteniui Masilioniui ir Pauliui Grigui už suteiktą skubią ir profesionalią pagalbą Julijai Tuminaitei Priėmimo – skubios pagalbos skyriuje 2019 m. lapkričio 24 d.

Ačiū!

Marius ir Simona Tuminai

2019 11 29


Noriu perduoti didžiausią AČIŪ medikams, į kurių rankas 2019 11 13 pateko mano sūnelis Domas.

Iš visos širdies dėkoju II vaikų intensyviosios terapijos poskyrio gydytojoms ir slaugytojoms (nežinau jų pavardžių) už šiltą ir švelnų elgesį su mažuoju pacientu. Gydytojos ir slaugytojos visą laiką, kurį mažylis praleido reanimacijoje, stengėsi, kad jis jaustųsi kuo geriau, kalbino. Taip pat labai dėkoju Pulmonologijos skyriaus gydytojui S. Cirtautui ir visoms slaugytojoms, kurie taip pat prisidėjo prie Domo sveikimo.

Su didele pagarba,

Domo Norvaišos tėveliai

2019 11 18


Sveiki, rašau, nes noriu padėkoti Vaikų ligoninėje dirbančiam traumatologui Šarūnui Venckui už puikiai atliktą darbą. Su vaiku mėnesio laikotarpiu du kartus teko vykti į priimamąjį dėl traumų. Abu kartus konsultavo Šarūnas Venckus. Tiesiog rašau trumpą padėkos ir gal net pagyrimo laiškelį, nes žinau kaip tai yra svarbu pačiam darbuotojui. Ačiū!

Linkėjimai, Elzė Vainauskienė

2019 10 28


2019 m. akcijos PADĖKOK MEDIKUI laikotarpiu pacientai ir jų tėvai dėkojo:

I Vaikų fizinės medicinos ir reabilitacijos centro darbuotojams

L. Pinkulei – masažuotojai skirtos dvi padėkos  („Už profesionalumą ir darbą, atliekamą ne tik rankomis, bet ir širdimi. Jūsų parodyti pratimai ir gyvenimiški patarimai padės mums užauginti sveiką ir stiprų vaikelį“)

R. Treinienei – masažuotojai skirtos dvi padėkos.

K. Dakasevič – kineziterapeutui skirtos dvi padėkos.

A. Pakalkienei – kineziterapeutei.

V. Strukčinskaitei – kineziterapeutei („Labai nuoširdžiai atlieka savo darbą, randa bendrą kalbą su Viktorija. Dukra visada su malonumu laukia sporto užsiėmimų“).

Z. Peseckienei – kineziterapeutei.

D. Raduševičienei – už fizioterapijos procedūras.

E. Barzinskienei – ergoterapeutei.

A. Juodytei – ergoterapeutei („Ačiū už pagalbą, profesionalumą, gebėjimą bendrauti su tokiais vaikais kaip Nojus N. (8 m.).

T. Aukštikalniui – fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojui skirtos dvi padėkos („Norime pasakyti labai ačiū, kad gydytojas nuoširdžiai atlieka savo darbą, viską išsamiai paaiškina ir atsako į rūpimus klausimus“).

O. Rašimaitei – fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojai.

L. Janušaitei – logopedei skirtos trys padėkos („Ačiū už mokymą kalbėti, valgyti, skaityti“).

D. Juknevičienei – kineziterapeutei („Ačiū už didelę ir gerą širdį, už nuostabias rankas. Ačiū, kad pastatėte mūsų sūnų Luką ant kojų“).

R. Sinkevičiui – Vaikų fizinės medicinos ir reabilitacijos skyriaus vedėjui.

R. Šatkutei – fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojai („Nuostabi gydytoja!“).

G. Juškėnienei – fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojai („Ačiū už nuoširdų rūpestį. Už tai, kad nesikoncentruojate į diagnozę, o į vaiko sveikatą. Už tai, kad siūlote, kas padėtų vaikui“). Skirtos dvi padėkos.

K. Rinkevičiūtei – kineziterapeutei („Ačiū Jums, Kristina, labai už tai, kad man padėjote sugrąžinti koją į jos reikiamą būseną netgi du kartus. Per kineziterapiją niekada nebuvo nuobodu“).

I. Ščiukaitei – kineziterapeutei.

Visam kolektyvui: „Žmogiškumas, kokybė, noras padėti ir išgydyti pastatė mūsų dukrą ant kojų. Ačiū visiems specialistams, personalui. Jūs nuostabūs! Būkite sveiki Jūs ir Jūsų šeimos“. A. Miliūtės tėveliai, Gabrieliaus Arulio tėveliai

Registratorei – už reagavimą, pagalbą, puikų darbą.

Vaiko raidos centro ergoterapeutui K. Šakaliui.

Vaikų chirurgijos, ortopedijos ir traumatologijos centro darbuotojams

Gydytojai oftalmologei dr. D. Krivaitienei

Gydytojai otorinolaringologei I. Šatinskienei

Gydytojui otorinolaringologui M. Polianskiui skirtos 6 padėkos.

Gydytojui otorinolaringologui dr. V. Sakalinskui („Ačiū, kad ištaisėte man nosies pertvarą. Esu Jums labai dėkingas“. M. K.)

Gydytojui otorinolaringologui G. Žaldokui („Nuostabus gydytojas. Ačiū už tonzilių ir adenoidų operaciją“).

Gydytojai otorinolaringologei R. Martinkienei.

Gydytojai otorinolaringologei R. Šimkienei („Esu labai dėkingas, kad užuosiu pavasario gaivą! Siunčiu Jums šiltą apkabinimą vaiko ir tikriausią šypseną. Ačiū!“ P.V.).

Gydytojai otorinolaringologei V. Januškienei („Už malonų bendravimą ir palaikymą“. V.)

Padėka Vaikų ausų, nosies, gerklės ir akių ligų skyriui („Pro mano akis per 6 dienas prabėgo daugybė slaugytojų. Atrodo, teko pažinti visas, labai maloni ir draugiška sesučių komanda. Esu dėkingas už rūpestį, priežiūrą! Ačiū labai, buvo malonu gydytis LOR skyriuje. Didžiausia padėka gydytojui G. Žaldokui ir visai operavusiai komandai“.). Skirtos dvi padėkos.

J.Kasteckienei, slaugytojai („Ačiū už palaikymą ir smagias akimirkas procedūrų metu“ V.)

Gydytojai vaikų odontologei G. Baseckienei .

 

Vaikų ortopedijos, traumatologijos ir ortopedijos centro darbuotojams

Gydytojui vaikų chirurgui dr. A. Strumilai („Su didžiausiu džiaugsmu tariu ačiū už profesionalumą, žmogiškumą. Lenkiu žemai galvą visam nuostabiam personalui. Labai ačiū gydytojui A. Strumilai. Jūsų rankos daro stebuklus“. Amelijos tėveliai)

Gydytojui ortopedui-traumatologui M. Jasiukevičiui („Nuoširdžiai dėkoju Jums ir Jūsų ligoninės personalui už kvalifikuotą gydymą ir puikią priežiūrą“).

Gydytojui ortopedui-traumatologui dr. Giedriui Bernotavičiui.

Gydytojui ortopedui-traumatologui T. Jonaičiui.

Gydytojui ortopedui-traumatologui H. Bernotui.

Gydytojai vaikų chirurgei B. Vincel („Nuoširdžiai ačiū už pagalbą, taip pat dėkoju visam šauniam Vaikų chirurgijos skyriaus personalui“. L. D., 9 metai).

Gydytojui vaikų chirurgui S. Strupui skirtos dvi padėkos. („Ačiū Jums už tokią puikią pagalbą. Man labai džiugu buvo Jus pažinti. Dabar grįžus namo tikrai nesirgsiu. Manau, visi vaikai turėjo tokį puikų daktarą kaip Jūs. Jūsų šypsena mane visada dar labiau pralinksmindavo.“ A.B.).

Padėka Vaikų chirurgijos skyriui, Priėmimo-skubios pagalbos skyriui.

Padėka gydytojai rezidentei Vaikų chirurgijos skyriuje Rūtai Mačiulytei („Ačiū Jums už nuoširdžią pagalbą. Už žaizdos tvarstymą kas rytą. Man labai malonu buvo Jus pažinti. Linkiu, kad nepaliktumėte šitos ligoninės ir taptumėte dar puikesne  medike“).

Gydytojams vaikų chirurgams J. Povilavičiui, R. Dubasaitei, R. Šapranauskui ir jų komandai už atliktą operaciją mano sūnui D. J. Ačiū visam Vaikų chirurgijos skyriaus kolektyvui. Pagarbiai, I. Jurevič.

 

Pediatrijos centro darbuotojams

Padėka Vaikų infekcinių ligų skyriui („Nuoširdžiai dėkojame Vaikų infekcinių ligų skyriaus kolektyvui už rūpestį ir pagalbą. Linkime jums ištvermės, kantrybės labai sunkiame darbe“. N.)

Padėka Vaikų infekcinių ligų skyriaus slaugytojoms už rūpestį ir priežiūrą. („Labai esame patenkinti Jūsų profesionaliu bendravimu“ Paula ir jos mama).

Vaikų ligų gydytojai R. Orentaitei, gydytojai rezidentei K. Jasevičiūtei ir visoms slaugytojoms bei aptarnaujančiam personalui („Ačiū, nes tik Jūsų visų gerumo ir rūpesčio dėka vaikai sveiksta greičiau. Jūsų rūpestis, palaikymas ir profesionalumas gydo kartu su vaistais (tik vaistai tiek negali)“.

Vaikų ligų gydytojai M. Leonavičiūtei-Klimantavičienei („Ačiū už nepaprastą ir puikų gydymą. Už gražų žodį. Už profesionalumą. Už įsiklausymą“ B.R.)

Vaikų ligų gydytojui, vaikų pulmonologui P. Kalibatui. („Labai dėkojame visam personalui, kuris mums nuoširdžiai padėjo sveikti! Ypač ačiū, didumo kaip dramblys, gydytojui P. Kalibatui. Paliekame palatą su šypsenomis ir perduodame jas Jums visiems. Ačiū! L. ir V.).

Vaikų ligų gydytojai R. Orentaitei ir Vaikų intensyviosios terapijos skyriaus gydytojai L. Sakalauskaitei („Gydytoja, nuoširdžiai dėkojame už sūnelio Gyčio priežiūrą. Jūsų globoje buvome jau trečią kartą. Tegul Jūsų gerumas, atjauta žmogui, palaikymas, geras žodis niekada neišblėsta, lai Dievas Jums grąžina laimės ir sveikatos tiek, kiek Jūs suteikiate savo ligoniukams. Gyčio tėvai Miglė ir Gediminas).

Slaugytojai G. Samavičienei – už šypseną ir sugebėjimą prieiti prie vaiko, bendrauti, už optimizmą.

Vaikų ligų gydytojai S. Karosienei. („Ačiū, kad kantriai gydėte mano dukrytę Miglę ir nereikėjo vartoti hormoninių vaistų. Ačiū“).

Slaugytojoms  T. Gaidukevič ir G. Michnovič, rezidentei Justinai  – už nuoširdų rūpestį ir kantrų slaugymą. Ema ir mama Aurelija).

 

2019 10 16


Noriu padėkoti gydytojai Ilonai Choliavskajai ir jos rezidentei. Už nuoširdumą, kompetenciją, pagarbą. Be galo malonų bendravimą ir rūpesti. Linkiu joms išlikti neabejingoms savo pacientams visą gyvenimą. AČIŪ.

Mažasis Nikolaj ir mama Jekaterina

2019 10 10


Noriu nuoširdžiai padėkoti jūsų darbuotojoms gyd. Vaidai Januškienei ir jos asistentei. Lankėmės Vaikų ligoninėje konsultacijos spalio 8 d. Abi medikės savo srities profesionalės ir labai malonios su vaikais. Jautėmės kaip pačioj geriausioj klinikoj. Esam laimingi, kad mūsų sveikatos apsaugos sistemoje dirba tokie nuostabūs žmonės. Linkiu joms gerų pacientų!

Ačiū!

Pagarbiai,
Lina Džiaugytė-Eyeberdiyev

2019 10 09


Noriu palikti atsiliepimą apie gydytoją Karolį Ažukaitį (vaikų nefrologą). Šiandien lankėmės vizito su dukra. Labai maloniai bendravo su vaiku, pakomentavo suprantamai atliktus tyrimus, nuodugniai išaiškino, kokios priežastys gali sukelti jaučiamus simptomus, kaip spręsti problemą, davė daug naudingų patarimų, išsamiai konsultavo. Jaučiasi, kad labai moka užmegzti tiesioginį kontaktą su vaiku, žiūri į problemą plačiau, mato visą ligos kontekstą.  Norime padėkoti administracijai, kad priimate tokius motyvuotus jaunus specialistus ir gydytojui už jo atidumą pacientams!

Geros dienos,

Gitana Baliutavičienė

2019 10 08


Norime padėkoti VšĮ Vilniaus universiteto Santaros klinikų filialui Vaikų ligoninei paciento Mato Aleksandro Mathews ir Brilingų šeimos vardu už suteiktą skubią pagalbą traumos ir nelaimingo atsitikimo akies sužeidimo atveju mažajam Matui A. Mathews. Ypač norime padėkoti Skubios pagalbos centrui, Vaikų ausų, nosies, gerklės ir akių ligų skyriaus gydytojai oftalmologei gerb. daktarei Jelenai Bagajevai, kuri budėjo  Vaikų skubios pagalbos skyriuje 2019 m. rugsejo 27 dieną. Su gydytojos J. Bagajevos ir Santaros klinikų Vaikų ligoninės pagalba vaiko akis pagijo, dėl to esame visi labai laimingi ir dėkingi! Tad sėkmės ir klestėjimo linkime Jūsų ligoninei, personalui!

Pagarbiai,
Mato Aleksandro Mathews ir Brilingų šeimos vardu dėkui!


2019 10 08

Padėka gydytojai Mildai Kaupienei. Ačiū savo srities profesionalei, kuri ne tik su vaiku bendravo taip, kaip nei vadovėliuose parašyta, nei per ilgą laiką matyta. Tiek pozityvumo, pagalbos, profesionalumo dar nesu sutikusi. Ačiū, kad parodėte, koks gydytojas turėtų būti. Didžiausios Jums sėkmės!

2019 04 16


Noriu palikti padėką Vaikų neurologijos skyriaus vedėjai Rūtai Praninskienei, kuri gydė mūsų sūnų rugpjūčio 14-19 dienomis.
Gydytoja Rūta Praninskiene, dėkojame už Jūsų profesionalumą ir operatyvumą, nuoširdumą ir supratingumą, už didelį norą ir atkaklumą gilinantis į mūsų sūnaus problemą.
Jūsų vadovaujamame kolektyve tvyro beprotiškai gera atmosfera. Kolektyvas – nuostabus, darbštus, motyvuotas, profesionalus.
Ačiū Jums už palaikymą, nuoširdžią šypseną, rūpestį ir jautrumą. Ačiū už žmogišką šilumą. Ačiū už viską!
Jūs ir Jūsų kolektyvas – NUOSTABŪS, JAUTRŪS, PADEDANTYS, NUOŠIRDŪS…
AČIŪ 🙂

Gustas ir tėveliai iš Druskininkų

2019 09 05


Buvome su dukra Ūla (4mėn.) klinikoje 2019 08 29 – 2019 09 02. Labai norėčiau padėkoti ir trumpai apžvelgti vizitą. Nemeluosiu, vaikas pirmas – labai neramu. Nepasiekėme 5 mėnesių, o  jau pas gydytojus. Bet tik Jūsų pagalba galėjome jaustis kaip sanatorijoje, atsipalaiduoti ir pasitikėti Jumis, palikti viską Jūsų rankose.

Gydytoja. Ypač Ačiū Liucijai Akstinienei, gydytojai, kuri KANTRIAI atsakė į aibę klausimų, kurių mums nuolatos kyla, kilo ir kils. Už visą Jūsų kantrybę bei profesionalumą. Už tai, kad kruopščiai ieškojote ligos ir skyrėte visus įmanomus tyrimus. Tik jūsų rankose jautėmės taip saugiai. Esate nuostabi, globėjiška, šilta ir atsidavusi darbui.

Seselės. Seselės šaunios, taip pat atsakė į visus klausimus, nuolatos rūpinosi. Kantriai elgėsi ir padėjo, kai tik to reikėjo. Visos buvote labai geros, o labiausiai išliks atminty Elžbieta Družinina –nuolatos su šypsena, sėkmės auginant anūką! Labai šiltas personalas.

Maistas. Maistas prastas, bet tai nieko bendro neturi su jo pagaminimu. Stengtasi, tas jaučiasi, tiesiog priemonės tam prastos. Arbata labai nekokybiška. Tiesiog klaiku. Turbūt jau ir taip puikiai žinote. Bet moterys, kurios išvežioja maistą, labai draugiškos, rūpestingos ir supratingos. Galbūt jos ir gamina. Aš nežinau.

Moterys, valančios patalpas. Labai miela šviesi moteris. Visuomet mandagi, pakalbina, pasidomini. Jūs – super. Deja, nežinau vardo.

LOR. Gydytoja pasirodė pati nemandagiausia. Nemaloni.  Echoskopuotoja – puiki.

Trumpai. Tai ligoninė, į kurią nebaisu sugrįžti. Bet tikimės, kad neteks. O jeigu teks tai tik pas Jus. Esame be galo dėkingi, sėkmes ir nepamirškite nuolatos tobulėti, nepraraskite pozityvumo, kurį turite dabar.😉

Ačiū. Ūlos mama Gytė

2019 09 02


Norėčiau padėkoti priimamojo bei stacionaro gydytojams ir slaugytojoms už profesionalų darbą, atidumą ir rūpesti gydant dukrą. Ypač sušildė širdį  naktinės pamainos pasiaukojimas. Ačiū jums.

Aleksandros mama Natalija

2019 08 19


Nuoširdi padėka gydytojui Mindaugui Jasiukevičiui, operavusiam dukrą po traumos (lūžo abu dilbio kaulai) Santaros vaikų ligoninėje. Greitai atėjo apžiūrėti, operavo kaip galima greičiau, po operacijos iškart atėjo į palatą ir paaiškino viską apie operacijos eigą ir pooperacinę priežiūrą. Gydytojas nedaug kalbantis, bet konkretus, atidus ir puikus specialistas. Dukros ranka sutvarkyta puikiai. Drąsiai rekomenduočiau šį puikų gydytoją bet kam. Visokeriopos sekmės Jums, Daktare! Labai ačiū!

Simona De La Mare

2019 08 09


Noriu padėkoti Jūsų ligoninei, kolektyvui ir visiems, kas prisidėjote gelbstint Barborą. Man džiugu, kad teko pažinti tiek nuostabių žmonių, turinčių tiek tikėjimo, kad visa tai įvyko ir kad tiek yra gerų žmonių, norinčių padėti.

Didžiausias ačiū Jūsų darbuotojui, draugui, kolegai, o svarbiausia Žmogui – doc. V. Urbonui už palaikymą, padrąsinimą ir priežiūrą. Džiaugiuosi, kad tokia stipri komanda, o svarbiausia žmonės dirba ir gydo Lietuvos vaikus.

Dėkoju ir chirurgams doc. K. Trainavičiui, R. Šapranauskui bei visai chirurgijos komandai už atliktą pirminę kasos operaciją, priežiūrą ir tikėjimą.

Nuoširdžiai dėkojame visa šeima. AČIŪ

Pagarbiai,

Eglė Paulavičė

2019 05 28


Nuoširdžiai dėkojame jūsų įstaigos gydytojams ir jų slaugytojams už kompetentingą, atsakingą, pasiaukojantį darbą. Labai ačiū  gdyytojai vaikų gastroenterologėms -Ilonai Choliaskajai, Nerijai Lijanai Skriebienei, kardiologui Kęstučiui Lankučiui ir hematologei Natalijai Šestel. Linkime jiems visiems Dievo palaimos darbe ir asmeniniame gyvenime.

Pagarbiai

Ugnės Mendeikaitės ir Mindaugo Mendeikos mama Edita

2019 05 14


Noriu padėkoti visam Infekcinių ligų skyriaus (A korpuso) personalui už nuoširdumą, profesionalumą, supratingumą ir ištiestą pagalbos ranką sunkią akimirką.  Ačiū slaugytojoms už šypseną ir paguodžiantį žodį, už gebėjimą pataikyti vaikučiui į veną „iš atminties”, nes jų tiesiog nesimato, už užpiltą puodelį kavos po bemiegės nakties ir gebėjimą atsirasti šalia vos tik prireikia pagalbos.  Ačiū slaugytojų padėjėjoms už švarą ir gerą nuotaiką. Ačiū gydytojams rezidentams už entuziazmą, profesionalumą, gebėjimą įsiklausyti ir neišsenkantį optimizmą. Ačiū gydytojai Karosienei už konkretumą, dėmesingumą ir vėl pamatytą šypseną Jonuko veide. Linkiu visiems Jums sveikatos ir ištvermės Jūsų sunkiame ir labai atsakingame darbe!

Pagarbiai

Diana Petrauskienė

2019 03 27


Beveik visada randam laiko aprėkti arba išsakyti kritiką. Tačiau šiandien aš noriu labai padėkoti Santaros klinikų Vaikų ligoninės priimamojo daktarui Aleksandrui Petuchauskui ir visai medikų komandai už rūpestį, profesionalumą ir laiku priimtus teisingus sprendimus. Vakar netikėtai prastai pasijautus mano sūnui Haroldui Anusauskui kreipėmės į ligoninę. Dėl to, kad viskas buvo atlikta tinkamai, pavyko išvengti labai rimtų grėsmių ir komplikacijų. Ačiū, kad Jūs esat!

Jurga Anusauskienė

2019 03 17


Laba diena,

Mano sūnui teko gydytis nuo kovo 8 iki 9 d.  Vaikų urologijos poskyryje. Aš buvau sužavėtas viso kolektyvo nuo / iki profesionaliu darbu, maloniu elgesiu ir beprotiškai gera atmosfera, kuri tikrai reikalinga vaikams gydymo įstaigoje. Tikrai manau, kad ne tik šio poskyrio medikai, bet ir visas Vaikų ligoninės kolektyvas nusipelnė paskatinimų ir premijų.

Gražvydas Masiliauskis

2019 03 09


Dėkoju vaikų chirurgui gydytojui Haroldui Bernotui ir jo komandai už atliktą operaciją mūsų sūnui, po kurios jis iš ligoninės išėjo šypsodamasis. Noriu pastebėti, kad šis gydytojas išsamiai suteikė informaciją apie pačią operaciją ir gydymą po jos. Toks gydytojo profesionalumas, išmanymas ir gebėjimas bendrauti su jaunaisiais pacientais pakelia pasitikėjimą gydymo įstaiga. Išskirtinį dėmesį noriu atkreipti į Vaikų ortopedijos ir traumatologijos skyriaus aptarnaujančio medicininio personalo darbą. Kaip švelniai, maloniai, betarpiškai dirba, padeda ir bendrauja su jaunaisiais pacientais. Taigi, visam Vaikų ortopedijos ir traumatologijos skyriaus kolektyvui linkiu kantrybės, stiprybės ir išminties padedant nelaimėje atsidūrusiems vaikams.

Pagarbiai

Darijus Mickus

2019 03 06


Laba diena,

Šeštadienį su vyru atvykome su sunegalavusia dukterimi (Perla Protosevičiūte) apie 9 val. ryto. Kadangi vaikas jau tris dienas buvo su aukšta temperatūra, kreipėmės į Santariškių skubios pagalbos pediatrijos skyrių. Mus iš karto priėmė registratūroje, kur buvo paaiškinta,  jog iki pietų galima buvo kreiptis į polikliniką, bet taip, kaip jau buvome ten, mus vis tiek priėmė (dėl to atskirai esu labai dėkinga). Vaiką apžiūrėjo pediatrė, paėmė kraujuką tyrimams, paguldė į stebėjimo palatą. Vaikas viduriavo, kilo temperatūra, esu laaaaaabai dėkinga slaugytojai, kuri nuolat  ateidavo, paklausdavo apie dukros būklę, buvo labai dėmesinga, labai maloni, tik deja nepamenu jos vardo. Teko pabuvoti Antakalnio skubios pagalbos skyriuje, tai jūsų klinikos personalas žymiai geresnis, dėmesingesnis, kultūringesnis, negu ten. Kodėl rašau jums šį laišką? Nes esu be galo dėkinga už jūsų ligoninės personalą. O didžiausią AČIŪ noriu pasakyti gydytojai Monikai Stančiukaitei!  Tokios gydytojos aš dar nesu mačiusi, ji liaudiškai tariant gydytoja nuo Dievo. Ji labai aiškiai ir nuosekliai paaiškino vaiko diagnozę, visas rekomendacijas, dietą. Viskas buvo labai aiškiai paaiškinta. Aš labai džiaugiuosi,  kad yra tokių gydytojų, kaip ji. Prašau padėkokite jai už jos puikų darbą. Dėkoju jums iš visos širdies, šiandien mano dukrai žymiai geriau jūsų dėka, gydytoja Monika Stančiukaite!

Pagarbiai Greta Semaško Protosevičienė

2019 02 25


Sveiki, rašau norėdama padėkoti šauniam gydytojui A. A. Malikėnui bei jo rezidentui, taip pat nuostabiai slaugytojai D. Kavaliauskaitei ir gydytojai, kuri dirbo 02.03 naktį kartu su šia slaugytoja Pediatrijos skyriuje, deja, jos pavardės nei vardo pastebėti nesuspėjau. Labai ačiū šiems medikams už nuoširdžią priežiūrą, norą padėti ir gebėjimą išvyti ligą ir liūdesį. Šie gydytojai puikūs savo srities profesionalai. Jeigu būtų daugiau tokių gydytojų – tikiu, kad vaikams ligoninė būtų mažesnis „baubas”. 🙂 Ačiū jiems iš visos širdies. 🙂 ❤

Audronė Krivickaitė

2019 02 18


Nuoširdžiai noriu padėkoti gydytojai Giedrei Manikienei! Gydytoja iš didžiosios raidės! Pirmą kartą sutikau tokią puikią gydytoją, kuri nuoširdžiai ir profesionaliai atsižvelgė į mano vaiko bėdą. Ačiū Jums labai! Linkėjimus siunčia Gabija iš Šalčininkų!

Asta Adamovičienė

2019 01 28


Nuoširdžiai dėkoju gydytojams K. Saniukui ir G. Bernotavičiui. Gydytojai. Iš kur jie semiasi stiprybės, kantrybės, rimties, ištvermės? Jų akys šviesios, jie neleis palūžti nei mažam, nei dideliam, visiems gebės įpūst vilties. Gydytojai. Jie nepaliaujamai save dalina vis po dalelę, po dalelę. Ir taip kasdien, kasdien, kasdien… Prašau, rašykit žodį Gydytojas tik iš didžiosios, taip, iš didžiosios raidės. Ačiū, kad esate ne dėl savęs, o dėl mūsų visų!

Aurika Navickienė

2019 01 27


Nuoširdžiai dėkojame Vaikų ausų, nosies, gerklės ir akių ligų skyriaus vedėjui gydytojui otorinolaringologui V. Sakalinskui už profesionalų gydymą, už atliktą operaciją, priežiūrą ir gydymą po operacijos. Dėkojame nuostabiai slaugytojai Snieguolei už jautrų, žmogišką rūpinimąsi, supratimą, padrąsinančius žodžius Jūsų 5 metukų pacientui Poviliukui Briliui ir jo tėvams. Dėkojame šio skyriaus slaugytojoms, kurios nuoširdžiai ir rūpestingai gydė ir prižiūrėjo ligoniuką po operacijos.

Pagarbiai Poviliuko močiutė Aldona Lujienė

2019 01 18


Patys geriausi atsiliepimai ir labai ačiū tiek Skubios pagalbos-priėmimo skyriaus, tiek Traumatologijos skyriaus personalui. Atskirai ačiū chirurgui V. Misevičiui. Kaip sakė mano aštuonmetis sūnus: „kokie čia visi geri: ir gydytojai, ir seselės, ir seselių padėjėjos, ir tos moterys, kur atveža maistą”. Taip pat sudarytos puikios sąlygos tėveliams slaugyti mažuosius ligoniukus, suteikiama visa įmanoma informacija. Geriausios kloties Jūsų tokiame svarbiame ir nelengvame darbe.

Simona Stonienė

2019 01 09


Padėka vaikų ortopedui-traumatologui Haroldui Bernotui. Sėkmingų Naujųjų metų linkime gerb. Haroldui Bernotui su padėka už sūnaus sveikatos grąžinimą. Dėkojame už žmogiškumą ir aukštą profesionalumą.

Su pagarba Margarita ir Zbigniew Rul

2018 12 31


Dėkoju gydytojui Vyčiui Kazlauskui už 2018 10 25 dieną profesionaliai atliktą operaciją mano sūnui Maksimui. Sėkmės jums profesinėje srityje!

Pagarbiai Aleksandr Rakovskij

2018 11 21


Laba diena, be galo norime padėkoti Elenai Barzinskienei už jos pagalbą ir rūpestį. Gimus dukrelei, lankėmės poliklinikoje ir labai sunkiai sekėsi, toks jausmas, kad vaikas nujausdavo, kad eisim į procedūrą ir apsiverkdavo. Viena mamytė koridoriuje parekomendavo kreiptis į Vaikų ligoninę pas ergoterapeutus. Pakliuvome pas Eleną ir esame be galo laimingi. Per savaitę ir pati išmokau, kaip reikia sportuoti su vaiku, kokiais žaisliukais žaisti, dabar mūsų rankytės sveikos, galvytę sukiojame į abi puses ir toliau pagal rekomendacijas aktyviai žaidžiame namie. Visiems rekomenduočiau kreiptis į šią gydymo įstaigą.  Ačiū!

Lina S.

2018 11 21


Už profesionalumą, rūpestingumą ir atidumą dėkojame Vaikų ligoninės Vaikų reabilitacijos skyriaus Druskininkų „Saulutė” gydytojai Linai Lukienei, vyresn. slaugytojai Ilonai Kybartaitei, slaugytojoms Ramutei Lukštienei ir Jūratei Kliučinskienei, masažuotojoms Janinai Jankauskienei ir Angelei Lapatinskienei, kineziterapeutei Aldonai Žagunienei ir ergoterapeutei Rimai Česnauskienei.

Pagarbiai Dovydo tėveliai ir močiutė

2018 11 18


Nuoširdžiai dėkoju gydytojai Agnei Kazlauskaitei už kvalifikuotai suteiktą pagalbą po patirtos čiurnos traumos, rūpestingai atliktą apžiūrą, malonų ir šiltą bendravimą bei suteiktą konsultaciją dėl tolimesnio gydymo.

Renata

2018 11 17


Š. m. lapkričio 5 d. mano sūnus Konstantinas Gricius buvo išėjęs į užsiėmimus Vilniaus Justino Vienožinskio dailės mokykloje. Užsiėmimų pabaiga – apie 20 val. Namo sūnus pageidavo grįžti pats visuomeniniu transportu. 20.10 val. paskambinau sūnui pasitikslinti, ar viskas gerai, bet jo telefonas buvo arba išsikrovęs, arba išjungtas. Tai ne pirmas kartas, todėl nekreipiau didelio dėmesio. Tačiau kai 21 val. sūnaus namie dar nebuvo, su vyru sunerimome, jis išėjo sūnaus laukti autobuso stotelėje. Atvykus keliems autobusams, kurių maršrutu tikėjomės parvyksiant sūnui, nė vienu iš jų sūnus neparvažiavo. Tuomet jau ypač sunerimome. 21.20 val. paskambinome pagalbos telefonu 112, siekdami išsiaiškinti, ar įmanoma nustatyti telefono buvimo vietą, esant aparatui išjungtam. Pagalbos centro darbuotoja pasiūlė iškart registruoti paauglio dingimą, sakė, kad taip policija jau galės pradėti paiešką pagal telefono aparatą. Išsigandę sutikome. 21.32 min. vyrui  paskambino gydytojas iš sūnaus telefono ir informavo, kad mūsų sūnus po eismo įvykio yra Santaros klinikų Vaikų ligoninėje adresu Santariškių g. 7. Nedelsdami išvykome į ligoninę. Buvome labai dėkingi maloniam medicinos personalui, tuo metu budėjusiam priėmimo skyriuje, operatyviai ir kvalifikuotai suteikusiam mūsų sūnui pagalbą. Jį buvo ištikęs epilepsijos priepuolis autobusų sustojime Savanorių gatvėje. dėl to jis netekęs sąmonės trenkėsi į atvažiavusį autobusą. Jam lūžo raktikaulis, buvo stipriai nubrozdinta galva prie smilkinio. Iš ten jis ir buvo nugabentas į ligoninę, kur kaip minėjau buvo suteikta labai operatyvi ir kvalifikuota pagalba. Dėl susidariusių sveikatos sutrikimų jis buvo paguldytas Į Santaros klinikų Vaikų ligoninės Pulmonologijos skyrių (Neurologijos skyriuje naktį nebuvo vietų, Pulmonologijos skyrius yra greta minėto skyriaus). Visas medicinos personalas, slaugytoja ir gydytojai labai atsakingai ir nuoširdžiai jį prižiūrėjo visą naktį, stebėjo ar neiškils nenumatytų sveikatos problemų. Tokio pasiaukojančio ir nuoširdaus medicinos personalo darbo nesu sutikusi net privačiose klinikose. Prie minėtų medicinos darbuotojų negaliu nepaminėti ir greitosios pagalbos vairuotojo, ir priėmimo skyrių, esančių abiejose ligoninės korpusuose (Santariškių g. 7 ir Santariškių g. 4) viso personalo, su kuriuo teko susidurti nuoširdumo ir geranoriškumo. Taip, mūsų šeimai tai labai didelė nelaimė, bet ji tikrai tapo švelnesnė, kai mus supo tokia nuoširdi, kvalifikuota ir itin geranoriška medikų ir viso medicinos personalo globa. Tikrai labai nuoširdžiai dėkoju suteikusiems pagalbą, prižiūrėjusiems, slaugantiems,  gydžiusiems ir gydantiems medikams ir visam medicinos personalui. Jei visi taip dirbtų, niekada nekiltų jokių problemų, nebūtų klaidų ar neprižiūrėtų ligonių. Dar kartą labai ačiū visiems.

Pagarbiai Irma Vitukynaitė visos šeimos vardu

2018 11 07


Nuoširdžiai dėkojame Vaikų urologijos poskyrio kolektyvui už profesionalumą, paslaugumą ir puikią nuotaiką kasdien, nuostabiai gydytojai Ramunei Žilinskaitei-Tamašauskei už rūpestingumą, konkretumą ir žinias, skirtas pacientei. Ačiū, kad JŪS esate!

Su pagarba ir dėkingumu Austėja ir mama Simona

2018 10 31


Nuoširdžiai dėkojame gydytojams Vyčiui Kazlauskui ir Pauliui Valatkai, kurie operatyviai padėjo mano dukrai Vidmantei Kėdikaitei šių metų spalio 5 d. ir 8 d.  Telaimina Jus Viešpats ir teatlygina šimteriopai už geranoriškumą bei profesionalumą. Dėkojame, kad pasirinkote kilniausią ir tuo pačiu sudėtingiausią darbą – gelbėti žmones!

Su pagarba Alija Kėdikienė

2018 10 24


Jau kone dešimt metų aš ir mano neįgali dukrelė bendraujame su gydytoja Dalia Krivaitiene. Per tą laiką sulaukėme kvalifikuotos pagalbos. Nuoširdžiai dėkoju gydytojai už draugišką, nuoširdų bendravimą: teiktas konsultacijas, už dukrelės gydymą, kurio metu pasiekta puikių rezultatų. Esu be galo dėkinga ir už atrastą kelią į mano neįgalios dukrytės širdį – už tai, kad šiandien akispūdį pamatuojame be narkozės, be streso. Tikriausiai pati geriausia iliustracija – nuotrauka, kurioje dukra, apsikabinusi gydytoją, šypsosi. Žinau – tam, kad būtų sukurtas toks draugiškas ryšys su ypatingu vaiku, reikalinga ne tik aukšta kvalifikacija bei kompetencija, bet ir asmeninės, žmogiškos pastangos, kantrybė. Pasitikiu šia gydytoja, todėl patikėjau jai ir mažojo sūnelio, kuriam tėra 15 mėnesių, apžiūrą. Mano manymu, tokio amžiaus vaikai reikalauja ypatingo dėmesingumo – juk tai jų pirmosios patirtys sveikatos priežiūros įstaigose, formuojančios ne tik supratimą apie gydytojus, bet ir savęs pažinimą bei atsakingą rūpinimąsi savo sveikata. Kai vizitas sklandus – visada malonu, tačiau kai vaikai pažada sugrįžti į gydytojo kabinetą „rytoj” – mamai ramu, mat supranti, jog vaikas jaučiasi saugus. Ačiū Jums, gydytoja Dalia Krivaitiene. Ačiū Jūsų kolegėms skyriuje. Ačiū už kantriai ir nuosekliai puoselėjamą šiuolaikišką, kvalifikuotą gydymą ir nuoširdžią gražią draugystę su mažaisiais pacientais.

Salomėjos ir Mato mama

2018 10 24


Nuoširdžiai dėkoju doc. dr. Gilvydui Verkauskui už  rūpestį, pagalbą, profesionalumą, suteiktą viltį gydant mano sūnų. Linkiu didžiausios sėkmes Jūsų nelengvame darbe.

Edgaro Greškos mama

2018 08 21


Norime tarti didelį DĖKUI vaikų gydytojui Sauliui Cirtautui (Vaikų pulmonologijos ir alergologijos skyrius) už mūsų 4 mėnesių sūnelio Tauro Mykolo gydymą, humoro jausmą. Taip pat šio skyriaus visam personalui labai dėkojame už nuostabią slaugą ir puikią atmosferą, šiltą bendravimą, jautėmės kaip šeimoje. Sėkmės Jums visiems dirbant tokį atsakingą darbą dieną naktį.

Tauro tėveliai Renata ir Robertas Milkevičiai,

Molėtų rajonas

2018 08 03


Mano 2,8 metų dukrytę su aukšta temperatūra greitoji atvežė į Santaros Vaikų ligoninės pediatrinį priėmimo skyrių liepos 11 d. Mus priėmė gydytojas Aleksandras Petuchauskas. Noriu padėkoti visam kolektyvui už puikią dukrytės priežiūrą  ir jei galima perduoti kad ji pasveiko gana greit ir kitos dienos skrydį atlaikė puikiai. Kadangi buvome nusiųsti patikrinti ausyčių tad ir noriu, kad jei įmanoma perduoti gydytojui, kad ji neturėjo diskomforto skrydžio metu.

Labai ačiū ir geros kloties

Su pagarba

Mama Laima Matkevičiūtė-Palin

2018 07 13


Ačiū Vaikų infekcinių ligų skyriaus darbuotojams už rūpestį ir kantrybę. Perduodame linkėjimus linksmai ir draugiškai valytojai (atsiprašau, pavardės neįsidėmėjau), kuri nuoširdžiai stengėsi pralinksminti mažąją užsispyrėlę.

Adutavičiai

2018 07 11


Taip įvyko, kad praėjusį šeštadienį, 2018 m. liepos 7 dieną po pietų apsilankiau Vaikų ligoninės Skubios pagalbos skyriuje, dukrai apsivertus su dviračiu. Esu labai dėkinga gydytojams, Priėmimo darbuotojoms, sesutėms, kurie mus priėmė ir suteikė pagalbą. Dėkoju už dirbančių žmonių šilumą, meilę, rūpestį vaiku ir palaikymą mamai. Atsiprašau, nerimaudama dėl dukros, neįsiminiau nei vardų, nei pavardžių mums padėjusių žmonių, tačiau DĖKOJU IŠ VISOS ŠIRDIES!

Sveikatos Jums ir Jūsų artimiesiems!

Linkėjimai, Giedrė Žaleniakaitė

2018 07 09


Nuoširdžiai dėkoju Vaikų ligoninės Vaikų ausų, nosies, gerklės ir akių ligų skyriaus personalui. Ypač dėkui gydytojui Mariui Polianskiui už profesionalumą ir ramumą, sklindantį nuo jo. Kalbant su gydytoju dingsta visos baimės. Skyriaus slaugytojos yra nuostabios, atidžios, paslaugios ir visada geranoriškai nusiteikusios. Dar kartą visiems dėkui už pagalbą.

Kristina Vingrienė

2018 06 29


Norime nuoširdžiai padėkoti Vaikų pulmonologijos ir alergologijos skyriaus personalui ir ypač gydytojui Sauliui Cirtautui už rūpestį, priežiūrą bei draugišką bendravimą su mažuoju pacientu.

Adutavičiai

2018 06 28


Širdingai dėkojame Santaros klinikų Vaikų ligoninės Vaikų ausų, nosies, gerklės ir akių ligų skyriaus gydytojoms Aušrinei Misevičei, Daliai Krivaitienei, Irinai Kozlovskajai, sesutėms ir slaugytojoms Galinai Žebrovskai, Kristinai Plečkaitienei, Reginai Nakaitei, Ingai Masalskai, Živilei Piniauskienei, Valentinai Makovskajai, Aušrai Pakštytei, Olgai Stasilo, Anai Martynko bei Danguolei Kvizikevičienei už nuoširdų rūpestį tam, kad būtų išsaugotos šviesios Simono Antano Žeruolio akys.

Tėtis, mama ir seneliai

2018 06 08


Norėtume padėkoti Vaikų ligoninės chirurgijos skyriaus gydytojui V. Kazlauskui už profesionalumą ir nuoširdumą operuojant mano dukrytę. Tai nuostabus, šiuolaikiškas GYDYTOJAS.

Mama Inga ir Rugilė

2018 04 20


Noriu nuoširdžiai pasidžiaugti Vaikų ligoninės specialistais ir jiems padėkoti – Jūsų rūpesčio ir profesionalumo dėka mūsų sūnus Žygimantas vėl džiugus ir linksmas grįžo namo. Jums, gydytoja Odeta Bobelyte – Jūs buvote pirmoji, kuri su meile ir rūpesčiu apžiūrėjote ir vertinote Žygimanto būklę. Ačiū Jums, gydytojau Antanai Meška – Jūsų ramybė ir šypsena, atviras bendravimas nuramintų net į giliausią neviltį kritusią mamą. Ačiū Jums, gydytojau Jonai Povilavičiau – Jūsų profesionalumas, pagarbus bendravimas su mažiausiais savo pacientais yra išskirtinis. Dėkoju Priėmimo bei Vaikų chirurgijos skyriaus personalui – gydytojams, slaugytojoms, padėjėjoms už Jūsų žinias, pastangas, pagalbą ir atjautą, supratingumą ir nuoširdumą susidūrus su sūnaus liga. Linkiu Jums geriausios kloties – tegul dovanotas gerumas grįžta šimteriopai.

Su nuoširdžia pagarba Vitalija Rėkašienė,  Žygimanto Rėkašiaus mama

2018 04 06


Labai dėkoju gydytojai Redai Pipinienei už profesionalų, šiltą ir draugišką bendravimą su vaiku ir kad sugeba išsaugoti pozityvumą, net kai aplink daug irzlių sunerimusių pacientų.  Visas personalas buvo labai paslaugus, o vieną alkaną vaiką girdėjau kaip jaunas gydytojas net pasiūlė pavaišinti trapučiu:) Ačiū labai už kantrybę ir kad dirbate šį atsakingą darbą! Ačiū ir slaugytojoms, rūpestingai ir šiltai bendravusioms ir dirbusioms savo darbą.

Pagarbiai  Gitana Baliutavičienė

2018 02 06


Norėčiau padėkoti gyd. Giedriui Bernotavičiui ir gyd. Aleksandrui Šeredegai už kruopštumą ir dėmesingumą operacijos metu. Gydytojų kvalifikuotas darbas išgelbėjo mūsų sūnui petardos pažeistus pirštus. Atskiras ačiū mūsų gydančiam gydytojui A. Šeredegai už nuoširdų bendravimą, tikslų ir efektyvų gydymą. Taip pat norėčiau padėkoti visam Traumatologijos skyriaus personalui, kuris nuoširdžiai rūpinosi sūnumi visą gydymo laiką.

Mama Tatjana Subo

2018 01 03


Iš visos širdies norime padėkoti ir pasakyti labai AČIŪ Santaros klinikų Vaikų ligoninės Naujagimių skyriaus vedėjai Rimutei Vaitkevičienei, profesorei Nijolei Drazdienei, gydytojai Jolitai Biliuvienei, gydytojai Ievai Jūrai Paulavičienei, gydytojai Rymantai Gudaitienei, chirurgui Pranui Gurskui už profesionalumą, dėtas pastangas, supratingumą, gerą žodį, šilumą ir neįkainojamą rūpestį. Taip pat už kiekvieną nuoširdų patarimą, pagalbą ir gyvenimo patirtį norime padėkoti Naujagimių skyriaus slaugytojoms bei visada besirūpinančiai ūkio reikalų tvarkytojai Jadvygai Turlinskai. Linkime Jums sveikatos, meilės ir džiugių akimirkų ateinančiais Naujaisiais 2018-aisiais  metais!

Žygimantas Paukštė  ir jo tėveliai

2017 12 27


Visa šeima norime kuo nuoširdžiausiai padėkoti pamainai, budėjusiai 2017 12 20 (atvykome apie vidurnaktį). Esu susižavėjusi, su kokia žmogiška atjauta, ypač operatyviai buvo suteikta pagalba šešiamečiui, besiskundžiančiam stipriais pilvo skausmais – visas personalas tikrai rūpestingai priėmė ir iškart atliko visus tyrimus, gydytoja Julija Červinskienė suteikė gydymą bei išsamias rekomendacijas dėl tolesnių veiksmų. Tikrai maloniai nustebino visų gydytojų gebėjimas „prieiti” prie vaiko, o ne tik oficialiai atlikti savo pareigas.

Dar kartą nuoširdžiai dėkojame ir tikimės, kad padėka bus perduota personalui.

Vitalija Barzdėnė

2017 12 22


2017 11 15  9.18 val. pasaulį išvydo Motiejus Ridikas. Iškart po gimimo turėjome nesklandumų, buvo įtartas meningitas (ačiū Dievui, nepasitvirtino). Tačiau infekciją vis dėlto gavome, kažkada būdami gimdoje, ir turbūt jau neišsiaiškinsime, kas ją sukėlė. Šiuo metu vis dar turime nebaigtų reikalų su klubu (tikimės Frėjaus pagalvėlė ištaisys padėtį) ir dėl akytės, kurią ir pažeidė infekcija, bet čia jau ateities gydymas. Žinome, kad tiek Jūs, tiek Jūsų kolegos padarys viską, ką gali medicina, kad matytume gražų pasaulį.

2017 11 20 atsigulėme pas Jus į ligoninę. Pagaliau esame namuose ir NUOŠIRDŽIAI NORIME PADĖKOTI gydytojoms ir slaugytojoms už visą suteiktą priežiūrą ir nuoširdžią pagalbą mums gulint Naujagimių skyriaus IV poste. Jūsų nuolatinė priežiūra, profesionalumas ir pagalba suteikia mums stiprybės toliau gydantis. Gera žinoti, kad yra tokia profesionalų komanda, pasiruošusi pagelbėti naujiems tėveliams.

Motiejaus Ridiko tėveliai Agnė ir Deividas

2017 12 04


Nuoširdžiai dėkoju Laimai Mikulėnaitei už puikiai parinktą specialistų komandą, kuri mums labai padėjo. Už profesionalumą, nuoširdumą  ir dėmesingumą! Ačiū ir dar kartą ačiū!

Oksana

2017 11 28


Norėtume su sūnumi padėkoti gydytojai Beatai Vincel iš Vaikų ligoninės Chirurgijos skyriaus už suteiktas paslaugas. Gydytoja – šiuolaikiška, rūpestinga, konkrečiai ir suprantamai teikia informaciją. Komplimentai gydytojai.

Mama Rita ir Kasparas

2017 11 09


Noriu širdingai padėkoti Vaikų pulmonologijos ir alergologijos skyriaus personalui už sūnaus kvalifikuotą gydymą ir slaugą. Taip pat už geranoriškumą, palaikymą ir šiltas šypsenas, kurios padeda greičiau pasveikti. Taip pat administracijai už komfortiškas gydymo sąlygas ir kokybišką veiklos organizavimą. Didelės Jums sėkmės!

Pagarbiai Kristina Janukaitienė


Norėtume nuoširdžiai padėkoti gydytojai Rasai Duobienei, kuri taip kruopščiai apžiūrėjo mūsų dukrą Emiliją spalio 23 d. vakare su ūmiu kvėpavimo sutrikimu, atvežtą į Skubios pagalbos skyrių. Nors nebuvo nei aukštos temperatūros, o ir kraujo tyrimai buvo geri, tačiau tik gydytojos profesionalumo dėka pavyko  pagauti dar tik beprasidedantį plaučių uždegimą. Ačiū Jums, gydytoja, labai.

Mama Giedrė


Ačiū visam Vaikų urologijos skyriui, kuris nuo dukrytės gimimo tapo beveik antrais namais. Rūpestingos bei paslaugios seselės ir jų padėjėjos, patys nuostabiausi gydytojai! Visą gyvenimą liksiu skoloje urologei Danutei Ivanauskienei, kuri jau beveik 4 metus dukrą stebėjo ir efektyviai gydė, bei urologui chirurgui Albertui Puzinui. Jis operavo šlapimtakį ir išgelbėjo vienintelį dukrytės inkstą, atliko pieloplastiką. Šis žmogus yra aukso vertės! Rūpestingas, dėmesingas, su puikiu humoro jausmu, niekada nepraeinantis pro šalį, mylintis savo darbą ir kas svarbiausia – mylintis vaikus. Mano dukros geriausias draugas, pas kurį ji bėgte bėgo :))) tūkstantį kartų ačiū! Sveikatos jums, daktare!

Evelina Campbell


Laba diena, širdingai dėkoju Pediatrijos skyriaus tiek pirmo, tiek antro posto slaugytojoms bei gydytojai Renatai Vitkevič už nuostabią priežiūrą gydant mano dukrytę Justę. Ačiū Jums visoms. Dauguma žmonių skundžiasi ligoninės priežiūra bei maistu, aš su tų žmonių nuomone nesutinku.

Ivona


Norime padėkoti chirurgui A. Čekuoliui už jo darbą, dėmesingumą, profesionalumą. Labai gaila, kad Jūsų ligoninė prarado profesionalą. Kažkas, norėdamas pasireklamuoti, viešino tokius dalykus, o nepasiskundė tiesiogiai administracijai. Visi žmonės klysta, bet nepadoru darytis iš jų klaidos reklamos. Ir man pačiai teko susidurti su girtu ginekologu, kuris vos laikėsi ant kojų. Tepasakiau jam asmeniškai ir atėjau kitą dieną. Skaudu, kad nebuvo įvertintas gydytojo profesionalumas, o tik klaida, kuri išplito internete. Tikrai, kiek lankiausi pas jį su savo trimis mergaitėmis, išgirsdavau profesionalius patarimus, kurie būdavo pasakomi suprantamai ir aiškiai. Gaila, kad netenkame profesionalų, o ypač tokiu metu, kai daug gydytojų emigruoja. Neatsižvelgta, kodėl jis buvo girtas: gal operacija buvo sudėtinga, gal problemos šeimoje ir tiesiog neatlaikė, o gal tiesiog aplinkybės, kurios privertė suklysti ir pan. Dar kartą ačiū gydytojui A. Čekuoliui. Ir linkime jam sėkmės.

Rima Buivydaitė-Matkevičienė, Aidas Matkevičius


Gerbiami VUVL vadovai,

Mūsų šeima dėkoja gydytojui Vyčiui Kazlauskui už kvalifikuotai ir operatyviai suteiktą pagalbą mūsų dukrai Adrijai Kerbelytei šių metų rugsėjo 20 dieną 19.33 val.

Kerbelių šeima


Nuoširdžiai dėkojame Oksanai Žydelienei ir Svetlanai Samoilenko už supratingumą ir pagalbą, suteiktą mūsų vaikui. Supratusios mūsų problemą, skubiai sureagavo nukreipusios mus  tinkamam specialistui. Esame maloniai nustebinti darbuotojų iniciatyvumu ir geranoriškumu. Ačiū Jums!

Anželika


Nuoširdžiai AČIŪ gydytojai Gražinai Kleinotienei. Mes labai jus mylime ir vertiname 🙂

Egidijus Mickevičius su tėveliais


Noriu padėkoti Vaikų fizinės medicinos ir reabilitacijos skyriaus vedėjui Romualdui Sinkevičiui ir jo komandai Linai, Karoliui ir Tomui už sąžiningą ir nuoširdų darbą. Šie medikai visas savo žinias skiria pacientui. Tokių darbščių žmonių šiandien labai trūksta Lietuvai. Širdingai dėkoju.

Jūsų pacientė Lionė Gaidelienė


Nuoširdžiausia padėka Santaros klinikų Vaikų ligoninės priėmimo skyriaus gydytojui Aleksandrui Petuchauskui, kuris kaip tikras stebukladarys apžiūrėjo mūsų dukrelę Liepą, nustatė diagnozę, skyrė gydymą. Neįtikėtino rūpestingumo gydytojas, kurio linksmas, taktiškas ir nuoširdus būdas suteikė ramumą mūsų šeimai kaip ir daugybei kitų šeimų, kurios atskubėjo į Priėmimo skyrių tą vakarą. Daktare, žinokite, kad Jūs tikras Pediatras, Pediatras iš didžiosios raidės. Mūsų dukrelė buvo sužavėta Jumis, visą apžiūrą praleido kaip žaisdama daktarą, parodė liežuvį, nors iki tol kitiems gydytojams jo nerodė ir ilgai prašoma 🙂 Stiprybės Jums ir visam kolektyvui Jūsų sunkiame darbe.

Valčeckai


Norėčiau padėkoti gydytojai Linai Vilkaitei už pagalbą mano 4 metų dukrytei Emilijai. 11-tą birželio apie 1-2 val. nakties mes atvežėme Emiliją į Vaikų ligoninę dėl vis labiau tinstančios blauzdos po uodų sukandimo. Emiliją apžiūrėjo gydytoja Lina Vilkaitė ir nustatė streptokokinę infekciją. Gydytoja buvo susirūpinusi mergaitės būkle, davė jai penicilino ir skyrė mums palatą, kad galėtų stebėti ligonę iki ryto. Norėčiau nuoširdžiai padėkoti gydytojai Linai ir jos kolegoms, kurie taip pat prisidėjo prie greitos ir taiklios diagnozės. Ačiū už pagalbą, Emilija vėl linksma, blauzda jau atrodo kaip nieko ir nebūta ir penicilino jau liko suvartoti kelios paskutinės dienos. Norėčiau, kad mano žinutė pasiektų gydytoją Liną Vilkaitę ir jos kolektyvą, budėjusį birželio 10-11 dienomis. Taip pat ačiū sesutei, kuri matavo mergytei temperatūrą ir atnešė gydytojos skirtus vaistus. Nežinau jos vardo.

Mama Daiva


Nuoširdžiai dėkojame Arūnui Strumilai ir Vaikų chirurgijos skyriui už profesionalumą, malonų bendravimą ir humoro jausmą. Su Jumis sūnaus operacija neatrodė tokia baisi:) Milžiniškas Jums ačiū!!!

Neringa


Noriu nuoširdžiai padėkoti Ortopedijos skyriaus personalui, o ypač gydytojui Giedriui Bernotavičiui už gydymą, rūpestingumą, pagalbą bei nuoširdų bendravimą. Ačiū už viską! ❤

Indrė Babarskaitė


Dear Neonatal intensive care unit team,

Thank you for your cordial care and support for our son as well as ourselves at your warm NICU.

We are the parents of Kai Yuguchi and wanted to show our thankfulness by a letter to you .

Looking back the intensive days this month, we appreciate your presence and the way you could talk to us in a gentle and calm manner. It was also helpful that you could talk to my wife and myself in a warm touch, which cheered and conforted us a lot.

Kai is now getting bigger and healthier. We are so glad to settle at our home peacefully after the first challenge in our family life. Your team worked intensively but also harmoniously, which enabled us to see the strength of Lithuanian medical field relatively after our severe experience in the previous hospital.

I imagine your team will support a lot of babies and parents who are in a difficult situation from now on. We are so glad to glance at the world we have never seen in our life, which will certainly enrich our personal life in many ways.

We wish your further success in your activities. Thank you very much again for your empathy and cordiality in our difficult time.

Best regards,

Akio Yuguchi
Doreen Yuguchi


Esu labai dėkinga Ortopedijos skyriaus vedėjui gydytojui Šarūnui Bernotui, gydžiusiam mane, aukojusiam savo laiką ir sveikatą. Visos operacijos buvo sėkmingos. Nuostabus gydytojas! Trūksta žodžių išreikšti dėkingumą ir pagarbą. Taip pat dėkoju šio skyriaus personalui už malonų bendravimą ir pagalbą.

Gabija Švedaitė


Norime išreikšti padėką Jūsų ligoninės registratūros darbuotojoms Svetlanai Samoilenko, Oksanai Žydelienei ir Viktorijai Ignatovienei už pagalbą priimant mūsų vaikus apžiūrai ir tyrimams. Jos žmogiškai suprato mūsų situaciją, parodė iniciatyvą ir pagelbėjo konkrečiais veiksmais. Dar labai džiugina, kad jos skleidžia gerą nuotaiką ir tai yra užkrečiama… štai tokio pozityvumo viruso mūsų šalyje kaip ir trūksta.

Dar kartą dėkojame ir linkime kolektyvui visokeriopos sėkmės!

Andrey Dmitriev


Sveiki, gegužės 27 atvežėme sukarščiavusį 5 mėn. sūnų ir likome labai patenkinti pagalbos kokybe. Puikios ir malonios registratūros darbuotojos, gydytojų asistentai ir patys gydytojai. Visi profesionaliai ir išsamiai atsakinėjo į mūsų klausimus, netgi į visai banalius. Nuoširdžiai visiems dėkojame.

Vladimir Leleiva


Šiandien su sūnumi lankėmės pas gyd. A. Malikėną. Sūnus labai bijo daktarų. Kai atvykome, labai verkė. Ačiū dirbusiai registratorei šviesiais trumpais plaukais už profesionalų darbą ir už kontakto su vaiku užmezgimą. Apsilankymas nebebuvo toks baisus. Ačiū personalui ir puikiam gydytojui.

Rasa


Labai noriu padėkoti registratorei Birutei Murauskienei ir gydytojai Danguolei Jusienei.

Birutė Murauskienė įsiklausė į prašymą, į problemą. Stengėsi kažkaip pagelbėti patekti pas vaikų pulmonologą, nes vaiko būklė buvo labai prasta, negalėjome laukti Centro poliklinikoje mėnesį laiko su siuntimu nuo šeimos gydytojos. Gavome skambutį iš registratorės jau kitą dieną, kad galime atvykti.

Esame labai dėkingi, nes išsiaiškinome su gydytoja Danguole Jusiene, kad vaikui dar palaukus, jau būtų buvęs plaučių uždegimas. Gydytoja rūpestingai ir profesionaliai atliko apžiūrą, buvo padarytas rentgeno tyrimas ir paskirtas tikslingas gydymas. Tikimės kuo greičiau pasveikti. Širdingai dėkoju. Šios moterys yra neabejingos, kaip dauguma tos srities specialistų, ir atlieka savo darbą nuoširdžiai ir su atsidavimu.

Lauryno Urbonavičiaus (1,5 m.) mama


Laba diena, lankėmės su vaikučiu mankštelėse, labai norime pagirti su mumis užsiėmusią specialistę, vardu Astra: nepaprastai gražiai bendrauja su vaikučiais, labai esame patenkinti, kad pakliuvome būtent pas ją. Smagu, kad dar yra tokių žmonių, kurie myli savo darbą, ir tas labai matyti. Sakome labai ačiū poniai Astrai!

Matukas su mamyte


Vaikų ortopedijos skyriaus vedėjui Šarūnui Bernotui ir visam šio skyriaus personalui.

Nuoširdžiai dėkoju gydytojui ortopedui Šarūnui Bernotui. Tai labai profesionalus, be galo atsidavęs savo darbui, pasiruošęs visada ateiti į pagalbą, neabejingas gydytojas. Ačiū Jums už Jūsų auksines rankas. Dėkoju už Jūsų nelengvą darbą. Ačiū už Jūsų kilnų darbą, dėmesį ir kantrybę. Nuoširdžiai dėkoju visam medicininiam kolektyvui už šiltus santykius, dėmesingumą pacientams, humoro jausmą, kuris lemia greitesnį paciento pasveikimą, už moralinį palaikymą. Noriu nuoširdžiai padėkoti visam Jūsų skyriui. Jūs esate labai geri, neabejingi, dėmesingi, rūpestingi, visada pasiruošę ateiti į pagalbą. Dėkinga  už Jūsų kolektyvo darnų darbą, atsidavimą savo profesijai. Būkit sveiki ir laimingi, kad visada galėtumėt padėti likimo nuskriaustiems. Gerbiamieji medikai! Kiek daug likimų Jūsų rankose! Kiek ašarota, kiek kentėta prieš pakliūnant čia. O gydytojau, kiek kantrybės bei sveikatos eikvojat tam, kad pacientas išeitų su šypsena ir džiugesiu veide. Norėčiau viską atiduoti: pirmą pavasario žiedą, paukščio giesmę būtent Jums. Juk taip kilnu žmogui padėti įveikti skausmą, negalią ir dvasines kančias… Ko vertos Jūsų nuostabiosios rankos Jūsų protas ir išmintis? Mielieji, linkiu niekad nepavargti. Nei fiziškai, nei dvasiškai – Jūsų mūs gyvenime Viltis…

Pagarbiai Valerija Verseckaitė


Už sėkmingą operaciją, rūpestingą gydymą, aukštą profesionalumą, dėmesingą priežiūrą, jautrumą gydant Karolį Bajakovą nuoširdžiai dėkojame VŠĮ Vilniaus universiteto ligoninės Santariškių klinikų filialo Vaikų ligoninės Ortopedijos – traumatologijos centro direktoriui doc. dr. Kęstučiui Saniukui, Vaikų traumatologijos skyriaus vedėjai dr. Jolantai Labanauskienei, Neurochirurgijos poskyrio gydytojui doc. dr. Sauliui Ročkai, gydytojui Ramūnui Raugalui ir visam personalui. Būkit ir toliau spinduliu vilties pacientui ir jo artimiesiems.

Edita ir Aleksandras Bojakovai bei Elena ir Viktoras Kondratai


Noriu padėkoti vakar dirbusiai gydytojai Daliai Puidokienei ir visam personalui. Gaila, nežinau mus prižiūrėjusios sesutės vardo. Mano 7-metė dukra Rūta Jakštonytė vakar pateko į Jūsų komandos rankas. Gydytojos Dalios Puidokienės profesionalumas ir neišmatuojama meilė žmogui gydo geriau už vaistus. Nenoriu atimti Jūsų brangaus laiko ilgu laišku, kad ir kaip norėtųsi išsakyti visus pačius gražiausius žodžius. Dar kartą dėkoju už Jūsų, gydytojai, atsidavimą, pasiaukojimą, supratimą ir visas svarbiausias žmogiškąsias savybes.

Stiprybės Jums sunkiame ir be galo atsakingame darbe. Neabejoju, kad Jūsų dovanojamas atidumas mažiesiems ligoniukams ir jų tėveliams, sugąžintos šypsenos jiems keičia pasaulį, skleidžia šviesą ir visada palieka Viltį.

Su didžiausia pagarba ir dėkingumu –

Rūtos mama


Ačiū, ačiū ir dar kartą ačiū. Niekada nepailsime kartoti šio žodžio neurochirurgams Ramūnui Raugalui, Gintarui Migauskui ir Ievai Šataitei už išgelbėtą ir išsaugotą mūsų stebuklo gyvybę. Jūs turite auksines rankas.

Ačiū, ačiū ir dar kartą ačiū paliatyvios slaugos gydytojai Danguolei Ruževičienei ir slaugei Natalijai už visokeriopą pagalbą mokant mus gyventi ir slaugyti ypatingą vaiką.

Paties nuostabiausio berniuko Benediktuko tėveliai


2015 m. vasario mėn., išgirdusi trejų metų dukrytės diagnozę – leukemija, apmiriau vietoje, trūko žodžių, gyvenimas sustojo tą minutę. Kas dabar?..

Šiandien aš galiu pasidžiaugti pasveikusia savo dukryte. Todėl norėjau išreikšti savo pagarbą ir nuoširdžią padėką Vaikų onkohematologijos skyriaus personalui.

Ypač AČIŪ dr. Gražinai Kleinotienei už operatyviai nustatytą diagnozę, tinkamai paskirtą gydymą ir žmogiškumą, aukšto lygio profesionalumą bei atidą rūpinantis mažyle.

Negaliu nepaminėti Onkohematologijos skyriaus slaugių atsakingumo ir atsidavimo savo darbui. Tik dabar supratau, kiek daug jėgų, atsidavimo, kompetencijos reikalauja jų darbas. Jos taip pat sugeba išlikti malonios, atidžios, rasti taip reikalingą paguodos žodį. Jų dėka tą visą laiką mes jautėmės saugiai, žinojome, kad bus viskas padaryta, kas jų rankose. Nuoširdžiai linkiu pirmiausiai Jums patiems sveikatos, beribės kantrybės, pacientų pagarbos ir tinkamo Jūsų darbo įvertinimo iš valstybės ir vadovybės pusės.

Pagarbiai ir su padėka
Neringa Andrijauskaitė


Norėjau išreikšti savo didžiausią padėką Vaikų priėmimo skyriaus vedėjai gydytojai D. Vaičiūnienei. Tik jos dėka jaučiausiai dėl savo vaikų visiškai saugi ir rami. Tai nuostabi, nuoširdi ir savo darbą puikiai išmananti gydytoja. Kiti gydytojai tikrai turėtų sekti jos pėdomis taip nuostabiai bendraujant su vaikais, tiksliai ir greitai nustatant diagnozes. Jos vadovaujamame skyriuje dirba nuostabiai profesionali gydytojų ir slaugytojų komanda, malonu žiūrėti, kaip sugebama sukoordinuoti darbus ir išlikti ramiems, kai aplinkui vien vaikų verksmas ir tėvelių panika. Pagarba asmeniškai Jums ir Jūsų komandai!

Trijų vaikų mama  Rasa Venkutonienė


Norėtumėme nuoširdžiai padėkoti I Priėmimo skyriaus personalui, o ypač gydytojai Daivai Vaičiūnienei, už nuoširdų rūpestį, atidumą ir begalinę kantrybę. Gydytoja iš didžiosios raidės, be galo profesionali ir labai konkreti. Linkime Jums begalinės sėkmės darbuose, nes tik Tokie gydytojai ir turėtų dirbti su ligoniais priėmimo skyriuose. Dėkojame Jums!

Aurika Bazilienė


Laba diena,

Norėtume padėkoti Jūsų vadovaujamam personalui už ypač atsakingai ir profesionaliai atliekamą darbą.

Su sūnumi, turinčiu mišrų raidos sutrikimą, buvome Vaikų reabilitacijos skyriuje Druskininkų „Saulutė“ nuo 2016 12 21 iki 2017 01 12, ir tas praleistas laikas nespėjo prailgti. Mumis rūpinosi santūriausias, profesionaliausias ir kantriausias gydytojas Raimundas Liaudinskas, slaugė paslaugiausios slaugutės, gyvenome nepaprastai tvarkingai ir švariai.

Už viską esame be galo dėkingi, išvažiuojant norėjosi visus apkabinti ir pasakyti nuoširdų AČIŪ! Tai, ką mūsų šeima pajuto sūnaus būklei pagerėjus,  neapsakoma žodžiais. Tą gali suprasti tik tėvai, auginantys neįgalų vaiką. Už vaiko pagerėjimą žemai lenkiame galvą visam Jūsų personalui.

Būtinai visiems perduokite, kokie mes esame Jiems dėkingi!

Pagarbiai
Giedrė Poškaitienė


Nuoširdžiai dėkoju Vaikų infekcinių ligų skyriaus personalui už profesionalų vaiko gydymą, priežiūrą bei šiltą bendravimą.
Ypač padėkoti norėčiau gerb. daktarui Vyčiui LISAUSKUI už profesionalumą, kantrybę bei žmogiškumą. Šis gydytojas tikrai žino kaip ir moka bendrauti su vaikais, o tai yra labai labai svarbus psichologinis aspektas (ypač vaikui). Greitai ir tiksliai diagnozuota liga bei teisingai parinktas gydymas taip pat yra labai svarbu.
Ačiū Jums, daktare, už vertingus patarimus ir rūpestį! Tik tokių profesionalių medikų dėka mūsų sveikatos apsaugos sistema tikrai kyla į visai kitą lygį.

AČIŪ Jums!

Domo tėtis


Visa šeima ir artimieji norime kuo nuoširdžiausiai tarti didžiulį neišmatuojamą AČIŪ dr. R. Kvaščevičiui, prof. E. Lesinskui, gyd. R. Raugalui ir visai komandai už aukšto lygio profesionalumą, atlikus sudėtingas operacijas Elvinui Skuožiui, padėkoti už nuoseklų gydymą po operacijų, konsultacijas, reabilitaciją, už nuoširdų, šiltą žodį ir palaikymą!!! Taip pat dėkojame slaugytojoms, o ypač seselėms Eglei ir Svietai už palaikymą ir pagalbą visus tris mėnesius, praleistus palatoje!!! Visiems linkime linksmų artėjančių švenčių ir kuo geriausios kloties!!!

Edita Mitrienė


2016 12 06 su žmona ir sūnumi Adrijanu atvažiavome į Priėmimo-skubios pagalbos skyrių (Santariškių g. 7). Vaikas karščiavo, stipriai kosėjo, slogavo. Labai norėtume nuo savo šeimos padėkoti vaikų ligų gydytojai ir visam personalui už tokį malonų aptarnavimą ir žmogiškumą. Ačiū Jums dar kartą.

Aleksandr Senkevič


Nuoširdžiai dėkoju už rūpestį ir kantrybę Priėmimo ir Neurochirurgijos poskyrio gydytojams ir slaugytojoms, suteikusiems mano sūneliui Tautvydui Misiūnui medicininę pagalbą. Ačiū jums.

Kristina


Ačiū visam personalui, dirbančiam Vaikų traumatologijos skyriuje. Taip pat nuoširdžiai dėkojame gydytojui V. Misevičiui už puikiai suteiktą pagalbą. Buvo atsakyta į visus klausimus, paaiškintos gydymo galimybės, tolesnės komplikacijos. Personalo dėka greitai pasveikome ir keliavome namo. Su vaiku labai gražiai bendravo visi. Taip pat mus aplankė Raudonos Nosys. Tai labai šauni akcija.

Marija


Noriu padėkoti visos mūsų šeimos vardu Vaikų ligoninės gydytojai prof. Odilijai Rudzevičienei  profesionalumo, įsigilinimo dėka padėjusiai nustatyti mūsų dukrai kritinį vit. D trūkumą, kuris labai apsunkino dukters atopinio dermatito eigą. Atstačius trūkumą mūsų šeimos gyvenimas žymiai palengvėjo. Ačiū, Gydytoja!

Rasa


Norėčiau labai padėkoti Vaikų intensyviosios terapijos skyriaus darbuotojams už išgelbėtą mano dukros Emilijos Trumpickaitės gyvybę. Taip pat norėčiau padėkoti gyd. J. Venciui, gyd. J. Vitkevič ir gyd. V. Zubkai už prisidėjimą prie mano dukros išgydymo.

Dėkoja Emilijos tėvai


Dėkojame gerbiamam docentui ponui Vaidotui Urbonui už tikslingai paskirtą gydymą ir vaikučio išgelbėjimą iš sunkios būklės.

Orinta Valodkaitė


Laba diena,

Už operatyvumą, toleranciją ir profesionalumą didžiausia pagarba ir padėka gyd. Tomui Indriulioniui.
Dėkojame už sūnaus Jono žaizdos sutvarkymą. Verta pasimokyti įsijautimo į ligonio situaciją, jo palaikymo ir optimizmo!
Streso situacijoje mes, tėvai, o ypač mamos, ne visuomet elgiamės  taktiškai ir korektiškai. Atsiprašome gydytojo už mamos netaktą.

Ranka paglostom vaiko galvą, akimis – vilnijantį horizontą, žodžiais – gerus, prasmingus darbus…
Ir dažniausiai tik Jūs, mieli gydytojai, palinkstate paglostyti Ligos ir Kančios… ačiū Jums už tai!

Renata ir Jonas Bacevičiai


Nuoširdžiai dėkojame Jūsų vadovaujamos ligoninės personalui už pagalbą mūsų dukrytei Ramunei Barborai Virbickaitei.

Dėkojame:

Chirurgijos skyriaus personalui,
Endoskopijų poskyrio personalui,
Anesteziologams ir anestezistėms,
Fizinės medicinos ir reabilitacijos skyriaus personalui,
Akių ligų skyriaus gydytojoms D. Montvilaitei ir J. Dirsienei,
Traumatologijos skyriaus vedėjai J. Labanauskienei
Gydytojai Olgai Zimanaitei.

AČIŪ, be Jūsų būtų sunku gyventi!

Barborytės mama
Ramunė Barbora Virbickaitė


Beveik prieš dvejus metus vos gimusį Taduką operavo chirurgė Eglė Simanauskienė. Labai jai ačiū už juvelyriškai atliktą operaciją ir kruopščią pooperacinę priežiūrą. Taip pat šilčiausi linkėjimai ir padėka Naujagimių intensyviosios terapijos skyriaus medikams. Ypač jaunai gydytojai ilgais tamsiais plaukais – apgailestaujame, kad neįsidėmėjome jos vardo… Tai ji rūpinosi, kad Tadukas kuo greičiau sustiprėtų.

Alė Ambrasaitė


Šiais metais sūnus susipažino su ligonine. Vaikų ligoninės Ausų, nosies, gerklės skyriaus slaugės ir gydytojai tokie puikūs ir dėmesingi, kad likom maloniai nustebinti. Dėmesys ir profesionalumas. Ypač gydytoja RITA ŠIMKIENĖ profesionaliai išvedė mus iš ligos labirintų. Kajus ir aš tariam ačiū.

Kajus Merkeliūnas su mama


Norime iš visos širdies ir viešai padėkoti nuostabiai Vaikų akių ligų skyriaus gydytojai Aušrinei Misevičei. Tik dėl  jos profesionalumo ir nuoširdaus rūpesčio mūsų 7 mėnesių dukrytei buvo operatyviai diagnozuotas retas akies vėžys – retinoblastoma. Dėkojame už jos didžiulę pagalbą skubiai tvarkant dokumentus mergaitės gydymui užsienyje, už atsidavimą savo darbui ir už žmogišką ir šiltą santykį su pacientu. Labai Jums ačiū!

Vilma ir Aidas Jurgaičiai


Nuoširdžiai dėkoju savo dukrytės Viktorijos vardu gydytojui Rimantui Bieliauskui ir visam aptarnaujančiam personalui už profesionalumą, nuoširdumą, nuoširdų rūpestį ir gerumą. Gydytojau, norėtųsi kuo šilčiausiai Jums palinkėti neišsenkančios kūrybinės darbinės energijos, gyvenimiško džiugesio ir optimizmo nelengvomis minutėmis, kurios nėra tokios retos Jūsų darbe. AČIŪ!

Viktorijos tėtis


Sveiki, norėjau pagirti ir padėkoti Vaikų ligoninės Akių ligų skyriaus vedėjai Salomėjai Ignotienei už profesionalumą, rūpestį ir nuostabų darbą. Taip pat labai dėkui visam skyriaus personalui. Visi dirba nepriekaištingai, gražiai bendrauja su vaikais, yra paslaugūs ir mandagūs. Mano 11 metų dukrytei teko 2 kartus gulėti šiame skyriuje, tai be jokio streso ir su gera nuotaika ji leido ten dieneles ir net išsirašant verkė, nes gaila buvo visus palikti. Skyrius puikiai sutvarkytas visomis prasmėmis. Ačiū! Sėkmes ir toliau gydant vaikučius!

Jolanta L.


Labas vakaras,
Norėčiau nuoširdžiai padėkoti Santariškių klinikų Vaikų ligoninės administracijai bei medikams už dukrai suteiktą pagalbą šį sekmadienį, birželio 26 d. bei geranorišką pagalbą suteikiant pakartotines konsultacijas kitą dieną.
Viso personalo profesionalumas ir paslaugumas žmogiškai padedant išties labai nudžiugino ir nuramino.

Pagarbiai
Giedrė Kvedaravičienė


Sveiki, norėtumėme išreikšti nuoširdžią padėką Jūsų ligoninės profesionaliam ir nuoširdžiam kolektyvui, o ypač gydytojui H. Bernotui. Sausio mėnesį dukrai teko skubiai operuotis po šlaunikaulio lūžio. Traumatologijos skyriuje jau teko gulėti tris kartus. Likome sužavėti personalo profesionalumu, nuoširdumu, supratingumu bei meile savo darbui. Nuo visos šeimynos tariame labai AČIŪ 🙂

Lukrecijos mama


Noriu nuoširdžiai padėkoti gydytojui Evaldui Lukoševičiui bei visam personalui. 2016-06-06 buvo vaikui atliktas liežuvėlio „pakirpimas”. Viskas vyko sklandžiai, personalas atsakė į visus klausimus. Ačiū Jums !!!


Noriu labai padėkoti birželio 2 d. atlikusiems galvos magnetinio rezonanso tyrimą mano dukrai Emilijai gydytojams. Labai šiltas ir malonus bei profesionalus bendravimas su 5 metų mergaite viso tyrimo metu. Visokeriopos Jums, gerb. gydytojai, profesinės bei asmeninės sėkmės.

Emilijos tėvai


Gerb. Naujagimių intensyviosios terapijos skyriaus personalui

Ligoninė. Veidai saulėti personalo.
Jūs priverčiat pasveikti mus visus.
O Dieve, kaip pakviest prie švenčių stalo Nors kartą iš ligoninės visus?

Pasveikę ir laimingi neužmiršim
Baltų palatų, slaugių, daktarų.
Jūs mūsų sieloj įžiebėte viltį,
Gyvenimu tikėti privertėt visus.

Ar padėka galėtų būti pilnos gatvės
Jums besišypsančių pažįstamų veidų?
Mes linkime sveikatos ir po taurę laimės!
Jus apkabinsim šiluma širdžių.

DĖKOJU JUMS UŽ IŠGELBĖTĄ MANO SŪNAUS MINDAUGO POŠKAUS GYVYBĘ.
TAIP PAT LABAI NORIU PADĖKOTI CHRURGAMS, KAD JŪS PADARĖTE VISKĄ DĖL MŪSŲ VAIKO.
AČIŪ JUMS VISIEMS. JŪS NUOSTABŪS.
SU PAGARBA MINDAUGĖLIO TĖVELIAI


Nenorėčiau atitraukti gerb. gydytojų nuo darbo, tačiau norėčiau pagirti gyd. J. Ravinskienę, kuri dirbo gegužės 10 d. vakare, kai atvykau su savo sūnumi dėl praskeltos galvos. Vaikas nukrito nuo medžio ir truputį prasiskėlė galvą. Gydytoja buvo be galo energinga, žaismingai bendravo su vaiku! Tokio nuostabaus priėmimo net nesitikėjome, remdamiesi ankstesnių vizitų patirtimi. Mažieji pacientai, buvę prieš mus eilėje, išeidavo su šypsenom! Laimei, žaizda buvo nedidelė ir jai nereikėjo siuvimo.

LABAI AČIŪ, kad dar turime tokių gydytojų ir linkiu, kad turėtume kuo daugiau!

Beata Karalevičienė


Nuoširdžiai dėkojame VšĮ VUL Santariškių klinikų filialo Vaikų ligoninės Vaikų fizinės medicinos ir reabilitacijos centro darbuotojams. Mūsų šeimai atsitiko bėda – paaiškėjo, kad vaiko raida yra sutrikusi. Laimei, patekome į šios ligoninės Vaikų fizinės medicinos ir reabilitacijos centrą, kuriam vadovauja prof. dr. Juozas Raistenskis. Nuo šių metų vasario 15 d. iki kovo 16 d. lankėmės pas centro specialistus. Mūsų vaiku rūpinosi aukšto lygio medikai, puikiai išmanantys savo darbą. Dėkojame ligoninės centro personalui už didžiulį rūpestį, pagalbą ir šilumą, kurią nuolat jautė mažasis pacientas. Jūsų darbas sunkus, bet reikalingas. Ačiū už mums suteiktą viltį,, stiprybę, pasitikėjimą. Juk vaikai – mūsų ateitis. Jeigu padėsime vieni kitiems rūpintis jais, kol užaugs, vėliau jie tikrai padarys daug gero dėl savo šalies. Medikų darbas yra neįkainojamas. Tikimės, kad jį tinkamai įvertins ir aukštesnės instancijos, kurios gali padėti dar labiau gerindamos Jūsų darbą ir mūsų mažųjų pacientų sveikatą. Nuoširdžiai dėkojame

Dainiaus mama Ana Gaidelienė ir mažojo paciento Dainiaus Gaidelio seneliai Liubov Suchanova ir Larion Suchanov


Didžiausia padėka Vaikų ortopedijos skyriaus vedėjui Šarūnui Bernotui ir visam šio skyriaus personalui už daugkartinį sūnaus gydymą ir visapusišką pagalbą lankantis minėtame ligoninės skyriuje. Tikrai dažnai tenka lankytis įvairiose gydymo įstaigose, slaugyti sūnų net ir šioje ligoninėje, bet kituose skyriuose, tačiau Santariškių Vaikų ligoninės Ortopedijos skyrius seniai lenkia visas likusias savo profesionaliu, atidžiu, maloniu personalu, puikia tvarka, švara, pagarba ligoniukams ir slaugantiems tėveliams.Čia rimtos operacijos metu gali sulaukti žinių iš operacinės apie savo vaiko būklę ir operacijos eigą. Čia valytoja teiraujasi, ar nesutrukdys ligonio ramybės, tvarkydama palatą… Ir dar daug panašių nusistebėjimų patyriau, pirmą kartą atvykus. Kol prieš daugelį metų nepatekom į šį skyrių,tikrai netikėjau,kad Lietuvos ligoninėje gali jaustis komfortiškai, be jokio streso, taip, kaip geroje Amerikos ar Europos ligoninėje. Ačiū Jums, gerieji profesionalai! Tikrai tikiu, kad kažkada visose Lietuvos ligoninėse bus taip, kaip šiame skyriuje.

Pagarbiai, Mykolo mama Rūta Pavilionytė


Laba diena, daktare Lina Rageliene,

Mano vardas Igoris Gryciv, man 35 metai. 1984 m. vasario mėn., kai man buvo 3,5 metų, būtent Jūs išgelbėjote mane. Pasak mano tėvų, man buvo nustatyta diagnozė – kraujo vėžys, mane jau „nurašė“, bet būtent Jūs nustatėte, kad tai plaučių uždegimas ir Jūsų diagnozė mane išgelbėjo. Nežinau, ar atsimenate, bet norėjau Jums padėkoti už tai, kad aš gyvenu. Dar kartą nuoširdžiai dėkui!!!


Norėjau labai padėkoti už puikią priežiūrą Jūsų ligoninės Infekcinių ligų skyriuje. Buvome puikiai prižiūrėti viso personalo, visi buvo labai paslaugūs, atliko visus reikiamus tyrimus ir greitai surado priežastį. Tikrai dirba profesionalių gydytojų ir slaugytojų komanda. Labai ačiū už Jūsų darbą, kad padedat, palaikot sunkiai sergant vaikams! Ačiū Jums!

Laura P.


Laba diena, norime nuoširdžiai padėkoti visam naktį iš kovo 20 d. į kovo 21 d. budėjusiam gydytojų (gyd. Lina Vilkaitė) ir slaugytojų kolektyvui Priėmimo-skubios pagalbos skyriuje. Nepaisant vėlyvo nakties meto, jutome profesionalų ir greitą medicininį mūsų sūnaus būklės įvertinimą bei malonų žmogišką bendravimą ir su vaiku, ir su mumis. Tai suteikė didelį saugumo jausmą mums esant nežinomybėje dėl vaiko sveikatos. Labai Ačiū Jums už tai.

Lauryno tėveliai


Nuoširdžiai dėkojame Priėmimo skyriaus gydytai S. Malikėnienei už nuoširdų rūpestį susirgusiu mūsų sūnumi Tomu 2016 m. kovo 13 d.

Daina ir Evaldas Sauliai


Thank you for everything. Dr. Verkauskas was excellent, as was the anesthesiologist and the rest of staff. They were all very attentive and caring. It made a great difference having a single room. Lukas is home resting now. (Ačiū Jums už viską. Dr. G. Verkauskas, anesteziologas ir kitas skyriaus personalas yra puikūs, labai dėmesingi ir rūpestingi. Patogu, kad gydėmės atskiroje palatoje. O dabar Lukas jau grįžęs namo).

Luko Grosmano tėvai


Norėčiau labai padėkoti gyd. T. Indriulioniui, anesteozologei, med. sesutėms iš Ortopedijos skyriaus, gydant Mantą Kiguolį iš Telšių. Už labai malonų bendravimą su vaiku ir mama. Už rūpestį, pagalbą po operacijos. Labai AČIŪ.

Dalia Tiškinienė


Norėčiau padėkoti vaikų neurologei Genutei Markvaldienei už nuoširdų darbą, už rūpestį ir geranoriškumą, profesionalias konsultacijas ir nuostabų bendravimą su vaiku. Ačiū Jums, linkiu ramių ir jaukių švenčių.

Jolanta V.


Nuoširdus ačiū diagnozuojant, gydant, slaugant dukrą Kotryną Vaikų chirurgijos centro direktoriui – doc. dr. Kęstučiui Trainavičiui ir jo komandai operacijos metu, gydytojui Jonui, anesteziologei. Skyriaus vyresn. slaugos administratorėms Linai ir Daivai, profesionalioms skyriaus BP slaugytojoms bei aptarnaujančiam personalui. Mielam Vaikų chirurgijos skyriaus personalui. Puikiam I vaikų intensyviosios terapijos poskyrio personalui. Vaikų gastroenterologijos skyriaus personalui, Priėmimo sk. medikams.

VUL Santariškių klinikų direktoriaus medicinai ir slaugai pavaduotojai slaugai Reginai Nalivaikienei bei Vaikų ligoninės Santariškių klinikų filialo direktoriaus pavaduotojai slaugai Rimai Rozenbergaitei už profesionalaus slaugos personalo komandos subūrimą.

„Gerieji jūsų darbai bus užmiršti rytoj. Vis dėlto darykite gerus darbus! Tai, ką jūs kūrėte metais, gali būti sugriauta per trumpą laiką. Vis dėlto kurkite! Atiduodami pasauliui, ką turite geriausio, rizikuojate likti nuogi. Vis dėlto duokite tai, ką turite geriausio!“ Motina Teresė.

Pagarbiai,
Mama Birutė


Norime nuoširdžiai padėkoti Urologijos skyriaus vedėjui gydytojui Gilvydui Verkauskui ir visai komandai už jų profesionalų darbą ir nuoširdų rūpinimąsi mūsų sūnumi. Jau porą metų esame ir dar būsime šio skyriaus pacientai, tad vertiname nuoširdų bendravimą, kantrybę, atsidavimą darbui ir profesionalumą, kuriuos matome kiekvieną kartą, kai tenka pabuvoti ligoninėje. Dar kartą dėkojame Jums, Gydytojau, mes žodžiais negalime išreikšti savo dėkingumo už pagalbą ir tikrą rūpestį mūsų vaiku. AČIŪ!

Nuoširdžai,
Dominykas Venckus ir jo tėveliai Gintautė ir Irmantas Venckai


Noriu labai nuoširdžiai padėkoti Jums priklausančios įstaigos – Druskininkų vaikų sanatorijos „Saulutė” visam personalui, ypač vedėjui gydytojui R. Liaudinskui ir visiems specialistams, kurie rūpinosi mano sūnumi Augustu Jančiausku, gim. 2010-12-07. Dėkoju už kantrybę, profesionalumą, patarimus ir padrąsinimus. Sanatorijoje buvome nuo 2015-11-16 iki 2015-11-27, visų vaiką konsultavusių specialistų pavardžių nežinau, todėl negaliu paminėti konkrečiai. Prašau perduokit minėtiems specialistams nuoširdžias mano, kaip mamos, padėkas. Ačiū.

Pagarbiai,
Loreta Vasiljevienė


Po gimdymo, praėjus vos trims savaitėms pradėjo pūliuoti vaiko akytės. 2015-10-20 kreipėmės įi Vilniaus vaikų ligoninę. Norime padėkoti Vaikų akių skyriaus vedėjai SALOMĖJAI IGNOTIENEI už rūpestingumą ir profesionalumą gydant mūsų dukrytę Kamilę Lapėnaitę ir visoms slaugytojoms, padėjusioms prižiūrėti dukrytę. Nuoširdus AČIŪ AČIŪ. Sėkmės, kantrybės ir stiprybės nelengvame Jūsų darbe.

Pagarbiai, Rita Lapėnienė


Noriu padėkoti Vaikų urologijos skyriaus gydytojui J. Krasauskui ir visai komandai, kuri 2015 m. lapkričio 4 d. rūpinosi mano sūnumi A. Leonavičiumi. Ačiū už profesionalų darbą, šiltą, jaukią aplinką skyriuje ir palatoje. Išvažiavome tik su gerais prisiminimai ir be jokių baimių.

A. Leonavičienė


Už Vaikų ligoninės Priėmimo-skubios pagalbos skyriaus vyresn. gydytojos Daivos Vaičiūnienės suorganizuotą ekskursiją Vilniaus Žvėryno gimnazijos moksleiviams, supažindinančią su mediko profesijos specifika, Vaikų ligoninės darbu, Vaikų ligoninė gavo Vilniaus Žvėryno gimnazijos direktorės Daivos Žiurienės padėką: „Santariškių Vaikų ligoninės medikams už kantrybę ir pasiaukojantį darbą, neišsenkančią energiją ir rūpestį dovanojant patį brangiausią turtą – sveikatą. D. Žiurienė“


Norėtume išreikšti didelį dėkingumą Vaikų ligoninės Vaikų traumatologijos skyriaus gydytojams ir slaugytojoms už profesionalią pagalbą, puikius kolektyvinio darbo įgūdžius bei šiltą ir dėmesingą bendravimą mūsų sūnaus R. Leimonto gulėjimo skyriuje 08.14-08.24 metu.
Ypač ačiū auksines rankas turintiems gyd. ortopedams – traumatologams E Jauniškiui, Vaikų traumatologijos skyriaus vedėjai dr. J. Labanauskienei bei Vaikų ortopedijos skyriaus vedėjui Š. Bernotui, net dviejų sudėtingų operacijų metu pademonstravusiems aukštą profesionalumą, maksimaliai geriausio rezultato siekimą.
Tikimės Jūsų specialistų pastangos yra tinkamai pastebėtos ir įvertintos. Nuoširdžiai dėkojame ir linkime visokeriopos sėkmės!

Pagarbiai
J. Leimontienė ir A. Leimontas


Nuoširdžiai dėkojame Vaikų ligoninės Vaikų ortopedijos skyriaus dr. V. Urbanavičiui ir visam personalui už profesionalumą, o skyriuje besigydančių vaikų vardu – ačiū labai už puikų žaidimų kambarį, kuriame vaikams organizuojamas laisvalaikis, kur galima susipažinti su likimo draugais ir užmiršti sunkius likimo išbandymus. Sėkmės Jūsų darbuose!

Pagarbiai, Daiva


Norime išreikšti padėką Jūsų ligoninės personalui už išgelbėtą mūsų sūnelio Roberto Lobkovo gyvybę!

Mūsų sūneliui 6 mėn., iš jų namie tebuvome 3 savaites, visą kitą laiką gyvenome ligoninėje. Dabar pagaliau grįžome namo, nors dar nevisiškai sveiki, bet esame visi kartu, sūnelis džiugina mus kiekvieną sekundę ir už tai esame be galo dėkingi nuostabiam chirurgui dr. Pranui Gurskui! Gydytojas, kurio dėka laikome ant rankų brangiausią žmogutį pasaulyje, mūsų didžiausią turtą ir pasididžiavimą. Tai – chirurgas, turintis auksines rankas ir didelę širdį, gyvenantis dėl savo mažų pacientų. Teko su juo bendrauti ir savaitgaliais, ir atostogų metu, į jį galima kreiptis visada, nes žinai, kad atsakys, padės, supras, užjaus, palaikys! Mums trūksta žodžių aprašyti šį Žmogų, – tai tikra Dievo dovana! Jis vertas didžiausios pagarbos, aukščiausio įvertinimo, netikėjome, kad dar yra tokių gydytojų! Visą savo gyvenimą būsime jam dėkingi ir melsimės už jo sveikatą.

Visą mėnesį prabuvome Naujagimių skyriuje, todėl labai AČIŪ slaugytojoms už patarimus ir pagalbą, ir, žinoma, ačiū už priežiūrą ir rūpestį nuostabiai gydytojai Jolitai Biliuvienei. Taip pat dėkojame Naujagimių intensyviosios terapijos skyriui už profesionalumą ir palaikymą, ten teko prabūti trumpiausiai.

Didžiausia padėka I Vaikų intensyviosios terapijos poskyriui! Mūsų Robertukas ten prabuvo 73 paras. Tikra profesionalų komanda, kuri tapo mums kaip šeima. Dėl jų operatyvumo, profesionalumo ir visada reikiamu metu suteiktos tinkamos pagalbos mūsų sūnelis dabar su mumis! Niekada nepamiršime, su kokia meile, kantrybe, atsakomybe rūpinosi mūsų sūneliu. Ačiū visiems gydytojams ir nuostabioms slaugytojoms už viską, ką padarė dėl mūsų sūnelio!

Ačiū visam Chirurgijos skyriui! Pirmiausia ačiū Vaikų chirurgijos centro direktoriui doc. dr. Kęstučiui Trainavičiui už palaikymą, suteiktą pagalbą, rūpestį ir, žinoma, už optimizmą sunkiausiu mums metu. Dėkojame visam skyriaus kolektyvui už šilumą, bendravimą ir už tai, kad galėjome pasijausti beveik kaip namie.

Lenkiamės prieš visus šitus Žmones, esame be galo dėkingi, nes visų jų dėka mūsų sūnelis yra su mumis, nors prognozės buvo visai liūdnos… Kaip pasakė dr. P. Gurskas, reikia labai tiketi ir viskas bus gerai, taip ir atsitiko, mes su viso personalo pagalba sulaukėme savo stebuklo! AČIŪ AČIŪ AČIŪ! Kai Robertukas visiškai pasveiks ir išmoks kalbėti, atvažiuos kiekvienam asmeniškai pasakyti AČIŪ UŽ GYVYBĘ!

Roberto tėveliai Renata Lobkova ir Ruslan Lobkov


Iš visos širdies noriu padėkoti Santariškių Vaikų ligoninės Urologijos skyriaus gydytojai Julijai Prosianikovai,gydytojui Vaidotui Gurskiui, Albertui Puzinui ir visai medicinos darbuotojų komandai už pagalbą gydant mano dukrą Dominyką Staniulionytę (dėl atliktos operacijos). Iš visos širdies ačiū visiems Gydytojams. Linkime sėkmės sunkiame Jūsų darbe.

Noriu padėkoti Vaikų chirurgijos skyriaus gydytojams P. Gurskui, G. Pošiūnui, S. Strupui ir visoms slaugytojoms už šilumą, dėmesį ir rūpestį. Taip pat gyd. V. Daugelavičiaus komandai už kantrybę. Gyd. R. Sinkevičiaus kolektyvui už gerą sportą. Ir nuoširdžiai AČIŪ gydytojoms J. Sakalinskienei ir J. Dirsienei, kad sunkiausią akimirką būna šalia. AČIŪ!!!!!!

Barborytė 🙂
Ramunė Barbora Virbickaitė


Noriu padėkoti Naujagimių skyriaus slaugytojai Irenai! Naktį, kai patekome į ligoninę, ji tiek daug padarė, kad mums padėtų! Savo iniciatyva suteikė tiek daug pagalbos. Dar neteko sutikti nė vienoje ligoninėje taip darbui atsidavusio, empatiško, rūpestingo, jautraus žmogaus! Ačiū jai!!!

Justina


Norėčiau labai padėkoti už nuostabią šventę Tarptautinės vaikų gynimo dienos proga. Kiek laimingų ir džiaugsmingų vaikų akių, kiek vilties ir džiaugsmo čia buvo. Nuostabiai papuošta ligoninė, salė, kur vyko koncertas, ir kaip energingai ir džiaugsmingai koncertavo vaikai. O kiek dovanų, pradžiuginusių vaikus. Labai ačiū organizatoriams – auklėtojai Ritai ir kitiems. Iki ašarų mane sujaudino tiek gerumo ir rūpesčio, skirto šiems vaikams. Daug sveikatos jiems ir ačiū už šventę.

Valentina


Laba diena,

Taip atsitiko, kad mano vaikui prireikė skubios medikų pagalbos. Suteikta pagalba buvo tokia greita, kad net nespėjome susigaudyti, kaip vaikas atsidūrė palatoje 5 aukšte Chirurgijos skyriuje. Vaiką apsupo gydytojų ir seselių globa, o man asmeniškai padėjo nusiraminti ir palaikė ponia Galina, kuri suranda laiko kiekvienam mažam pacientui ir jų tėvams, taip pat maistas, kurį ji dalina, yra labai skanus, ir net lepus vaikas suvalgo viską. Dėl to noriu nuoširdžiai padėkoti visam ligoninės personalui už nuoširdumą ir neabejingumą. AČIŪ.

Danuta


Mūsų šeima iš visos širdies nori padėkoti Santariškių Vaikų ligoninės Priėmimo skyriaus gydytojai Julijai Prosianikovai ir jai talkinusiai 2015 m. balandžio 25-26 d. medicinos darbuotojų komandai už pagalbą gydant mano dukrą Adriją Kerbelytę (dėl ūmaus pilvo skausmo). Gydytoja J. Prosianikova ir jos kolegės operatyviai ir atsakingai atliko savo profesines pareigas, akcentuotinas žmogiškas, nuoširdus ir malonus bendravimas.
Linkime sėkmės sunkiame Jūsų darbe.

Pagarbiai
Vilija, Gintas Kerbeliai


Mūsų šeima nuoširdžiai dėkoja doc. dr. Odilijai Rudzevičienei, gyd. rez. Kotrynai Linauskienei ir kitiems centro gydytojams, darbuotojams už kruopštų, kokybišką, išsamų darbą, dėmesį, šiltą bendravimą, kantrybę, įsiklausymą. Dukrytės atvejis išties išskirtinis. O profesionalių specialistų darbo rezultatai viršijo mūsų lūkesčius. Ypatingas Jums AČIŪ!

Pagarbiai
Aistė Kazlovskytė ir jos tėveliai


Dėkingumą galima būtų išreikšti begale žodžių, bet nuoširdžiausiai ačiū tariame medicinos mokslų daktarei, docentei Violetai Panavienei: už profesionalumą, žmogiškumą, atidumą, nuoširdų rūpestį gydant mūsų dukrą Karoliną, bet ir visos Lietuvos vaikus. Mes kartu su visa šeima labai dėkingi už savo dukros sveikatą, kuri šiandien suteikė galimybę ir toliau džiaugtis dukra. Tvirtybės, neišsenkančios energijos ir stiprybės dovanojant vaikams patį brangiausią turtą – sveikatą! Ačiū Jums. Niekada nepamiršime Jūsų gerumo, nuoširdumo.

Su pagarba Karolinos tėveliai


Dėkojame gydytojoms vaikų neurologei L. Duksienei ir echoskopuotojai R. Gudaitienei už supratingumą, dėmesį ir pagalbą mažajai pacientei Samantai Aganauskaitei.

Marija Dolinaitė-Aganauskienė


Labai dėkoju gydytojui ortopedui-traumatologui Šarūnui Bernotui už puikią kojos priežiūrą nuo pat vaikystės iki pilnametystės. Šis gydytojas vertas išskirtinės padėkos už profesionalią pagalbą ir nuoširdų atsidavimą savo darbui. Esu dėkinga būtent šiam specialistui, kad jo dėka šiandien turiu sveiką koją. Ačiū Jums.

Deimantė Bieliajevaitė
Telšių r., Luokės mstl.


Norėjome savo dukros Ievos ir mūsų šeimos vardu nuoširdžiai padėkoti gydytojams Rasai Duobienei (Priėmimo sk.), Arūnui A.Malikėnui (Pediatrijos sk.), Virgilijui Sakalinskui (LOR sk.).

Šie gydytojai nusipelno išskirtinės padėkos.

Kai kreipėmės į Priėmimą, mus priėmė gydytoja R. Duobienė. Vaikas karščiavo 5-ktą parą, ir ši labai maloni gydytoja atliko reikiamus tyrimus, profesionaliai nustatė problemą ir diagnozę, nusiuntė konsultacijai ir mus paguldė į ligoninę, į Pediatrijos skyrių. Pediatrijos skyriuje mūsų gydantis gydytojas A. Malikėnas taip pat mus labai maloniai ir nuoširdžiai priėmė, nuolat atidžiai domėjosi vaiko sveikatos eiga, skyrė gydymą. Sveikatai negerėjant susitarė su LOR skyriumi dėl skubios konsultacijos bei perkėlė mus ekstrinei operacijai į LOR skyrių. Čia gydytojas V. Sakalinskas taip pat pasižymėjo profesionaliu atidžiu požiūriu bei nuoširdžiu bendravimu. Atliko vaikui ausies operaciją, pašalino išskyras. Skyrė gydymą. Nuolat domėjosi pooperacine būkle, buvo atvykęs net savaitgalį aplankyti bei pasidomėti savo ligoniais, taip pat ir mumis.

Nuoširdžiausiai DĖKOJAME šiems minėtiems gydytojams bei visam maloniam personalui ir slaugytojoms bei jų padėjėjoms už profesionalią pagalbą, už nuoširdų domėjimąsi bei tikrai puikų ir profesionalų požiūrį į pacientą, bei aptranavimą mūsų ligos metu. Linkime jiems visiems puikiausios kloties.

Esame ne vieną kartą jau gulėję ligoninėje, bet padėką rašome pirmą kartą, nes šie gydytojai tikrai jos nusipelno.

Pagarbiai,
Ievos tėveliai.


Nuoširdžiai dėkojame gydytojui V. Biliui. Fantastiškas gydytojas. Tik likome nusivylę slaugytojomis. Tokių susiraukusių ir nepatenkintų viskuo dar neteko sutikti. Į bet kokį užduotą klausimą atsakymai yra dviejų tipų: arba klauskite daktaro, arba, mama, atstok, nežinai, ko nori. Tik mandagesniais žodžiais, žinoma. Ir beje, slaugytojos, nieko nežinančios ir negalinčios atsakyti į jokius klausimus, atrodo neprofesionaliai.

Renata


Norime labai padėkoti vaikų chirurgui Laurynui Šarkinui, kuris 2014-11-27 operavo mūsų dukrą Emiliją Paliulytę. Taip pat dėkojame Lauryno komandai, kuri jam padėjo operacijos metu ir pooperaciniu periodu slaugė mūsų dukrą ligoninėje. Iš visos širdies tariame Jums AČIŪ. Linkime stiprybės ir ištvermės darbe, nepamirštamų akimirkų ir sėkmės gyvenime.

Emilijos tėveliai


Sveiki, norėčiau padėkoti gyd. Godai Mažeikienei ir visam personalui Dienos chirurgijos poskyryje, kuris dirbo 2014-11-21. Nuostabūs daktarai, seselės, visi labai malonūs ir rūpestingi. Taipogi ačiū už labai gražų vaikų žaidimų kambarį, kuriame vaikelis galėjo žaist ir užsimiršti po operacijos. Ačiū jums dar kartą:)

Kamilės tėveliai


Dėkojame gydytojui Laurynui Šarkinui už profesionalumą, dėmesingumą, už puikiai atliktą operaciją sūnui.

50 procentų gydymo sėkmės lemia komunikacija tarp paciento ir gydytojo. Jūs Laurynai, kantriai, paprastai, šiltai ir su humoru bendraujate tiek su ligoniukais, tiek su jų tėvais, taip sumažindamas įtampą ir pergyvenimą.

Gerb. Laurynai, Jūs keičiate stereotipus apie Lietuvos medikus. Ačiū Jums.

Ugniaus K. tėvai


Negaliu ir aš nepasidžiaugti profesionalia Vaikų chirurgijos skyriaus komanda. Neseniai mano mažyliui buvo atlikta riebalinio apgamo operacija, kuri gal ir nebuvo didelė, bet, kaip ir daugeliui mamų, tai suteikė daug nerimo, jaudulio ir skausmo, žinant, kas mažiuko laukia. Tad norėčiau padėkoti visam skyriui už puikų darbą, nuoširdų rūpestį. Ypač AČIŪ šio skyriaus vedėjui, chirurgui Gintui Pošiūnui, kuris ne tik puikiai, profesionaliai atlieka savo darbą, bet sugeba savo puikiu humoro jausmu tėvelius nuraminti, nuteikti optimistiškai, jo dėka viskas atrodo paprasta ir nesudėtinga. AČIŪ.
Taip pat labai džiugu, kad šalia palatų yra vaikų žaidimų kambarys, kuris visus vaikučius veikia kaip itin veiksmingi nuskausminamieji ar raminamieji. Tai didelė pagalba tėveliams, kuriems tas laukimas nebetampa amžinybe, nes mato laimingus, besišypsančius, užsižaidusius savo mažylius.

Vitalija Jančauskienė


Norime padėkoti vaikų kardiologei dr. Ž. Drižienei ir jos slaugytojoms, taip pat vaikų endokrinologei G. Mickūnaitienei ir jos slaugytojai už šiltą ir malonų bendravimą. Už jų profesionalumą, supratingumą ir žmogišką rūpestį ligoniu. Sveikatos jums ir sėkmės darbe, mieli medikai.

Su didele pagarba
Danguolė Tamkevičienė
2014 m. spalio 16 d.

Ačiū visam Dienos chirurgijos skyriaus kolektyvui už profesionalumą ir šiltą bei malonų bendravimą. Puiki idėja – vaikų žaidimų kambarys. Ačiū dar kartą.

Vilmantas


Dienos chirurgijos poskyryje mūsų vaikučiams Eglutei ir Rokučiui davus narkozę buvo sutvarkyti dantukai. Norime labai labai visi padėkoti gydytojai Gražinai Baseckienei, sutvarkiusiai dantukus, taip pat gydytojai anesteziologei ir visam šio skyriaus bei kitam ligoninės personalui, su kuriuo teko susidurti. Sužavėjo viso personalo profesionalumas. O tokio šilto, žmogiško, rūpestingo ir supratingo bendravimo niekada nėra tekę matyti bei pajusti jokioje gydymo įstaigoje.

Taip pat labai dėkui žaidimų kambariui ir jo darbuotojai už leidimą vaikams pasijusti lyg ne ligoninėje laukimo momentais. Superinė idėja, kad šis kambarys ten yra. Tokiu būdu jei vienas vaikutis palatoje verkia ar miega, kiti gali nueiti į tą kambarį ir pabūti atskirai bei užsiimti tuo, ką mėgsta daryti – papiešti, pažaisti, paskaityti knygeles ir t.t. Taip choru neįsiverkiama, neįsibaiminama ir yra galimybė leisti kitiems vaikeliams pailsėti, kai to reikia.

Labai labai labai AČIŪ Jums visiems.

Agnė Vasiliauskienė
2014 m. rugsėjo 30 d.


Prieš porą savaičių su vaikučiu gulėjome Vaikų infekcinių ligų skyriuje ir turiu pasakyti, kad likau labai nustebinta dėmesiu vaikui, jo ligai, ligos priežasties atradimui ir aiškiu gydymu. Buvo labai atsakingai pažiūrėta į mūsų bėdą ir man, kaip mamai, tiesiog džiaugėsi širdis, kad ne man vienai tai rūpi. Tikrai turiu su kuo palyginti ir personalo darbą. Esu ne kartą su vaiku gulėjusi su tos pačios ligoninės kitame skyriuje, todėl Infekcinių ligų skyriui galiu dėti riebų pliusą. Kaip jau minėjau ir mus gydžiusiai gydytojai, kad kai jauti pagalbą, dėmesį, atsakomybę iš mediko, nebaisios ligos ir jų gydymas ligoninėje.

Su pagarba
Jolita Kraujelė
2014 m. rugsėjo 9 d.


2014 08 11-19 dienomis Vaikų infekcinių ligų skyriuje buvo gydomas mūsų dvejų metukų sūnelis Dominykas. Tai pirmasis kartas, kai sūnus sunkiai susirgo ir kartu teko gultis į ligoninę.

Įspūdžiai ligoninėje buvo dvejopi: prasta palatų būklė kėlė šiokį tokį diskomforto jausmą, tuo tarpu sutikti darbuotojai savo profesionalumu, maloniu ir pagarbiu bendravimu bei dėmesingumu kėlė pasitikėjimą ir ramybę. Tiesiog puikiai surinktas personalas!
Esame dėkingi:

– gydytojui Vyčiui Lisauskui už operatyvų diagnozės nustatymą, gerą vaisto parinkimą, konsultacijas rūpimais klausimais ir spartų vaiko gijimą;
– skyriaus vedėjai Ingai Ivaškevičienei už nuolatinį “pulso jutimą”, parodytą dėmesį ir kompetenciją diskutuotais klausimais;
– seselėms, kurios visos be išimties buvo profesionalios, malonios, kantrios ir dėmesingos.

Taip pat maloniai nustebino atsakingai savo darbą dirbančios indų plovėjos, kurios kaskart pereidavo susirinkti užmirštų indų, kad nė vienas neliktų nesterilizuotas. Ir ypač viena valytoja (gaila, nepaklausiau jos vardo, šviesiaplaukė, valiusi 7 palatą pirmomis mūsų gulėjimo dienomis). Nesu mačiusi taip kruoščiai ir kartu greitai dirbančios valytojos, ją stebint supranti, kad ji supranta, koks tokiame skyriuje (o gal tiesiog ligoninėje) svarbus sąžiningas jos darbas. Po jos apsilankymo viskas žvilgėdavo ir nelikdavo nė vieno galimo paviršiaus infekcijoms plisti. Ir ji dar puikiai bendrauja su vaikais – nuoširdžiai, natūraliai.

Mieli vadovai, tikrai galite didžiuotis savo komanda! Ji ne tik gėdos nedaro, bet ir verta geriausių komplimentų. Manau, kad tai turite žinoti.

Geriausi linkėjimai,
Ramunė Stankevičienė
2014 m. rugpjūčio 21 d.


Norėčiau padėkoti daktarui Haroldui Bernotui už prieš 11 metų darytą operaciją. Tuo metu man buvo tik 10 metų, bet daktaro nuoširdumas ir atsidavimas neleido pamiršti to, ką tas gydytojas padarė, kad dabar esu sveika ir gyva.

Evelina
2014 m. rugpjūčio 18 d.


Norėtumėme išreikšti padėką Vaikų ortopedijos-traumatologijos centro direktoriui doc. dr. Kęstučiui Saniukui, visam Vaikų ortopedijos skyriaus personalui, operacinių personalui, Vaikų intensyviosios terapijos skyriaus I poskyrio darbuotojams, kad parengė mus operacijai, gydė ir slaugė po operacijos. Dėkojame už atsidavimą ir meilę, kurią skleidžiate savo darbu. Tai, ką Jūs darėte, yra labai brangu.

Danielius Daubaras ir jo tėveliai
2014 m. liepos 30 d.


Noriu padėkoti nuostabiam gydytojui Virgilijui Sakalinskui už natūraliai nuoširdų rūpestį ir dėmesingumą, už tikslumą diagnozuojant ir subtilumą komentuojant, už konkretumą ir operatyvius sprendimus ir, suprantama, UŽ DŽIUGINANČIUS OPERACIJOS REZULTATUS – LABAI JUMS AČIŪ!

Mažosios pacientės Mildos vardu Mama ir Tėtė 2014 m. birželio 17 d.


Nuoširdžiausiai dėkojame Ausų, nosies ir gerklės ligų skyriaus stacionaro SLAUGYTOJŲ komandai! YPAČ AČIŪ SLAUGYTOJAI LIDIJAI! Esame sužavėti slaugytojos Lidijos gebėjimu atrasti ryšį su kiekvienu mažuoju pacientu ir nepaisant darbo intensyvumo spinduliuoti gerumu. O tai, kaip ji ištraukia kateterio („drugelio”) adatą iš mažos rankytės – reikia pamatyti! Išties aukščiausias lygis!

Geriausi linkėjimai nuo Mildos!


Norime padėkoti Priėmimo-skubios pagalbos ir Vaikų infekcinių ligų skyriaus darbuotojoms gyd. V. Mudėnienei, gyd. S. Malikėnienei, slaugytojoms už kompetentingą gydymą, dėmesingumą, profesionalią slaugą, „atmosferą be streso”.

Paciento E. Burkausko šeima
2014 m. gegužės 5 d.


NUOŠIRDŪS SVEIKINIMAI MEDICINOS DARBUOTOJŲ DIENOS PROGA

Lai Jūsų pasirinktas hipokratiškasis kelias visada būna kupinas stiprybės, sąžiningumo ir išminties. Lai Jūsų kilniaširdiškumas ir doras mediko darbas amžinai teikia žmonėms viltį: sveikiems – išlikti atspariems, o ligotiems – pasveikti. Nepaliaujamai džiaukitės gyvenimu, medicinos mokslu ir praktika. Sėkmės tarnaujant žmonių ir Tėvynės labui.

Juozas Olekas
Krašto apsaugos ministras
2014 m. balandžio 27 d., Vilnius


Dėkojame vedėjai gydytojai Galinai Mikšo, gydytojai Genei Markvaldienei, gydytojai Salomėjai Ignotienei ir registratūros darbuotojoms už lankstumą, aukštą profesionalumą ir labai konstruktyvų požiūrį į pacientą bei nuoširdų siekimą padėti.
Ačiū Jums ir gerų Jums švenčių linkime kartu su dukrele Izabele.

Martynas Lenkutis
2014 m. balandžio 22 d.


Norėčiau pasidžiaugti šauniais Pulmonologijos skyriaus gydytojais, ypač mano dukrą gydžiusia D. Blinstrubiene. VISOS per tris dienas, praleistas ligoninėje, sutiktos skyriaus seselės – nuostabios ir rūpestingos, mylinčios vaikus ir mokančios su jais bendrauti. Ačiū.

Sigita Fomičiova
2014 m. balandžio 16 d.


Aš noriu iš visos širdies padėkoti Išnešiotų naujagimių skyriaus visam personalui už nuoširdų ir pasiaukojantį darbą padedant pasveikti mūsų patiems mažiausiems žmogeliukams, už palaikymą ir supratimą sunkiomis akimirkomis. Ačiū! Sėkmės ir ištvermės Jums visiems!

Viltelės močiutė
2014 m. balandžio 11 d.


Esu labai dėkinga gyd. Mindaugui Klingai už suteiktą pagalbą, rūpestį ir labai žmogišką bendravimą. Tik įėję pas Jus į Priėmimo skyrių, abu su sūnumi pasijutome saugiai. Labai ačiū Jums, gerb. gydytojau ir Jūsų komandai.

Nuoširdžiai
Kornelijaus mama Sigita
2014 m. kovo 14 d.


Nuoširdžiai dėkojame Vaikų gastroenterologijos skyriaus gydytojoms G. Nanevičienei ir K. Mociškienei už atidų ir atsakingą gydymą bei malonų bendravimą. Taip pat labai AČIŪ skyriaus slaugytojoms už atidumą ir paslaugumą, neabejingą požiūrį į mažą pacientą.

Luknė Norvaišaitė ir jos tėveliai
2014 m. vasario 26 d.


Už nuoširdų gydymą ir malonią priežiūrą dėkojame gyd.Rasai Orentaitei ir Vaikų gastroenterologijos skyriaus personalui.

Karolis Naskauskas ir jo tėveliai
2014 m. vasario 14 d.


Labai noriu padėkoti visam Neišnešiotų naujagimių skyriaus personalui. Ačiū gydytojoms už išsamias konsultacijas ir labai kruopščias apžiūras, ačiū sesutėms už priežiūrą ir patarimus. Ačiū visiems, kurie padėjo auginti, maitinti ir rūpintis mūsų trimis mergaitėmis.
Visą laiką, praleistą pas Jus, jautėmės kaip namie – saugiai ir ramiai.
Ačiū Jums dar kartą!

Aidė ir Mindaugas Noreikos
2014 m. vasario 14 d.


Norėčiau padėkoti gydytojai otorinolaringologei Rasai Martinkienei už profesionalumą, jautrumą, šilumą, supratimą. Greitai suteikta konsultacija, tikslus ir paveikus gydymas išsprendė sveikatos sutrikimą bei sustiprino pasitikėjimą tiek pačia gydytoja, tiek ir ligonine. Dar kartą ačiū!

Auksė L.
2013 m. gruodžio 16 d.


Norime nuoširdžiai padėkoti daktarei Linai Sakalauskaitei ir pasidžiaugti, kad yra tokių nuostabių medikų. Dievas jai davė viską, ko reikia būnant vaikų gydytoja, nepaprasto nuoširdumo, gerumo, supratingumo. Dėkinga likimui, davusiam galimybę sutikti tokią gydytoją. Linkime visokeriopos sėkmės, sveikatos ir likti visada tokia pat gera, kaip iki šiol.

Pagarbiai,
Simo ir Augusto močiutė
2013 m. lapkričio 26 d.


Nuoširdžiai dėkoju Vaikų ortopedijos skyriaus vedėjui Šarūnui Bernotui už mano dukrai Vakarei atliktą stuburo operaciją ir kvalifikuotą gydymą bei rūpestį pooperaciniu laikotarpiu. Taip pat labai ačiū visam Vaikų ortopedijos skyriaus personalui už kantrybę, nuoširdų bendravimą ir profesionalumą slaugant mano dukrą.

Sėkmės Jūsų sunkiame ir atsakingame darbe bei džiugių akimirkų asmeniniame gyvenime.

Rūta Bakienė
2013 m. lapkričio 6 d.


Norėtume labai padėkoti Vaikų ausų, nosies ir gerklės ligų skyriaus personalui už šiltą priėmimą ir pagalbą dukrytei Evelinai pasveikti. Ačiū!

Jolita Višinskienė
2013 m. spalio 28 d.


„Didžiausią reikšmę gyvenime turi tai, ką padarėte dėl kitų….“ Zigas Ziglaras

Gerbiamieji Vaikų neurologijos skyriaus medikai,
atsisveikindami su Pediatrijos centru, nuoširdžiai dėkojame Jums už dukrytės Mildos kvalifikuotą gydymą ir puikią priežiūrą, trukusią 14 metų. Ypatingą padėką norėtume išreikšti gydytojoms Jurgitai Grikinienei ir Danutei Vyšniauskienei. Ačiū Jums už profesionalumą, nuoširdų bendravimą, vidinę šilumą ir ramybę. Sėkmės Jūsų sunkiame ir atsakingame darbe, ir džiugių gyvenimo akimirkų.

Mildos Purvinytės tėvai
Rasa Purvinienė
Vytas Purvinis
2013 m. spalio 25 d.


Noriu nuoširdžiai padėkoti gyd. Gyčiui Prieskieniui ir gyd. Vyčiui Kazlauskui už pagalbą mano sūneliui Salvijui prarijus žaisliuką „puponautą”. Be galo džiaugiuosi, kad mūsų problemos ėmėsi gyd. G. Prieskienis, kadangi gydytojas sugebėjo visiškai nestandartinėje situacijoje atrasti teisingą ir mums pagelbėjusį gydymo būdą, dėl kurio žaisliukas pats pasišalino iš vaiko žarnyno (iki šio gydymo žaisliukas negalėjo iš vaiko žarnyno pasišalinti 18 parų).
Nuoširdžiai AČIŪ JUMS, GYDYTOJAI, UŽ PAGALBĄ IR MALONŲ BENDRAVIMĄ!

Pagarbiai
Salvijaus mama Aurelija Prichodko.
2013 m. spalio 21 d.


Norėčiau sūnaus, Maksimo Antonovo vardu išreikšti padėką Santariškių vaikų ligoninės gydytojui ortopedui- traumatologui gerb. Aleksandrui Šeredegai už profesionalumą, kruopštumą ir dėmesingumą.
Ypatinga padėka šio skyriaus žaviai ir nuoširdžiai slaugytojai, kuri dirba kartu su gydytoju ir visoms ligoninės slaugytojoms.
Ačiū Jums už rūpestį, kompetentingumą, nuoširdų bendravimą. Sėkmės Jūsų sunkiame ir atsakingame darbe ir džiugių gyvenimo akimirkų!

Pacientas Maksim Antonov, 6 metų
Mama Marcina Antonova
2013 m. spalio mėn.


Noriu nuoširdžiai padėkoti Vaikų traumatologijos skyriaus personalui už supratimą, palaikymą ir visokeriopą pagalbą, įvykus nelaimei. Esate vieningas kolektyvas, kaip kumštis, ir tai labai padeda ištverti sunkią akimirką.
Esu trimečio, aktyvaus berniuko Ąžuolo mama. Traumatologijos skyriaus darbotojams traumos yra kasdienybė, tačiau tėvams tokiu atveju iš tiesų slysta žemė iš po kojų, kai nežinai, ko griebtis ir kur kreiptis. Vaikas susitrenkė galvą, todėl nedvejodami atvykome į Vaikų ligoninės Priėmimo-skubios pagalbos skyrių. Nors tai buvo 20 val. mums nedelsiant buvo suteikta pagalba ir visa reikiama informacija. Sužavėjo darbuotojų operatyvumas, naujos medicininės technologijos ir bendravimas.

Sužinojus, jog naktį teks praleisti skyriuje, nenudžiugau – ne paslaptis, buvau pilna stereotipų apie ligoninę (maistas, aplinka, nemalonus bendravimas), tačiau nuostabaus kolektyvo dėka pakeičiau nuomonę kardinaliai. Sesutės ne tik suteikė visą reikiamą informaciją apie traumą (juk tai labai svarbu, jei tėvai nėra medikai), bet ir pasiūlė man puodelį arbatos. Taip, galbūt tai TIK puodelis arbatos, tačiau tokios pavienės detalės žingsnis po žingsnio padeda sudėlioti „dėlionę” ir pakeisti nuo seno nusistovėjusią nuomonę.

Esu iš tų žmonių, kurie kreipia dėmesį į detales, todėl noriu geru žodžiu paskatinti ūkio dalies vadovą – atsidūrus svetimoje aplinkoje pradžiugina, kai arbatą gauni iš gražaus puodelio, o patalynė, kaip 5 žvaigždučių viešbutyje. Tikiu, kad ir tiems vaikams, kurie ligononėje praleidžia ne vieną savaitę, tai yra svarbu!

Sužavėjo ir vaikų žaidimų kambarys – nuo ankstaus ryto iki vakaro čia klegėjo smalsučių būrys, sužavėjo, kaip nuoširdžiai su jais užsiima auklėtoja.
Ko gero, lietuviai tokie jau žmonės, kad skųstis labiau mėgsta, nei pasakyti gerą žodį, tačiau geras žodis nieko nekainuoja. O gali labai daug!

Noriu, kad šitas mano trumpas laiškas praskaidrintų Jūsų, gydytojų, „penkminutę” ir būtų paskata eiti pirmyn, aukštai iškeltomis galvomis, kad esate tikri šaunuoliai, vieningi profesionalai, kurie galbūt namuose palikę savo pačių vaikus, dirbate ilgas, bemieges valandas ir padedate vaikams. Savo ir vaiko vardu tariame Jums AČIŪ už tai, kad esate ir gelbėjate mus!

Pagarbiai,
A. Kairionienė


Šių metų rugsėjo 26 d. mūsų sūnui buvo atlikta labai sudėtinga kepenų operacija, kurią suplanavo prof. K. Strupas, o atliko puiki komanda: doc. K. Trainavičius, gyd. G. Pošiūnas, doc. V. V. Sokolovas bei anesteziologė I. Armonienė. Norime nuoširdžiai Jiems padėkoti už profesionalumą, organizuotumą ir rūpestingumą.
Atskirai norime padėkoti Vaikų ligoninės Vaikų chirurgijos skyriaus vedėjui G. Pošiūnui, kuris atsisakydamas išeiginių atsakingai ir rūpestingai globojo mūsų vaiką. G. Pošiūnas – gydytojas iš pašaukimo.
Taip pat norime padėkoti visam Vaikų ligoninės Vaikų intensyviosios terapijos, Vaikų chirurgijos ir Vaikų onkohematologijos skyrių personalui už priežiūrą ir kovą dėl mūsų vaiko gyvybės.
Labai ačiū Vaikų onkohematologijos skyriaus gyd. V. Daugelavičienei už jos profesionalumą ir atsakingumą. Kai mūsų vaikas jos rankose, mes esame tikri dėl kompetentingo, rūpestingo bei kruopščiai organizuoto jo gydymo.
P. S. Čia yra ne tiesiog žodžiai, o nuoširdi padėka tėvelių, kurių vaiko gyvybę gelbsti visi šitie nuostabūs žmonės.

Su pagarba Martino tėveliai
2013 m. spalio 14 d.


Nuoširdžiai dėkojame gydytojui RAMŪNUI RAUGALUI už profesionalumą, nuoširdumą, dėmesingumą, vidinę šilumą ir ramybę.
Ačiū gydytojai LAIMAI MICKEVIČIENEI. Ačiū Vaikų traumatologijos skyriaus Neurochirurgijos poskyrio personalo darbuotojams už paslaugumą, pagalbą ir šypsenas.
Linkime Jums sveikatos ir geros nuotaikos.

Pagarbiai,
Tėveliai ir sūnelis
ADRIAN SKACKOVSKIJ
2013 m. spalio 8 d


Norime padėkoti vaikų chirurgams G. Pošiūnui ir A. Strumilai už atliktą laparoskopinę operaciją mūsų 4 m. dukrytei Aistei Ragelytei rugsėjo 26 d.
Nuoširdus Ačiū už jų rūpestį bei suteiktą profesionalią pagalbą!
Buvo malonu sutikti šiuos puikius specialistus Vaikų ligoninėje. Neatsižvelgiant į darbo laiką abu gydytojai operatyviai reagavo į vaiko būklės blogėjimą ir sėkmingai atliko žarnų nepraeinamumo dėl sąaugos operaciją. Labiausiai džiaugiamės, kad operacija atlikta laparoskopiškai, su minimalia invazija – truko neilgai, o randelių neliks. Aistutė greitai atsigavo po operacijos: nesiskundžia skausmu, bėgioja ir jau esame namie.

Aistės tėveliai Daiva ir Mindaugas Rageliai.
2013 m. spalio 1 d.


Dėkojame visam Naujagimių intensyviosios terapijos skyriaus ir Išnešiotų naujagimių skyriaus personalui už profesionalumą ir rūpestingumą gydant mūsų dukrytę Adelę Orkinaitę.
Ypač norime padėkoti Naujagimių intensyviosios terapijos skyriaus darbuotojoms:
Gydytojai Daivai Mikutienei,
Gydytojai Ritai Šlepikienei,
Slaugytojai Tatjanai Plescunovai
bei Išnešiotų naujagimių skyriaus darbuotojoms:
Gydytojai Gražinai Brusokienei;
Slaugytojai Daivai Sabaitienei;
Slaugytojai Gražinai Misevič;
Slaugytojai Birutei Tarasevičienei;
Slaugytojai Zitai Kasinskaitei;
Slaugytojai Birutei Radžiuvienei;
Valytojai Teresei Sinkevič.
Ačiū, kad dirbate ir mylite tokį prasmingą ir reikalingą darbą.

Pagarbiai,
Viktorija ir Simonas Orkinai
2013 m. rugsėjo 6 d.


Savo ir savo sūnelio Mato vardu, iš visos širdies norime padėkoti nuostabiam gydytojui Laurynui Šarkinui už 2013 08 08 atliktas bambos išvaržos ir hidrocelės operacijas. Gydytojas labai smulkiai ir aiškiai viską išaiškino prieš operaciją, todėl pasidarė daug ramiau belaukiant sūnelio, o ir laukimas nepraiilgo…
Jūs, Laurynai, esate ne tik puikus bei šaunus gydytojas, bet taip pat ir labai geras žmogus. Jūsų nuoširdumas ir paprastumas žavi…
Dar kartelį dėkojame ir linkime visokeriopos sėkmės bei sveikatos.

Ačiū. Jolita ir Matas K.
2013 m. rugpjūčio 16 d.


Vytauto Didžiojo universiteto padėka Vaikų ligoninei

Už geranorišką bendradarbiavimą ir pagalbą organizuojant profesines stažuotes Lietuvių išeivijos studentų stažuočių (LISS) programos dalyviams.

Rektorius prof. Zigmas Lydeka
LISS programos direktorė Rasa Ardytė-Juškienė
2013 m. liepos 31 d.


2013 m. birželio 29 d. kreipėmės į Jūsų ligoninės Priėmimo skyrių dėl būtinosios pagalbos mūsų dukrai Marinai Popovai. Labai esame dėkingi vaikų ligų gydytojui V. Urbonui už rūpestingą, gerą aptarnavimą, kompetenciją ir profesionalią konsultaciją.

Mets Galina, gyvenanti Maskvoje, Rusijos Federacijoje
2013 m. liepos 2 d.


Dėkojame daktarui Laurynui Šarkinui už sėkmingai atliktą kirkšnies ir bambos operaciją mūsų Lukui. Linkime visokeriopos sėkmės Jūsų darbe! Jūs esate puikus gydytojas!
AČIŪ!!!!!!

Inga ir Pavelas Četyrkovskiai
2013 m. birželio 10 d.


Dėkojame gydytojos Juditos Doveikienės ir gydytojo Ginto Pošiūno vadovaujamiems skyriams. Ačiū, kad ligoninėje randame NAMUS jau septinti metai. Nuoširdžiai dėkojame gydytojos Jūratės Sakalinskienės ir gydytojo Vydūno Daugelavičiaus komandoms.

Ramunės Barboros Virbickaitės ir jos tėvelių vardu
2013 m. birželio 7 d.


Mūsų šeima labai nori padėkoti gyd. Evaldui Lukoševičiui už sūnui skirtą dėmesį ir malonų bendravimą su tėveliais. Labai nuoširdus žmogus ir neabejotinai geras gydytojas. Sėkmės ir dar kartą ačiū.

Tajus ir tėveliai Stankevič
2013 m. birželio 4 d.


Dovydo ir savo vardu norėtume padėkoti gydytojui Laurynui Šarkinui už balandžio 17 d. atliktą kirkšnies išvaržos operaciją. Gydytojau Laurynai, ačiū Jums nuo Žemės iki Mėnulio! Esate tikras profesionalas. Nuostabiausia, kad dėl Jūsų rūpesčio prieš operaciją buvo nesunku laukti, kol dirbote, žinojome,kad vaikas gerose rankose.
Taip pat dėkojame visam tą dieną dienos chirurgijos centre dirbusiam personalui už sukurtą jaukią aplinką bei rūpestį.
AČIŪ!

Dovydas Šakys ir jo tėveliai
2013 m. balandžio 25 d.


Labai norėčiau padėkoti gydytojai Jolantai Smilgaitei ir su ja budinčiam personalui už šią naktį (22 d. naktį) suteiktą pagalbą mano dukrytei. Ačiū už tokį nuoširdumą, rūpestingumą, profesionalumą. Gerai, kad yra tokių gydytojų kaip Jūs. Jei kas ieškote pagalbos, kreipkitės tik į Santariškių Vaikų ligoninės Pediatrijos skyrių. Ačiū dar kartą.

Daiva Paplauskaitė
2013 m. balandžio 23 d.


Sveiki,
šiandien norėjome padėkoti Ilonai Kamisarovai, Margaritai Kalesnik ir Alytai Koltanienei ir kitiems už suteiktą greitąją pagalbą mūsų mažyliui Artūrui, už Jūsų operatyvumą, greitą reakciją ir raminančius žodžius.

A. ir E. Mataičiai
2013 m. balandžio 17 d.


Nuoširdžiai dėkojame doc.Irenai Narkevičiūtei ir skyriaus personalui už profesionalumą, paslaugumą bei dėmesį, kurių sulaukėme netikėtai atvykę su Ievute į ligoninę. Mūsų jaudulys dėl dukters būklės greitai pranyko. Ieva netrukus ėmė sveikti, jos nuotaika pagerėjo, sako: „Nusiraminkit, čia manimi rūpinasi geriau, nei jūs namuose. Viskas gerai, aš ligoninėje, čia žino, ką daryti”.
Nedaugelis tampa gerais gydytojais, tačiau vaikų gydytoju, manau, gali tapti ir rasti kontaktą su jais tik ypatingas žmogus.

Esate Ypatingi,
Padėka ir Pagarba Jums
Ievos Beatričės Asevičiūtės tėvai
2013 m. balandžio 15 d.


Norėtume išreikšti savo pagarbą:
Gydytojui chirurgui, Dienos chirurgijos poskyrio vyr. ordinatoriui ANTANUI MEŠKAI, 2013 m. kovo 28 dieną atlikusiam kirkšnies išvaržos operaciją mūsų sūnui Rokui. Dėkojame jam už profesionalų požiūrį į savo darbą ir neįtikėtiną atmintį apie visus, bent kartą apsilankiusius pas jį pacientus.
Gydytojams anesteziologams-reanimatologams, dirbantiems Dienos chirurgijos poskyryje, nepamirštantiems apie paciento-vaiko baimes ir užtikrinantiems TOKĮ būtinos nejautros trukmės tikslumą.
Visiems skyriaus darbuotojams, tikrai profesionaliai atliekantiems savo darbą.
Dienos chirurgijos poskyrio vyr. ordinatoriui ANTANUI MEŠKAI, savo vadovaujamame skyriuje sukūrusiam beveik „namų“ atmosferą, kuri vaikams atstoja dalį raminamųjų vaistų…
Ačiū! Pagarbiai,
Vytautas ir Lina Prakapai ir pacientas Rokas Prakapas
2013 m. balandžio 4 d.


Norime nuoširdžiai padėkoti gydytojui chirurgui LAURYNUI ŠARKINUI, 2013 m. kovo 14 d. išoperavusiam kirkšnies išvaržą mūsų sūneliui Linui. Dėkui už kantrybę, humoro jausmą, už išsamią konsultaciją prieš ir po operacijos. Laurynai, esate šiltas žmogus ir savo darbo profesionalas, ačiū Jums už tai!
Taip pat dėkojame visam tą dieną dirbusiam Dienos chirurgijos skyriaus personalui – mielos moterys, Jūs tikrai šaunios, mielos ir vertos didžiausios padėkos!

Pagarbiai,
Linas Jatkūnas ir jo tėveliai
2013 m. kovo 14 d.


Nuoširdžiai dėkojame Vaikų pulmonologijos ir imunologijos skyriaus vedėjui Sauliui Cirtautui, jo vadovaujamam kolektyvui, gydytojai Miglei Leonavičiūtei – Klimantavičienei, visiems prisidėjusiems prie Dovydo gydymo.

Lazarevičių šeima
2013 m. vasario 25 d.


Norėčiau nuoširdžiai padėkoti Vaikų chirurgijos skyriaus gydytojui Laurynui Šarkinui už jo profesionalumą, dėmesingumą, operatyvumą, ypatingą supratingumą ir atsidavimą savo profesinei veiklai. Malonu, kai gydytojas yra ne tik kompetentingas savo srities specialistas, bet ir dar ir turintis tikrąjį pašaukimą dirbti tokį atsakingą ir ypač sunkų darbą.

Pagarbiai, Igor Mastenica
2013 m. sausio 30 d.


Nuoširdžai dėkojame gydytojai dr. Irenai Narkevičiūtei už profesionalų ir rūpestingą mūsų vaikų – Motiejaus ir Martyno gydymą. Esame sužavėti, kaip greitai ir tiksliai gydytoja reagavo į mūsų bėdas. Ačiū už šiltą ir nuoširdų bendravimą. Taip pat esame dėkingi skyriaus vedėjui Sauliui Cirtautui už žmogišką pagalbą ir naudingus patarimus, kaip įveikti mus visus užpuolusį virusą. Širdingas ačiū visam skyriuje dirbančiam kolektyvui.

Motiejaus ir Martyno tėvai
2013 m. sausio 17d.


Norime padėkoti akių ligų skyriaus gydytojai Donatai Montvilaitei už puikiai atliktą darbą. Džiaugiamės, kad Jūsų dėka mūsų mažojo Nojuko nebevargina traiškanojančios ir pūliuojančios akutės. Taip pat dėkojame ir čia dirbančiam personalui. Ačiū.

Lina ir Ramūnas Muleronkai
2013 m. sausio 7 d.


Nuoširdžiausiai AČIŪ gyd. Laurynui Šarkinui ir visam šiandien dirbusiam kolektyvui už rūpestingumą, šiltumą ir kantrybę.
Taip pat AČIŪ žmonėms, sukūrusiems nuostabiai jaukią pačios ligoninės aplinką.
Sėkmės Jums visiems!

Baguckų šeima
2012 m. lapkričio 29 d.


Norėtume nuoširdžiai padėkoti vaikų chirurgui ir šiaip geram žmogui LAURYNUI ŠARKINUI! Ačiū, gydytojau, už jūsų nuoširdumą, rūpestingumą ir profesionalumą! Daug kartų teko bendrauti su medikais, bet tokio gydytojo neteko sutikti! Gydytojas iš pašaukimo! Dar kartą AČIŪ!

Natalija V. ir M. Jakimov
2012 m. lapkričio 28 d.


Norėčiau padėkoti gydytojui Gyčiui Prieskieniui. Labai ačiū Jums.

Ginta
2012 m. lapkričio 11 d.


Rašau, norėdama padėkoti Pulmonologijos ir alergologijos skyriaus personalui, med. seselėm, gydytojai rezidentei Julijai Urbonavičienei, o ypatingai dėkinga jaučiuosi gydytojai docentei Irenai Narkevičiūtei.
Gerbiama docente, mūsų šeima Jums labai dėkinga už profesionalų rūpestį gydant mūsų vienturtėlį Rimantą, už beatodairišką pasišventimą savo mažiesiems pacientams, už kantrybę, šypseną ir užkrenčiantį optimizmą. Tiesiog nuostabu, kad turime tokių GYDYTOJŲ. Norėtume palinkėti sėkmės tolesniuose Jūsų darbuose ir laimės asmeniniame gyvenime.

Su pagarba,
mama Irena, tėtis Mindaugas ir mažasis Rimantas Zdanavičiai.
2012 m. spalio 29 d.


Į ligoninę su sergančiais vaikais mes atvykstame sunerimę, pasimetę… Ir kaip nuostabu, kai tave pasitinka toks malonus personalas. Labai norime padėkoti Pulmonologijos ir alergologijos skyriaus darbuotojams. Čia iškart pasijauti jaukiai ir ramiai. Mus (Saulę Abromaitytę) gydė gydytoja docentė Irena Narkevičiūtė. Labai gražus žmogus, spinduliuojantis gerą energiją, ramybę, rūpestį, greitai užmezgantis kontaktą su vaikais. O jiems tai taip svarbu, geras prisiminimas visam gyvenimui… Ačiū Jums. Dar labai ačiū gydytojai rezidentei Julijai Urbonavičienei. Labai miela gydytoja. Sėkmės Jums.

Rasa Abromaitienė
2012 m. spalio 16 d.


Mes norime padėkoti nuostabiam gydytojui chirurgui Laurynui Šarkinui (2012 09 27 operavo Maksimą Mataitį) už Jūsų puikų darbą, profesionalumą, priežiūrą, užuojautą ir gerumą! Buvo labai malonu su Jumis bendrauti. Linkime Jums sėkmės dirbant tokį sunkų darbą! Labai Jums ačiū!

Pagarbiai, Mataičių šeima
2012 m. spalio 8 d.


AČIŪ gydytojui LAURYNUI ŠARKINUI, mums labai pasisekė, kad sutikome tokį vaikų chirurgą. Dėkojame, kad buvote šalia sunkiu metu, kad padrąsinote, paguodėte ir pagydėte. Nepamiršime Jūsų profesionalumo, nuoširdumo, rūpestingų rankų ir šiltų akių, raminančių bei teikiančių begalinę viltį.
Linkime Jums paties geriausio ir gražiausio: sveikatos, laimės, šilumos… Lai nepristinga Jums laiko kilniems tikslams, geriems draugams, poilsiui ir meilei, lai nepristinga laiko atlikti prasmingą darbą, paspaust bičiuliui ranką.

Nuoširdžiai Martyna Ž. su mama
2012 m. rugsėjo 16 d.


Sakoma, gyvenimas susideda iš smulkmenų, detalių. Gyvenimas lyg dėlionė – trūksta kelių detalių ir vaizdas tampa miglotas. Yra gydytojų, kurie tuo miglotu vaizdu pasitenkina ir skiria ligoniui gydymą (tik ar visada jis teisingas?), ir yra gydytojų, kurie neskiria gydymo, nematydami viso dėlionės vaizdo.
Nuoširdžiai AČIŪ Vaikų pulmonologijos ir imunologijos skyriaus gydytojai docentei Irenai Narkevičiūtei už begalinį rūpestį mūsų dukra, už visapusišką jos ištyrimą, už išsamius paaiškinimus, atliekant tyrimus, ir už malonų bendravimą.

Su pagarba,
Aušra Ugenskienė su dukryte Algaude
2012 m. rugpjūčio 28 d.


Dėkoju Laurynui Šarkinui už sėkmingą operaciją.

Mindaugas Karalius
2012 m. rugpjūčio 24 d.


Norėtume nuoširdžiai padėkoti Druskininkų vaikų sanatorijos SAULUTĖS specialistams už malonų, nuoširdų bendravimą, patarimų nestokojimą, atsidavimą savo darbui.
Atvykę su sūnumis į sanatoriją pajutome jaukią atmosferą, mums buvo suteiktos puikios sąlygos čia praleisti tris savaites, naudojantis paskirtomis procedūromis. Procedūros buvo paskirtos labai tikslingai ir tikime reabilitacijos nauda.
Dėkojame už tai, kad esate! Stiprybės ir sveikatos!

Pagarbiai,
Vita Šlevienė
Biržai
2012 m. liepos 24 d.


Norėtume nuoširdžiai padėkoti gydytojui dr. DARIUI RADZEVIČIUI už profesionalumą, nuoširdumą, dėmesingumą, vidinę šilumą ir ramybę.
Ačiū gerb. gyd. anesteziologei N. Savičienei už dalykinę kompetenciją, atsakingumą, rūpestį ir priežiūrą.
Ačiū Vaikų ortopedijos skyriaus personalo darbuotojams už paslaugumą, pagalbą ir šypsenas.
Linkime Jums sveikatos ir geros nuotaikos.

Pagarbiai,
Tėveliai ir dukra
DANIELĖ STROCKYTĖ
2012 m. liepos 4 d.


Nuoširdžiai dėkoju VAIKŲ PULMONOLOGIJOS IR IMUNOLOGIJOS SKYRIAUS gydytojai doc. IRENAI NARKEVIČIŪTEI. Labai maloni ir profesionali specialistė. Labai ačiū už išgydytą sūnelį. Visokeriopos sėkmės Jums.

2012 m. liepos 2 d.


Nuoširdžiai dėkojame Santariškių vaikų ligoninės Ausų, nosies ir gerklės ligų skyriaus vedėjai, gydytojai otorinolaringologei dr. Eglei Gradauskienei, operavusiai mūsų sūnų, ir slaugėms už itin rūpestingą bei nuoširdų darbą. Linkime Jums kantrių pacientų ir Dievo palaimos.

TĖVAI, LEDO RITULININKAS DOMINYKAS PAUKŠTĖ (12 m.)
2012 m. birželio 15 d.


Mūsų visa šeima norėtų padėkoti gydytojams, seselėms ir valytojoms, kurie dirbo nuo 2012 m. gegužės 30 d. iki 2012 m. birželio 6 d., už gerą kolektyvinį darbą Vaikų ligoninės Vaikų urologiniame skyriuje.
Ypač dėkojame gydytojui V. Biliui, kuris operavo sūnų. Dėkojame už Jūsų kvalifikuotą darbą, profesionalumą, gerumą.
Sekmės ir visada geros nuotaikos visam skyriui!

Su pagarba,
Charlap šeima
2012 m. birželio 15 d.


Labai ačiū gyd. DAIVAI VAIČIŪNIENEI. Norėčiau padekoti už profesionalų, operatyvų ir kompetentingą jūsų darbą. Tik dėl Jūsų greitumo, įžvalgumo ir profesionalių žinių mano dukrytė Lėja yra sveika. Tokių gydytojų kaip Jūs dėka gyvenimas tampa ramesnis ir gražesnis, bemiegės naktys dingsta, o vaikas man šypsosi. Ačiū Jums gydytoja už tai, kad esat!!!!

Lėjos mama Eva
2012 m. balandžio 7 d.


Vaikų reabilitacijos skyriaus Druskininkų „Saulutė” gydytojams ir personalui

Į Druskininkus mane, kaip ir daugelį mamyčių ir tėvelių atvedė bėda – dukrytės liga bronchinė astma, kuria ji serga jau trečius metus. Taigi kasmet vaiko sveikatos grąžinimo reabilitacijai turime gauti iš ligonių kasų siuntimą į kokią nors Lietuvos sanatoriją. Šiemet pasirinkome Druskininkų „Saulutę“. Kur važiuoti, ilgai nesvarstėme, nes iš giminių, kurie gyvena Druskininkuose, gavome pakvietimą apsistoti pas juos, taigi ir siuntimą į „Saulutę” pasiėmėme tik reabilitacijai, be pragyvenimo.
Prieš važiuodama internete prisiskaičiau įvairiausių komentarų, nemaža jų dalis buvo neigiamų, tai atvykome į Druskininkus abejodami, ar teisingą sprendimą padarėme. Bet blogos mintys pradėjo tirpti jau registratūroje – darbuotojos šypsosi, labai maloniai bendrauja (nors atvykome penktadienį, prieš pat darbo pabaigą). Mus iškart nusiuntė pas gydytoją Danguolę Žūkienę, kuri atidžiai išklausiusi visas mūsų bėdas, paskyrė visas reikalingas procedūras, toliau vėl keliavome į registratūrą, kur suderinome procedūrų lankymo laiką. Galiu pasakyti, kad laikas buvo parinktas būtent taip, kad būtų patogu man ir mano vaikui. Gavome net raktuką nuo palatos, kurios bandžiau atsisakyti, nes atvažiavome tik reabilitacijai, bet gavau labai logišką atsakymą: ”O jeigu lietus arba persirengti reikės?” Po to ne vieną kartą prisiminiau tos žodžius, nes palatos kartais tikrai prireikia.
Dvi savaitės mes lankėme procedūras, gavę visą mums priklausantį „krepšelį“ ir gal net šiek tiek daugiau, susidraugavome su visu personalu, matyti, kad žmonės teisingai pasirinko gyvenimo profesijas, visi jie moka ir žino, kaip bendrauti su vaikučiais, kalbina, išklauso, stengiasi padaryti viską, kad vaikas nesijaustų kaip ligoninėje, pamirštų, kad jis yra gydomas, pailsėtų ir atsipalaiduotų. Bet šeštadienį vakare mano dukrytei prasidėjo stipri alergija, labai bijojau, kad vaikui gali pasireikšti astmos priepuolis, taigi sekmadienį dieną nusprendžiau nebelaukti ir bandyti ieškoti pagalbos sanatorijoje, vilties ją gauti beveik nebuvo, nes sekmadienis – mūsų gydytojai išeiginė, ir atvažiavę mes į Druskininkus tik reabilitacijai, ne gydymui, tai pagal visus aktus, net vaistus turime vartoti savo, o ne gauti iš sanatorijos balanso. Taigi savo skyriuje suradau budinčią medicinos seselę Palmyrą Ramanauskienę, kuriai tuo metu buvo pietų pertrauka (pagalvojau – teks laukti), bet ponia Palmyra iškart nuvedė mus pas budintį daktarą Saulių Šiaučiulį, kuris mus iš karto priėmė, apžiūrėjo ir paskyrė būtiną tuo momentu procedūrą ir liepė ateiti dar ir vakare, kad galėtų stebėti vaiko būseną ir esant reikalui suteikti pagalbą. Daktaras Saulius Šiaučiulis kuravo mus visą laiką, kurį dar buvome sanatorijoje, nors jau kiekvieną dieną lankėme savo daktarę Danguolę Žūkienę ir gavome visus reikiamus paskyrimus. Dėl šių žmonių profesionalumo, širdingumo, sugebėjimo suprasti kitų bėdas, mokėjimo užjausti, mano vaikas šias dienas išgyveno be astmos priepuolių ir greitosios pagalbos iškvietimų. Todėl norisi padėkoti Dievui ir „Saulutės” personalui už tai, kad jie sugeba būti ne tik profesionalai, bet ir išsaugojo savyje taip retai mūsų laikais sutinkamą paprastą žmogiškumą, kuris kartais yra brangesnis ir naudingesnis negu kitos gydymo priemonės.
Aiša Beinaravičienė

Iš aciu.lt gerumo portalo www.aciu.lt/gydytojams
2012 m. gegužės 26 d.


Gerb. dr. J. Raistenski, dėkojame Jums ir Jūsų vadovaujamam ligoninės personalui už išsaugotą mūsų sūnaus Vyčio gyvybę bei gydymą. Vaikų intensyviosios terapijos, Vaikų ausų, nosies ir gerklės ligų, Vaikų akių ligų bei Radiologijos skyrių gydytojų profesionalumas, pasiaukojimas ir puikus komandinis darbas suteikė mums galimybę ir toliau džiaugtis sūnumi. Ypač dėkingi esame Vaikų ausų, nosies ir gerklės ligų skyriaus vedėjai dr. E. Gradauskienei ir gydytojai V. Vaivockaitei už kvalifikuotai atliktą operaciją, kuri tapo geriausia penktojo gimtadienio dovana Vyčiui.
Dėkojame dr. E. Gradauskienei už profesionalumą: buvome nuolat informuojami apie sūnaus būklę, skirtą gydymą, sveikimo procesą. Esame maloniai nustebinti dr. E. Gradauskienės vadovaujamo skyriaus gydytojų, slaugytojų ir kitų darbuotojų atsakingu požiūriu į darbą, dėmesiu, rūpestingumu bei šypsenomis, kurios buvo tokios svarbios mūsų nerimo akimirkomis. Viso gydymo metu skyriuje buvo sudarytos puikios sąlygos slaugyti sūnų.
Labai ačiū Vaikų intensyviosios terapijos skyriaus specialistams už puikią priežiūrą pačiu svarbiausiu pooperaciniu laikotarpiu esant sunkiai Vyčio būklei.
Dėkojame nuolat konsultavusioms Vaikų akių ligų skyriaus vedėjai S. Ignotienei, dr. D. Krivaitienei, gyd. Z. Mikelėnienei.
Dėkingumą reiškiame ir Radiologijos skyriaus gydytojams radiologams, atlikusiems kompiuterinę tomografiją ir aukojusiems savo brangų laiką poilsio metu.

Nuoširdžiai dėkingi Vyčio tėvai Jurgita ir Mindaugas
2012 m. gegužės 18 d.


Labai norėtume padėkoti Vaikų ligoninės Vaikų konsultacijų poliklinikos registratūros darbuotojai Irenai Račkauskienei už itin malonų ir nuoširdų aptarnavimą, visapusiškos informacijos suteikimą bei atsidavusį požiūrį į pacientą. Linkime, kad tokių darbuotojų Jūsų personale būtų kuo daugiau! Ačiū.

Agnė 2012 m. gegužės 18d.


Noriu padėkoti Jūsų ligoninės gydytojui vaikų chirurgui Laurynui Šarkinui už rūpestingumą, profesionalumą ir gerą širdį. O mažasis Arkadijus dėkoja už žaislinį sumo imtynininką, kurį jam padovanojo Laurynas 🙂 Kai yra tokių gydytojų, ir operacijos tampa nebaisios!

Dar labai džiaugiamės, kad dienos chirurgijos centre yra žaidimų kambarys, o tame kambaryje yra žaidimų kompiuteris, labai padėjęs ištempti laiką iki operacijos.

Sėkmės, kantrybės ir ištvermės tokiame nelengvame darbe. Ačiū, kad esate!

Mama Vitalija ir Arkadijus
2012 m. gegužės 9d.


Labai norečiau padėkoti doc. dr IRENAI NARKEVIČIŪTEI už tai kad išgydė mano ligoniukę, patarė, kaip apsisaugoti nuo siaučiančių virusų. Stengsimės daugiau nebesirgti, bet jeigu vėl reiktų kreiptis į medikus, tikiuosi, pateksim į tokias pat profesionalias ir rūpestingas rankas. Nuoširdžiai Ačiū Jums.

Žana
2012 m. kovo 24 d.


Labai ačiū gydytojui Evaldui Lukoševičiui, kuris šiandien, t.y. kovo 14 d. II-ajame priėmimo- skubios pagalbos poskyryje ištraukė siūlus iš lūpos sūnui Adomui. Ramus, profesionalus, mokantis bendrauti su vaikais. Sėkmės.

Dalia Keenan
2012 m. kovo 14 d.


Nuoširdžiai dėkoju Vaikų konsultacijų poliklinikos personalui. Ypač nuoširdžią padėką norėčiau išreikšti gydytojai Genutei Markvaldienei. Jos profesionalaus požiūrio ir išskirtinio dėmesio dėka mūsų 8 metų Pauliui Pavalkiui buvo diagnozuota ankstyvos stadijos liga ir laiku paskirtas reikalingas gydymas. Gydytojos G. Markvaldienės malonus ir lengvas bendravimas skleidžia pasitikėjimą, gerą energiją ir nuotaiką. Jos rūpestingumas, nuoširdūs nuraminimai ir profesionalūs patarimai padėjo lengviau susitaikyti su sūnui diagnozuota liga ir patikėti, kad jis tikrai pasveiks. Jūsų turite didžiuotis tokiais gydytojais, kokia yra gydytoja G. Markvaldienė – tikra Hipokrato priesaikos puoselėtoja. Ačiū jai. Esu dėkinga už kolektyvo darnų darbą, atsidavimą savo profesijai. Geriausios kloties ir sėkmės visiems.

Pauliaus mama Virginija Pavalkienė
2012 m. kovo 8 d.


Direktoriui A. Laucevičiui, Vaikų ligoninės vadovui J. Raistenskiui

Jau penktus metus gydomės Vaikų ligoninės Vaikų chirurgijos skyriuje. Norėtume padėkoti čia dirbančiam kolektyvui. Tai nuostabūs žmonės, atiduodantys tai, ką turi geriausio ir nuoširdžiausio. Tai žmonės, teikiantys mūsų dukrelei viltį gyventi gražesnį gyvenimą. Skyriaus darbas organizuotas taip, kad bet kuriuo paros metu gauname geros kokybės gydymą, patarimą, paguodą. Perduodame skyriaus darbuotojams mūsų Ramunytės ačiū. Mes dėkojame dažnai, bet norime, kad ir Jūs žinotumėte, kad Jūsų ligoninėje dirba nuostabūs žmonės. ŽMONĖS, gelbėjantys kitų gyvybes ir gyvenimus. Dėkojame pavaduotojai O. Zimanaitei, gydytojams G. Pošiūnui, P. Gurskui, S. Strupui, L. Mickevičienei, J. Sakalinskienei, D. Ruževičienei, V. Daugelavičiui, vyresn. slaugos administratorei Linai Giedraitytei (labai gerai tetai, kaip sako Ramunytė).

Pacientė Ramunė Barbora Virbickaitė ir jos tėveliai Judita ir Rimas
2012 m. kovo 7 d.


Noriu padėkoti gyd. Laurynui Šarkinui už puikiai atliktą kojos piršto operaciją, šiltą bendravimą, rūpestį ir gydymą. Tai gydytojas iš pašaukimo. Nors teko bendrauti su daug gydytojų, bet tokio puikaus dar nesutikom. Sėkmės jam, sveikatos, kantrybės linki Agnės mama iš Alytaus.

2012 m. kovo 5d.


Dienos chirurgijos poskyrio vyr. ordinatoriui A. Meškai

Kreipiuosi į Jus, norėdama išreikšti nuoširdžią padėką jūsų vadovaujamo Dienos chirurgijos poskyrio medicinos specialistams ir darbuotojams. Praėjusią savaitę mūsų dukrytei (2,8 m.) buvo atlikta dantukų tvarkymo procedūra, kuri pavyko sėkmingai ir esame patenkinti rezultatu. Noriu pasidžiaugti, kad tokio aukšto lygio paslaugų, aptarnavimo, malonaus gydytojų ir personalo dėmesio dar nebuvome sulaukę jokioje valstybinėje medicinos įstaigoje. Jūsų gydytojų profesionalumu neabejojame nuo 2009 metų, kai vos 3 mėnesių dukrytei buvo operuotas apendicitas, tačiau pastarojo vizito metu šios nuostatos dar labiau pasitvirtino.
Nepaprastai džiugu, kad viso dienos centro aplinka sukurta labai komfortiška, pritaikyta vaikams. Ypač džiugino vaikams skirtas žaidimų kambarys. Jo dėka pirmą kartą buvo galima išvengti ligoninės įtampos ir nerimo. Tai sąlygojo gerą vaiko emocinę būklę, teigiamą nuotaiką. Matėsi, kad centro veikla gerai organizuota, viskas planiška, tikslinga. Tai labai kelia pasitikėjimą.
Palikus dienos centrą, lydėjo mintis, kad už tokio lygio medicinines paslaugas turėjome sumokėti nemenką sumą pinigų. Tačiau nepaprastai džiugu, kad pakako daug kartų ištarto nuoširdaus AČIŪ kiekvienam šio centro darbuotojui.
Dėkojame už rūpestį, pagalbą ir linkime geros kloties savo veikloje.
P.S. Vaikams Jūs labai reikalingi.

Pagarbiai, Gitana Jurjonienė (mama)
2012 m. vasario 20 d.


Nuoširdžiai dėkojame visam gastroenterologijos skyriaus personalui, paslaugioms sesutėms.
Išskirtinės padėkos nusipelnė gydytoja G.Nanevičienė už profesionalų požiūrį ir išskirtinį dėmesį.
Dėkingi už Jūsų kolektyvo darnų darbą, atsidavimą savo profesijai.

Renata
2012 m. vasario 3 d.


Labai noriu padėkoti gerb. docentei I. Narkevičiūtei ir gydytojai rezidentei p. Editai Rutkauskienei už puikią priežiūrą, rūpestį ir gydymą mano dukryčių. Labai malonu buvo bendrauti. Smagu, kad greit pasveikome 🙂 Sėkmės Jums!

Viktorija


Nuoširdžiai dėkojame auksinių rankų gydytojui Laurynui Šarkinui už profesionaliai atliktą operaciją mūsų Gretutei.
Tegu trumpos šventės akimirkos neapgauna, tegu kelius nukloja šviesa, o netikėti ir ilgai laukti stebuklai papuošia daugybę Naujųjų 2012 metų dienų!

Cikanavičiai


Vaikų ligoninei, programos „Augsiu aktyvus 2011“ partneriui

Nuoširdžiai dėkojame Jums už dalyvavimą VšĮ „Iniciatyvos fondas“ organizuotoje programoje „Augsiu aktyvus 2011“ bei aktyviai talkinant komunikacijoje dėl sudėtinės programos dalies – masinės mankštos, įvykusios 2011 m. spalio 21 d. 11 val., kuri Lietuvos rekordų agentūros „Factum“ pripažinta kaip masiškiausias jaunimo renginys.

Jūsų pagalbos dėka programos idėją – skatinti jaunimo fizinį aktyvumą – išgirdo daugiau kaip 730 Lietuvos ikimokyklinio ir mokyklinio ugdymo įstaigų, kurios masinėje mankštoje sudalyvavo didesniu nei 116 tūkst. dalyvių skaičiumi. Tikimės, kad ši netradicinė forma, o kartu tiek mūsų įstaigos, tiek kitų entuziastų rankomis organizuojami įvairūs projektai padės nuosekliai didinti jaunimo fizinį aktyvumą, paskatins gyvenimo būdą keisti į sveikesnį, judresnį.

VšĮ „Iniciatyvos fondas“ direktorius Raimondas Rajeckas
VšĮ „Iniciatyvos fondas“ programų koordinatorė Inga Smirnovienė
2011 m. gruodis


Noriu padėkoti gydytojui Laurynui Šarkinui už puikiai man atliktą operaciją 2011.12.23. Šis gydytojas labai manimi rūpinosi ir palaikė mane prieš operaciją ir po jos. Labai Jam ačiū! Linkiu gydytojui daug sėkmės, ištvermės ir stiprybės.

Pagarbiai, Gabija Baltmiškytė ir jos tėveliai


Aš ir mano tėveliai nuoširdžiai dėkojame 2011-12-09 man operaciją atlikusiam gydytojui Virgilijui Urbanavičiui už profesionalumą, supratingumą ir tiesiog šiltą bendravimą. Taip pat didelis ačiū visam Ortopedijos skyriaus personalui už skyriuje besigydantiems vaikams teikiamą rūpestį ir šilumą. Ačiū.

Gabija B.


Aš labai dėkoju gydytojui Laurynui Šarkinui už gerą operaciją. Man patiko šis gydytojas, nes viską paaiškino iš anksto ir sakė nesijaudinti, nors šiaip bijojau. Buvo tikrai labai smagu tiesą sakant.

Ačiū labai! 🙂 Darius


Norėčiau išreikšti didelę pagarbą ir padėką gydytojui LAURYNUI ŠARKINUI už jo profesionalumą, žmogiškumą, nuoširdumą, vidinę šilumą. Tai yra ŽMOGUS iš didžiosios raidės, kuris laikosi Hipokrato priesaikos.
Atskiri linkėjimai nuo dukros Milenos, kurią gydytojas operavo, jai labai patiko tai, kad gydytojas sveikindamasis jai visada paduoda ranką.

Nuoširdžiai dėkoju, B. Zarankienė


Nuoširdžiai dėkojame VUVL chirurgui Laurynui Šarkinui. Jį tikrai rekomenduoju visiems, kam reikalinga pagalba del kirkšnies išvaržos. Mes šiandien 2011.11.17 turejome operaciją, vaikas be galo jautrus, 4 metų, bet ir jis liko ramus, ir aš, mama, likau labai patenkinta chirurgo LAURYNO ŠARKINO darbu. Manau, kad ir kitokio pobūdžio susidūrimai, negalavimai – šiam chirurgui yra TIESIOG darbas, kurį Jis atliktų SUPER GERAI ir be jokių skrupulų. Dar kartą AČIŪ gerbiamam chirurgui LAURYNUI ŠARKINUI!!!

Ramunė Petrikienė


Nuoširdžiai dėkoju Vaikų ligoninės Išnešiotų naujagimių skyriaus gydytojai Jolitai Biliuvienei už išskirtinį rūpestingumą, profesionalumą, atkaklumą ir kitas kilnias mediko savybes, ryškiai šviečiančias darbe, už tokį rūpestingą gydymą, mokėjimą užjausti ir suprasti. Mūsų sūneliui Jūs irgi labai patikote. Linkiu, kad Jūsų kelias būtų klotas rožėmis.
Taip pat nuoširdžiai dėkoju Vaikų ligoninės Išnešiotų naujagimių skyriaus visam personalui: skyriaus vedėjai – gydytojai Jūratei Cikanavičienei, seselėms, pasitinkančioms ir išlydinčioms ligonius, slaugytojoms ir valytojoms. Tai puikūs, kantrūs ir jautrūs žmonės, išmanantys savo darbą. Ypač įstrigo personalo profesionalumas, geranoriškumas, rūpestingumas, šiluma ir šypsenos. Namo parsivežėme ne tik savo sūnelį Pauliuką, bet ir gerus prisiminimus apie visos klinikos darnų ir profesionalų komandinį darbą bei teikiamas aukščiausios kokybės paslaugas.
Taip pat labai džiaugiuosi puikiomis sąlygomis mamai ir naujagimiui. Visam kolektyvui linkiu sveikatos, ištvermės ir visokeriopos sėkmės tokiame sunkiame ir kilniame darbe.

Pagarbiai, Ligita Bogodilovienė


Jau keturi metai (nuo 2008 m. rugpjūčio) mes laikas nuo laiko „gyvename“ Jūsų ligoninėje. Gyvename tikra to žodžio prasme. Mūsų mergaitė serga. Kai būna blogai, atvykę gauname viską, kas būtina pagerinti jos sveikatos būklei. Jūsų gydytojų ir slaugytojų gerumas neišmatuojami materialinėmis gėrybėmis. Daug kartų su vyru galvojome, kaip padėkoti už tai, kad esate ir geranoriškai padedate. Todėl rašome laišką, kurį prašysime paskaityti garsiai visiems.
Ačiū
pavaduotojai O. Zimanaitei už nuoširdų norą padėti , užuojautą.
Chirurginio skyriaus personalui: visoms slaugytojoms – Galinai, Zinai, Tamarai, Vilmai, Rimai, Vitai ir toms, kurių neprisimenam, bet gerai žinom; maisto dalintojai Galinai, valytojoms, slaugytojos padėjėjai Justinai; vyr. slaugos administratorei.
Gydytojams P.Gurskui, S. Strupui, G. Pošiūnui. Gydytojui V. Daugelavičiui – už pastangas „kuo ilgiau išlaikyti“ centrinės venos kateterį.
Endoskopinio kabineto personalui: gyd. J. Sakalinskienei, Danguolei, slaugytojoms už nuoširdumą ir paguodą.
Fizioterapijos skyriui (Fizinės medicinos ir reabilitacijos skyriui): gyd. R. Vaitiekūnienei, slaugytojoms Astrai, Danutei, Irutei, Ritai.
Nuoširdus dėkui auklėtojoms Evelinai ir Ritai.
Dievo palaimos, brangieji.

Ramunė Barbora Virbickaitė ir jos tėveliai Judita ir Rimas.
2011 m. lapkritis


Visos šeimos vardu reiškiame didelę pagarbą ir padėką gydytojai vaikų kardiologei Eitautei Jakutienei už gilų profesinį supratimą, lydimą tikro žmogiško noro padėti išspręsti sūnaus diagnostikos ir gydymo klausimus.

Vaida


Norėčiau padėkoti daktarei Irenai Narkevičiūtei už jos žmogiškumą, profesionalumą, sugebėjimą nuraminti sudėtingose situacijose, savalaikius tyrimus, teisingą diagnozę. Ji keletą kartų daktarė gydė mano dukrą Rusnę ir nė karto neteko nusivilti jos profesine kompetencija.

Pagarbiai, Daiva Kryžanovskienė, “Avis Lietuva” generalinė direktorė


Noriu padėkoti visam Vaikų, ausų, nosies, gerklės ligų skyriaus personalui ir asmeniškai gydytojai JŪRATEI JAKIŪNIENEI, taip pat bendrosios praktikos slaugytojai, kuri tą dieną (2011-10-06) prižiūrėjo mano sūnų F. Krasnauską. Labai Jums ačiū už Jūsų sunkų darbą.

Olga Mačkėnienė


Nuoširdžiai dėkojame gydytojai Violetai Skirmantei Temčinienei ir Priėmimo skyriaus personalui už rūpestingumą ir profesionalumą sprendžiant gydymo planą ir eigą. Esame nepaprastai maloniai nustebinti. Ačiū.

Viliaus Benedikto tėveliai


Nuoširdžiai dėkojame skyriaus vedėjui G.Verkauskui, gydytojams K. Griciui, J. Krasauskui už operatyvią pagalbą ir efektyvų gydymą. Tiesiog nuostabu, kad dar yra tokių DAKTARŲ. Taip pat dėkojame visoms skyriaus slaugytojoms už pagalbą, rūpestingumą ir gerumą.

Ignas Jančiukas ir tėveliai


Dėkojame gydytojui Laurynui Šarkinui už kvalifikuotą pagalbą mūsų sūnui ir šiltą bei malonų priėmimą. Sėkmės ir ištvermės Jums!

Faustuko tėveliai


Norėčiau nuoširdžiai padėkoti visam Priėmimo skyriaus personalui, kuris dalyvavo teikiant paslaugas mano kelių mėnesių dukrai Vaivai. Esu sujaudinta Jūsų profesionalumo, skubos, gebėjimo užjausti, patarti ir nuraminti.

Nuoširdi Jums, medikai, padėka ir pagarba.


Didžiulė pagarba administracijai ir Direktoriui už gebėjimą suburti kompetentingus ir šiltus žmones bei palaikyti nuoširdžią dvasią sudėtingame ir atsakingame darbe.

Aušra


Dėkoju Arūnui Strumilai, tai gydytojas iš didžiosios raidės, jo šypsena ir rūpestingumas nuramina kiekvieną vaiką, ačiū.

Edita


Gilvydai Verkauskai, Please accept heartfelt gratitude and affection for your personal help and prefessional sharing while we visited Lietuva. I am looking forward to a long and on-going relationship as your “Continence Clinic for Children” begins and grows. Your plans and your dreams as you have described them (for such a clinic) are ideal! I would very much appreciate the opportunity to work very hard with you!!!!!!! I also thank you for your help with my ankle and the great peace of mind you provided once I knew my ankle was not broken. I will remain eternally indebted to you! Please share my feelings of gratitude with each and every person I met at the hospital. My day at the hospital with everyone and my memories are inspiring and life changing. The opportunity to work with the young children I met was a great honor! THANK YOU! THANK YOU! and THANK YOU once again! We will stay in touch forever…

Dalia ir Mark Spisak


Norime išreikšti padėką Vaikų ligoninės vaikų chirurgui Laurynui Šarkinui. Tai gydytojas iš pašaukimo,jis profesionalas, puikiai atliekantis savo darbą. Gyvenime teko ne vieną kartą bendrauti su medikais, bet tokio šilto ir rūpestingo dar nesutikom. Jis ne tik puikus chirurgas, bet ir geras žmogus. Sėkmės jam, meilės, sveikatos ir gerų emocijų linki

Karolina ir Irina Mežanec


Dėkoju Vaikų ligoninės gydytojui chirurgui Laurynui Šarkinui už profesionalumą, žmogiškumą, rūpestį mažaisiais pacientais.Žavu, kad vaikučius gydot ne tik pasitelkęs profesinius įgūdžius, bet ir šiltu žodžiu, gera nuotaika, dėmesiu, charizma. Malonu sutikti gydytoją, taip atsidavusį savo profesijai, kuriam Hipokrato priesaika ne formalumas, o asmeninė pareiga. Linkiu Jums ir toliau eiti pasirinktu keliu, kad nepristigtų ryžto ir motyvacijos. Telydi Jus Viešpats.

Su pagarba, Elena Petruškevičienė


Nuoširdžiai dėkojame doc. Linai Ragelienei už suteiktą profesionalią pagalbą mažajai Olivijai bei paprastumą ir nuoširdumą. Sveikatos ir sėkmės Jums!

Valainių šeima


Nuoširdžiai norėtume padėkoti VšĮ Vilniaus universiteto vaikų ligoninės Vaikų pulmonologijos ir imunologijos skyriaus gydytojai Daliai Laimutei Blinstrubienei už profesionalumą, atidumą, rūpestingumą ir žmogišką šilumą jau antrą kartą gydant mūsų dukrytę Aistę Laimę. Šios gydytojos nuoširdaus dėmesio dėka jautėmės saugūs, ramūs ir prižiūrėti.

Dėkojame visam šio skyriaus kolektyvui, ypač vaikų slaugytojoms Irenai Tumkevič, Astai Rudokienei ir kitoms pagalbinio personalo darbuotojoms už pasiaukojantį darbą, rūpestingą priežiūrą, geranoriškumą, šypsenas. Visam kolektyvui linkime sveikatos, ištvermės, visokeriopos sėkmės tokiame nelengvame, bet prasmingame bei kilniame darbe.

Aušra ir Mindaugas Skrebės


Norime padėkoti nuostabiai Jūsų gydytojai Danutei Kuprienei už mums suteiktą pagalbą prieš 12 metų. Mes Jus vis atsimename. Mes iš Alytaus. Mano mažasis Lukas jau visas vyras. Linkime jums sveikatos, ištvermės.

Jolita


Noriu PADĖKOTI gydytojui chirurgui LAURYNUI ŠARKINUI už konsultaciją ir konkrečią pagalbą mūsų berniukui Domantui. Ačiū, daktare, už profesionalumą, sumanumą, rūpestį, šaunias rankas. Sėkmės JUMS pačios didžiausios ir darbuose, ir asmeniniame gyvenime. Džiaugiamės Jus sutikę savo gyvenimo kely…

R. Barkuvienė


Dėkoju už tai, kad atnaujinote svetainę, dabar galima užsiregistruoti pas specialistus internetu, taip pat ir pažiūrėti jų konsultacijų laiką, tikrai labai patogu. Labai ačiū jums, kad įvedėte šitas naujoves.

Agnė Jankūnaitė


Noriu pasveikinti visą Vaikų onkohematologijos skyriaus personalą, taip pat doc. Liną Ragelienę, savo buvusią daktarę, su šventėmis ir ačiū už tai, kad ir aš galiu jas švęsti.

Ričardas Subočius


Nuoširdžiai dėkojame gyd. Puzinui ir jo komandai, atlikusiems Akvilytei operaciją. Dėkingi mus slaugiusiam kvalifikuotam personalui. Nuoširdus ačiū Vaikų intensyviosios terapijos ir Vaikų akių ligų skyriams.

Vidas ir Aistė Ožekauskai