Visos paslaugos

Stacionarinės asmens sveikatos priežiūros paslaugos

Veido ir žandikaulių chirurgijos
Vaikų abdominalinės chirurgijos
Vaikų chirurgijos
Dienos chirurgijos
Įgimtų vaikų ligų chirurgijos
Vaikų krūtinės chirurgijos
Naujagimių intensyviosios terapijos
Neonatologijos
Vaikų neurochirurgijos
Vaikų oftalmologijos – otorinolaringologijos
Vaikų oftalmologijos – otorinolaringologijos chirurgijos
Vaikų oftalmologijos – otorinolaringologijos mikrochirurgijos
Vaikų ortopedijos – traumatologijos
Pediatrijos
Vaikų plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos
Vaikų reanimacijos ir intensyviosios terapijos
Vaikų urologijos
Vaikų alergologijos
Vaikų endokrinologijos
Vaikų gastroenterologijos
Vaikų hematologijos ir onkologijos
Vaikų kardiologijos
Vaikų ligų
Vaikų nefrologijos
Vaikų neurologijos
Vaikų pulmonologijos
Vaikų reumatologijos
Slaugos ir palaikomojo gydymo (vaikų)
Palaikomojo ilgalaikio gydymo (vaikų)
Vaikų reabilitacijos III sergantiesiems nervų sistemos ligomis
Vaikų tuberkuliozės (Valkininkų „Pušelėje“)
Vaikų reabilitacijos II, sveikatos grąžinamojo gydymo (nervų sistemos ligų, judamojo-atramos aparato, kraujotakos, kvėpavimo, virškinimo sistemų ligų, psichikos ir elgesio sutrikimų, ausų, nosies, gerklės ligų, traumų, neuroinfekcijų, sąnarių, odos, akių, inkstų, endokrininių, kraujo ir limfos ligų Druskininkų „Saulutėje“)
Vaikų ir paauglių psichiatrijos (Vaiko raidos centre)
Vaikų raidos sutrikimų ankstyvosios reabilitacijos (Vaiko raidos centre ir Vaikų reabilitacijos skyriuje Druskininkų „Saulutė“)

Ambulatorinės asmens sveikatos priežiūros paslaugos

Vaikų odontologo
Veido ir žandikaulių chirurgo
Fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojo
Grupinės psichoterapijos
Individualios psichoterapijos
Kalbos korekcijos
Neonatologo
Otorinolaringologo
Plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojo
Radiologo
Vaikų alergologo
Vaikų anesteziologo
Vaikų chirurgo
Vaikų endokrinologo
Vaikų gastroenterologo
Vaikų hematologo
Vaikų ir paauglių psichiatro
Vaikų kardiologo
Vaikų ligų gydytojo
Vaikų nefrologo
Vaikų neurochirurgo
Vaikų neurologo
Vaikų oftalmologo
Vaikų ortopedo-traumatologo
Vaikų pulmonologo
Vaikų reumatologo
Vaikų urologo
Dermatovenerologo
Echoskopuotojo
Endoskopuotojo
Klinikinio fiziologo

Dienos stacionaro paslaugos

Vaikų ir paauglių psichiatrijos
Vaikų onkohematologijos
Vaikų vystymosi sutrikimų intensyviosios reabilitacijos
Vaikų ortopedijos – traumatologijos

Ambulatorinė reabilitacija II

Nervų sistemos ligų
Atramos-judamojo aparato ligų
Kvėpavimo sistemos ligų

Brangūs tyrimai ir procedūros

Gydomoji gravitacinė kraujo chirurgija
Hemofiltracija
Kompiuterinės tomografijos tyrimas
Paprastoji hemodializė
Sudėtingoji hemodializė
Magnetinio rezonanso tomografijos tyrimas

Laboratoriniai tyrimai

Hematologiniai
Bendrieji
Biocheminiai
Imunohematologiniai
Mikrobiologiniai
Infekcijų serologiniai

Stebėjimo paslaugos