Jurgita Radzevičienė

Gydytoja vaikų ir paauglių psichiatrė

1997 m. Vilniaus universiteto Medicinos fakultete įgijo medicinos gydytojo specialybę.  2000 m. Vilniaus universiteto Medicinos fakultete baigė vaikų ligų rezidentūrą ir įgijo vaikų ligų gydytojos specialybę. 2002 m.  Vilniaus universiteto Medicinos fakultete baigė vaikų ir paauglių psichiatrijos rezidentūrą ir įgijo vaikų ir paauglių psichiatro specialybę.

2001-2002 m. mokėsi ir baigė tęstinius Vilniaus universiteto ir Olandijos psichoanalizės draugijos organizuotus mokymus “Psychoanalitic aproach of development” („Psichoanalitinis požiūris į raidą“). 2009 m. išklausė I pakopos seminarų ciklą „Dėmesingu įsisąmoninimu grįsti metodai psichologijoje ir medicinoje”. 2016 m. baigė ASIST mokymus.

Nuo 2002 m. dirba Vaiko raidos centre, Vaikų psichiatrijos skyriuje  gydytoja vaikų ir paauglių psichiatre. Nuo 2009 m.– Vaikų ligoninės Vaiko raidos centro Vaikų psichiatrijos skyriaus vedėja.

Profesinę kvalifikaciją tobulino Zalcburgo medicinos seminaruose, įvairiose Lietuvos ir tarptautinėse vaikų ir paauglių psichiatrijos, psichiatrijos, neurologijos konferencijose, seminaruose, tobulinosi Maastrichto universiteto vaikų ligoninėje (Olandija).

Nuolat atnaujina savo žinias profesinės kvalifikacijos tobulinimo kursuose Vilniaus universiteto Medicinos fakultete.

Yra Lietuvos vaikų ir paauglių psichiatrų draugijos narė, draugijos tarybos narė.

Profesinio domėjimosi sritys: pagalba vaikams su aspergerio sutrikimu, aktyvumo ir dėmesio sutrikimu.

Informacija atnaujinta 2018 05 02