2017 m. lapkričio 24 d. 12 val. VUL Santaros klinikų Raudonojoje auditorijoje (Santariškių g. 2) vyks tarptautinė mokslinė konferencija “Rare Conditions in Hematology”. Programa. Registracija.

2017 m. lapkričio 24 d. 12 val. VUL Santaros klinikų Raudonojoje auditorijoje (Santariškių g. 2) vyks tarptautinė mokslinė konferencija “Rare Conditions in Hematology” (anglų k.). Konferencija, kurią organizuoja Vilniaus universiteto Medicinos fakultetas, Vilniaus universiteto ligoninė Santaros klinikos, Lietuvos hematologų ir Lietuvos vaikų onkohematologų draugijos, skirta gydytojams kardiologams, hematologams, gastroenterologams, pulmonologams, reumatologams, endokrinologams, nefrologams,neurologams, oftalmologams, ortopedams, neurochirurgams,  chirurgams, vidaus ligų gydytojams, genetikams, laboratorinės medicinos gydytojams, psichiatrams, fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojams, dietologams, psichologams, bendrosios praktikos gydytojams, vaistininkams, visų subspecialybių vaikų gydytojams, slaugytojams.

Konferencijos svečiai – prof. Hanna Rosenbaum, Hematology unit, the Center for Consultant Medicine, Clalit Services, Nazareth, Israel

Prof. Maciej Machaczka, Hematology Center Karolinska, Karolinska University Hospital Huddinge, Stockholm Sweden; University of Rzeszów, Poland

Programa.

Seminaro dalyviams bus išduodami 6 valandų kvalifikacijos kėlimo pažymėjimai.

Registruokitės čia: http://www.creativa.lt/hematology