2017 m. spalio 13 d. 8 val. Vilniaus universiteto ligoninės Santaros klinikų Didžiojoje auditorijoje (Santariškių g. 2) vyks III Baltijos šalių mokslinė-praktinė konferencija „Vaikų slauga ir reabilitacija: mokslas ir praktika 2017 m.“ Konferencija skirta bendrosios praktikos slaugytojams, kineziterapeutams, ergoterapeutams.

Konferencija skirta bendrosios praktikos slaugytojams, fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojams, kineziterapeutams, ergoterapeutams, socialiniams darbuotojams, psichologams.

Programa (lietuvių ir anglų k.).