Informacija apie Santaros klinikų Vaikų priėmimo-skubios pagalbos skyriaus persikėlimą į naujas patalpas

Nuo 2022 m. lapkričio 22 d. 13:00 val. Vaikų priėmimo-skubios pagalbos skyrius iš patalpų, esančių adresu Santariškių g.7, persikelia į greta esantį naują pastatą, kuris išsiskiria ryškiomis spalvotomis pastato sienomis.

Atvykimas – nuo Santariškių g. pusės, šalia buvusio Priėmimo-skubios pagalbos skyriaus (adresas išlieka tas pats – Santariškių g. 7).

Prie įvažiavimo į naująjį skyrių kviečiame stebėti informacinius stendus su skyrių rodyklėmis.

Informacija telefonu teikiama tais pačiais telefono numeriais: 8 5 272 0556, 8 656 69951. Šiame Vaikų priėmimo-skubios pagalbos skyriuje bus teikiama būtinoji pagalba pacientams su chirurginio, traumatologinio pobūdžio sveikatos problemomis, psichikos ir elgesio sutrikimais bei naujagimiams. Nuoširdžiai tikimės Jūsų supratingumo ir kantrybės dėl galimų trikdžių ar nesklandumų kraustymosi metu.