Kviečiame registruotis į Vaikų ligoninės organizuojamą jubiliejinę konferenciją Tarptautinei vaikų gynimo dienai paminėti „Vaikų ligoninės praeitis ir dabartis“.

Data: 2019 m. gegužės 31 d. (penktadienis)

Vieta: Viešbutis Crown Plaza Vilnius, M. K. Čiurlionio g. 84, Vilnius

Išankstinė registracija vykdoma paspaudus nuorodą arba per skyrių vyresniąsias slaugos administratores. Dalyvio mokestis – 40 eur. Mokestį galima sumokėti išankstinę registraciją vykdančiam asmeniui arba pervesti į VšĮ Vaikų ligoninės paramos fondą, Santariškių g. 7, Vilnius, įmonės kodas 303047517; atsiskaitomoji sąskaita Nr. LT307300010135084529 Swedbank, AB BIC-HABALT22

SVARBU

•  Atliekant pavedimą mokėjimo paskirtyje nurodykite „Konferencija“, vardas, pavardė ir skyrius, kuriame dirbate“. Jei mokate už kitą asmenį, nurodykite ir jo vardą, pavardę ir skyrių.
  • Jeigu sumokėjote dalyvio mokestį, tačiau negalėsite dalyvauti konferencijoje, vietoj Jūsų gali dalyvauti kitas asmuo. Jei vietoje Jūsų dalyvaus kitas asmuo, apie tai maloniai prašome informuoti konferencijos organizatorius el. paštu: rita.urbanavice@santa.lt arba savo skyriaus vyresn. slaugos administratorę.
  • Registracija į konferenciją vyksta ir dalyvio mokestis sumokamas iki 2019 m. balandžio 30 d.

Programa

*Papildoma informacija telefonu: Rita Urbanavičė, (8 5) 250 18 88 d. d. nuo 7.00 iki 15.00 val.