Svarbi informacija: ligoninės veiklos apribojimai paskelbus šalyje karantiną

Vyriausybei paskelbus karantiną visoje Lietuvos Respublikos teritorijoje (LR Vyriausybės 2020 kovo 14 d. nutarimu Nr. 207), nuo  kovo 16 d. iki kovo 30 d. VUL Santaros klinikose taikomi šie ribojimai:

Dėl stacionarinių asmens sveikatos priežiūros paslaugų teikimo ir pacientų lankymo

• Atidedamos planinės operacijos, išskyrus pagalbą ir sveikatos priežiūros paslaugas, kurių nesuteikus pacientui atsirastų būtinosios medicinos pagalbos poreikis arba labai pablogėtų jo būklė.
  • Atidedamos planinės hospitalizacijos dėl kitų diagnostinių ir gydomųjų paslaugų.
  • Draudžiamas pacientų lankymas, išskyrus terminalinės būklės pacientų ir vaikų iki 14 metų lankymą gydančio gydytojo leidimu.
  • Apribojamas medicininės reabilitacijos paslaugų teikimas, išskyrus tuos atvejus, kurių nesuteikimas lemtų paciento neįgalumą.

Prašome dėl numatytų planinių procedūrų, operacijų  susisiekti su gydančiu gydytoju ar nurodytu žemiau telefonu.

Daugiau informacijos:

Dėl akių planinių hospitalizacijų pacientai gali skambinti tel. 8 5 269 7228

Dėl onkohematologinių ligonių gali skambinti tel. 8 5 272 0445

Dėl reabilitacijos paslaugų Santariškių g. 7, Vilnius mob. tel. 869 919351, dėl reabilitacijos paslaugų Druskininkų „Saulutėje“, tel. 8 313 486 85

Apie Vaiko raidos centro vaikų ankstyvosios reabilitacijos darbo tvarką informacija pacientams teikiama tel. 8 5 2730021 ir  mob. tel. 8 659 73005

Dėl Vaikų ortopedijos-traumatologijos skyriaus planinės hospitalizacijos informacija teikiama tel. 8 5 272 0595

Dėl Vaikų neurologijos skyriaus teikiamų paslaugų pacientai gali skambinti skyriaus mob. tel. 8 652 65771

Dėl Vaikų chirurgijos skyriaus teikiamų paslaugų galite teirautis mob. tel. 8 697 78455, 8 697 78460, Vaikų urologijos poskyrio – mob. tel. 8 697 78457

Dėl vaikų neurochirurgų teikiamų paslaugų teiraukitės mob. tel. 86 57 89 169

Kontaktai bus nuolat pildomi.

Dėl ambulatorinių asmens sveikatos priežiūros paslaugų

• Paslaugos bus teikiamos nuotoliniu būdu: vaistų ir medicinos pagalbos priemonių išrašymas, konsultacijos, elektroninių nedarbingumo pažymėjimų išdavimas ir tęsimas, gydytojų tarpusavio konsultacijos, būtinųjų tyrimų paskyrimas, slaugytojo konsultacijos.
  • Atidedamos planinės konsultacijos, diagnostinės, profilaktinės ir gydomosios paslaugos, išskyrus pagalbą ir paslaugas, kurių nesuteikus pacientui atsirastų poreikis būtinosios medicinos pagalbos poreikis arba reikšmingai pablogėtų paciento būklė.
  • Apribojamas paslaugų namuose teikimas, išskyrus ambulatorinės slaugos ir paliatyviosios pagalbos paslaugas namuose.
  • Atidedamas ambulatorinių medicininės reabilitacijos paslaugų teikimas.
  • Atidedamas profilaktinių patikrinimų ir prevencinių programų vykdymas.
  • Numatomas planinių skiepijimų perorganizavimas.

Pacientai gali skambinti Vaikų konsultacijų poliklinikos (Santariškių g. 7 ir Santariškių g. 4) tel. 8 5 272 05 70.

2020 03 19