2023 m. sausio 17 d. 10.30 val. vyks tiesioginė transliacija. Mama, tėti, man bloga. Lekiam į priėmimą?

Liga visada sukelia nerimo, o kai suserga vaikas – jaudulio dar daugiau. Dažnai girdimas medikų raginimas neskubėti į priėmimo-skubios pagalbos skyrių, tik kartais taip sunku susigaudyti: jau metas lėkti į ligoninę, ar galima ramiai gydytis namie. Santaros klinikų Vaikų priėmimo-skubios pagalbos skyriaus vedėjos Ingridos Sapagovaitės klausime, kada reikia nieko nelaukti ir skubėti į priėmimo-skubios pagalbos skyrių, o kada to daryti visiškai nereikia. Kaip priėmime pacientai „rūšiuojami“: kam pagalba teikiama neatidėliotinai, o kam gali tekti palaukti ir ilgiau. Prašysime papasakoti apie tvarką, kuri galioja priėmimo-skubios pagalbos skyriuje, ką pacientai turi žinoti iš anksto, kaip pasiruošti ir ar galima pasiruošti vizitui? Taigi, kviečiame klausytis pokalbio „Mama, tėti, man bloga. Lekiam į priėmimą“ Santaros klinikų Facebook paskyroje sausio 17 d. 10:30 val.

Išankstinių Jūsų klausimų lauktume iki sausio 17 d. 9 val. el. paštu komunikacija@santa.lt. Užduoti klausimus galėsite ir tiesioginės transliacijos metu.

Pokalbio įrašą rasite Santaros klinikų ir Vaikų ligoninės Facebook paskyrose bei YouTube kanale.